Jutiklis, alkūninio veleno impulsas RIDEX 833C0016
GamintojasNerastas
Kodas833C0016
Kokybės klasėEkonominė
Neturime sandėlyje.
Susisiekite dėl pristatymo
Neturime prekės, susisiekite dėl jos!
Daugiau techninės informacijos apie prekę
įtampa [V]
12
jungties korpuso forma
ovalas
jutiklio tipas
indukcinis jutiklis
kabelio ilgis [mm]
630
Kištukinių kontaktų skaičius
2
Papildomas straipsnis / informacija 2
su kabeliu
varža [Ohm]
900
Analogai kodai: 464698664647047760814589
Detali informacija:
ALFA ROMEO 145 (930_) 1.4 i.e. 16V T.S. (930.A3A) (76kW, 1996.12 > 2001.01)
ALFA ROMEO 145 (930_) 1.6 16V T.S. (930.A2C) (82kW, 1997.09 > 2000.12)
ALFA ROMEO 145 (930_) 1.6 i.e. 16V T.S. (930.A2) (88kW, 1996.12 > 2001.01)
ALFA ROMEO 145 (930_) 1.8 i.e. 16V (930.A1A) (106kW, 1998.03 > 2001.01)
ALFA ROMEO 145 (930_) 1.8 i.e. 16V T.S. (930.A1A) (103kW, 1996.12 > 1998.12)
ALFA ROMEO 145 (930_) 2.0 16V (930.A5) (114kW, 1998.03 > 2001.01)
ALFA ROMEO 145 (930_) 2.0 16V T.S. (930.A5) (110kW, 1995.10 > 2001.01)
ALFA ROMEO 146 (930_) 1.4 i.e. 16V T.S. (930.B3A) (76kW, 1996.11 > 2001.01)
ALFA ROMEO 146 (930_) 1.6 16V T.S. (930.B2C) (82kW, 1997.09 > 2000.12)
ALFA ROMEO 146 (930_) 1.6 i.e. 16V T.S. (930.B2B, 930.B2C) (88kW, 1996.11 > 2001.01)
ALFA ROMEO 146 (930_) 1.8 i.e. 16V T.S. (930.B1A) (103kW, 1996.11 > 2001.01)
ALFA ROMEO 146 (930_) 1.8 i.e. 16V T.S. (930.B1A) (106kW, 1998.03 > 2001.01)
ALFA ROMEO 146 (930_) 2.0 16V (930.B5) (114kW, 1998.03 > 2001.01)
ALFA ROMEO 146 (930_) 2.0 16V T.S. (930.B5) (110kW, 1995.10 > 2001.01)