Amortizatorius RIDEX 854S1004
GamintojasNerastas
Kodas854S1004
Kokybės klasėEkonominė
Neturime sandėlyje.
Susisiekite dėl pristatymo
Neturime prekės, susisiekite dėl jos!
Daugiau techninės informacijos apie prekę
amortizatoriaus dizainas
teleskopinis amortizatorius
amortizatoriaus montavimo tipas
apatinė kilpa
viršutinė kilpa
amortizatoriaus sistema
dvigubas vamzdelis
amortizatoriaus tipas
dujų slėgis
Angos skersmuo [mm]
46
angos Ø [mm]
46
maks. ilgis [mm]
470
min. ilgis [mm]
364
montavimo vieta
galinė ašis
Tinka automobiliams: PEUGEOT 605, 607
Detali informacija:
PEUGEOT 605 (6B) 2.0 (79kW, 1990.02 > 1999.09)
PEUGEOT 605 (6B) 2.0 (84kW, 1989.06 > 1999.09)
PEUGEOT 605 (6B) 2.0 (89kW, 1989.06 > 1999.09)
PEUGEOT 605 (6B) 2.0 16V (97kW, 1994.07 > 1999.09)
PEUGEOT 605 (6B) 2.0 Turbo (104kW, 1992.07 > 1999.09)
PEUGEOT 605 (6B) 2.0 Turbo (108kW, 1991.07 > 1999.09)
PEUGEOT 605 (6B) 2.1 D (60kW, 1989.06 > 1995.07)
PEUGEOT 605 (6B) 2.1 TD 12V (80kW, 1994.08 > 1999.09)
PEUGEOT 605 (6B) 2.1 Turbo Diesel (80kW, 1989.06 > 1999.09)
PEUGEOT 605 (6B) 2.5 Turbo Diesel (95kW, 1994.07 > 1999.09)
PEUGEOT 605 (6B) 3.0 (123kW, 1989.08 > 1994.06)
PEUGEOT 605 (6B) 3.0 (123kW, 1989.10 > 1999.09)
PEUGEOT 605 (6B) 3.0 (147kW, 1989.08 > 1994.06)
PEUGEOT 605 (6B) 3.0 SV 24 (147kW, 1989.08 > 1999.09)
PEUGEOT 605 (6B) 3.0 V6 (140kW, 1997.04 > 1999.09)
PEUGEOT 607 (9D, 9U) 2.0 (100kW, 2000.02 > 2005.08)
PEUGEOT 607 (9D, 9U) 2.0 HDi (79kW, 2001.03 > 2004.07)
PEUGEOT 607 (9D, 9U) 2.0 HDI (80kW, 2000.05 > 2005.09)
PEUGEOT 607 (9D, 9U) 2.0 HDI (100kW, 2005.09 > 2011.07)
PEUGEOT 607 (9D, 9U) 2.2 16V (116kW, 2000.02 > 2005.08)
PEUGEOT 607 (9D, 9U) 2.2 16V (120kW, 2005.09 > 2010.06)
PEUGEOT 607 (9D, 9U) 2.2 HDi (98kW, 2000.02 > 2006.02)
PEUGEOT 607 (9D, 9U) 2.2 HDi (125kW, 2006.05 > 2010.06)
PEUGEOT 607 (9D, 9U) 2.7 HDi 24V (150kW, 2004.12 > 2011.07)
PEUGEOT 607 (9D, 9U) 3.0 V6 24V (152kW, 2000.02 > 2004.07)
PEUGEOT 607 (9D, 9U) 3.0 V6 24V (155kW, 2004.03 > 2011.07)