RIDEX 854S1052
GamintojasNerastas
Kodas854S1052
Kokybės klasėEkonominė
Neturime sandėlyje.
Susisiekite dėl pristatymo
Neturime prekės, susisiekite dėl jos!
Daugiau techninės informacijos apie prekę
amortizatoriaus dizainas
teleskopinis amortizatorius
amortizatoriaus montavimo tipas
apatinė kilpa
viršutinis kaištis
amortizatoriaus sistema
dvigubas vamzdelis
amortizatoriaus tipas
dujų slėgis
montavimo vieta
galinė ašis
Detali informacija:
AUDI A4 B6 Kabrioletas (8H7) 1.8 T (120kW, 2002.07 > 2009.03)
AUDI A4 B6 Kabrioletas (8H7) 1.8 T quattro (120kW, 2003.05 > 2009.03)
AUDI A4 B6 Kabrioletas (8H7) 2.0 (96kW, 2004.09 > 2005.12)
AUDI A4 B6 Kabrioletas (8H7) 2.4 (120kW, 2002.04 > 2005.12)
AUDI A4 B6 Kabrioletas (8H7) 2.4 (125kW, 2002.04 > 2005.12)
AUDI A4 B6 Kabrioletas (8H7) 2.5 TDI (120kW, 2002.08 > 2005.12)
AUDI A4 B6 Kabrioletas (8H7) 3.0 (162kW, 2002.04 > 2005.12)
AUDI A4 B6 Kabrioletas (8H7) 3.0 quattro (162kW, 2003.05 > 2005.12)
AUDI A4 B6 Kabrioletas (8H7) S4 quattro (253kW, 2004.03 > 2009.03)
AUDI A4 B7 (8EC) 1.6 (75kW, 2004.11 > 2008.06)
AUDI A4 B7 (8EC) 1.8 T (120kW, 2004.11 > 2008.06)
AUDI A4 B7 (8EC) 1.8 T quattro (120kW, 2004.11 > 2008.06)
AUDI A4 B7 (8EC) 1.9 TDI (85kW, 2004.11 > 2008.06)
AUDI A4 B7 (8EC) 2.0 (96kW, 2004.11 > 2008.06)
AUDI A4 B7 (8EC) 2.0 TDI (89kW, 2005.09 > 2006.09)
AUDI A4 B7 (8EC) 2.0 TDI (93kW, 2005.11 > 2006.11)
AUDI A4 B7 (8EC) 2.0 TDI (100kW, 2004.11 > 2008.06)
AUDI A4 B7 (8EC) 2.0 TDI (103kW, 2004.11 > 2008.06)
AUDI A4 B7 (8EC) 2.0 TDI (120kW, 2006.06 > 2008.06)
AUDI A4 B7 (8EC) 2.0 TDI (125kW, 2006.06 > 2008.06)
AUDI A4 B7 (8EC) 2.0 TDI 16V (103kW, 2004.11 > 2008.06)
AUDI A4 B7 (8EC) 2.0 TDI quattro (103kW, 2006.01 > 2008.06)
AUDI A4 B7 (8EC) 2.0 TDI quattro (120kW, 2006.06 > 2008.06)
AUDI A4 B7 (8EC) 2.0 TDI quattro (125kW, 2006.06 > 2008.06)
AUDI A4 B7 (8EC) 2.0 TFSI (125kW, 2006.10 > 2008.06)
AUDI A4 B7 (8EC) 2.0 TFSI (147kW, 2004.11 > 2008.06)
AUDI A4 B7 (8EC) 2.0 TFSI (162kW, 2005.06 > 2008.06)
AUDI A4 B7 (8EC) 2.0 TFSI quattro (147kW, 2004.11 > 2008.06)
AUDI A4 B7 (8EC) 2.0 TFSI quattro (162kW, 2005.06 > 2008.06)
AUDI A4 B7 (8EC) 2.5 TDI (120kW, 2004.11 > 2006.05)
AUDI A4 B7 (8EC) 2.7 TDI (120kW, 2005.11 > 2008.06)
AUDI A4 B7 (8EC) 2.7 TDI (132kW, 2006.01 > 2008.06)
AUDI A4 B7 (8EC) 3.0 (160kW, 2004.11 > 2006.05)
AUDI A4 B7 (8EC) 3.0 quattro (160kW, 2004.11 > 2006.07)
AUDI A4 B7 (8EC) 3.0 TDI quattro (150kW, 2004.11 > 2008.06)
AUDI A4 B7 (8EC) 3.0 TDI quattro (171kW, 2006.01 > 2008.06)
AUDI A4 B7 (8EC) 3.2 FSI (188kW, 2005.01 > 2008.06)
AUDI A4 B7 (8EC) 3.2 FSI quattro (188kW, 2005.01 > 2008.06)
AUDI A4 B7 (8EC) S4 quattro (253kW, 2004.11 > 2008.06)
AUDI A4 B7 Avant (8ED) 1.6 (75kW, 2004.11 > 2008.06)
AUDI A4 B7 Avant (8ED) 1.8 T (120kW, 2004.11 > 2008.06)
AUDI A4 B7 Avant (8ED) 1.8 T quattro (120kW, 2004.11 > 2008.06)
AUDI A4 B7 Avant (8ED) 1.9 TDI (85kW, 2004.11 > 2008.06)
AUDI A4 B7 Avant (8ED) 2.0 (96kW, 2004.11 > 2008.06)
AUDI A4 B7 Avant (8ED) 2.0 TDI (89kW, 2005.09 > 2006.09)
AUDI A4 B7 Avant (8ED) 2.0 TDI (93kW, 2005.11 > 2006.11)
AUDI A4 B7 Avant (8ED) 2.0 TDI (100kW, 2004.11 > 2008.06)
AUDI A4 B7 Avant (8ED) 2.0 TDI (103kW, 2004.11 > 2008.06)
AUDI A4 B7 Avant (8ED) 2.0 TDI (120kW, 2006.06 > 2008.06)
AUDI A4 B7 Avant (8ED) 2.0 TDI (125kW, 2006.06 > 2008.06)
AUDI A4 B7 Avant (8ED) 2.0 TDI 16V (103kW, 2004.11 > 2008.06)
AUDI A4 B7 Avant (8ED) 2.0 TDI quattro (103kW, 2006.01 > 2008.06)
AUDI A4 B7 Avant (8ED) 2.0 TDI quattro (120kW, 2006.06 > 2008.06)
AUDI A4 B7 Avant (8ED) 2.0 TDI quattro (125kW, 2006.06 > 2008.06)
AUDI A4 B7 Avant (8ED) 2.0 TFSI (125kW, 2006.10 > 2008.06)
AUDI A4 B7 Avant (8ED) 2.0 TFSI (147kW, 2004.11 > 2008.06)
AUDI A4 B7 Avant (8ED) 2.0 TFSI (162kW, 2005.06 > 2008.06)
AUDI A4 B7 Avant (8ED) 2.0 TFSI quattro (147kW, 2004.11 > 2008.06)
AUDI A4 B7 Avant (8ED) 2.0 TFSI quattro (162kW, 2005.06 > 2008.06)
AUDI A4 B7 Avant (8ED) 2.5 TDI (120kW, 2004.11 > 2006.05)
AUDI A4 B7 Avant (8ED) 2.7 TDi (120kW, 2005.11 > 2008.03)
AUDI A4 B7 Avant (8ED) 2.7 TDI (132kW, 2006.01 > 2008.06)
AUDI A4 B7 Avant (8ED) 3.0 (160kW, 2004.11 > 2006.05)
AUDI A4 B7 Avant (8ED) 3.0 quattro (160kW, 2004.11 > 2006.07)
AUDI A4 B7 Avant (8ED) 3.0 TDI quattro (150kW, 2004.11 > 2008.06)
AUDI A4 B7 Avant (8ED) 3.0 TDI quattro (171kW, 2006.01 > 2008.06)
AUDI A4 B7 Avant (8ED) 3.2 FSI (188kW, 2005.01 > 2008.06)
AUDI A4 B7 Avant (8ED) 3.2 FSI quattro (188kW, 2005.01 > 2008.06)
AUDI A4 B7 Avant (8ED) S4 quattro (253kW, 2004.11 > 2008.06)
AUDI A4 B7 kabrioletas (8HE) 2.0 TDI (100kW, 2006.01 > 2009.03)
AUDI A4 B7 kabrioletas (8HE) 2.0 TDI (103kW, 2006.01 > 2009.03)
AUDI A4 B7 kabrioletas (8HE) 2.0 TFSI 16V (147kW, 2006.01 > 2009.03)
AUDI A4 B7 kabrioletas (8HE) 2.7 TDI (132kW, 2006.06 > 2009.03)
AUDI A4 B7 kabrioletas (8HE) 3.0 TDI quattro (150kW, 2006.01 > 2009.03)
AUDI A4 B7 kabrioletas (8HE) 3.0 TDI quattro (171kW, 2006.01 > 2009.03)
AUDI A4 B7 kabrioletas (8HE) 3.2 FSI (188kW, 2006.01 > 2009.03)
AUDI A4 B7 kabrioletas (8HE) 3.2 FSI quattro (188kW, 2006.01 > 2009.03)
SEAT EXEO (3R2) 1.6 (75kW, 2009.03 > 2010.09)
SEAT EXEO (3R2) 1.8 T (110kW, 2008.12 > 2010.05)
SEAT EXEO (3R2) 1.8 TSI (88kW, 2010.09 > .)
SEAT EXEO (3R2) 1.8 TSI (118kW, 2010.05 > .)
SEAT EXEO (3R2) 2.0 TDI (88kW, 2008.12 > .)
SEAT EXEO (3R2) 2.0 TDI (105kW, 2008.12 > .)
SEAT EXEO (3R2) 2.0 TDI (125kW, 2009.02 > .)
SEAT EXEO (3R2) 2.0 TFSI (147kW, 2009.03 > .)
SEAT EXEO (3R2) 2.0 TFSI (155kW, 2010.05 > .)
SEAT EXEO ST (3R5) 1.6 (75kW, 2009.06 > 2010.09)
SEAT EXEO ST (3R5) 1.8 T (110kW, 2009.06 > 2010.05)
SEAT EXEO ST (3R5) 1.8 TSI (88kW, 2010.09 > .)
SEAT EXEO ST (3R5) 1.8 TSI (118kW, 2010.05 > .)
SEAT EXEO ST (3R5) 2.0 TDI (88kW, 2009.07 > .)
SEAT EXEO ST (3R5) 2.0 TDI (105kW, 2009.05 > .)
SEAT EXEO ST (3R5) 2.0 TDI (125kW, 2009.05 > .)
SEAT EXEO ST (3R5) 2.0 TFSI (147kW, 2009.06 > .)
SEAT EXEO ST (3R5) 2.0 TFSI (155kW, 2010.05 > .)