                                RIDEX                                                3229S0077, Nenu
Šarnyro stabilizatorius RIDEX 3229S0077
GamintojasNerastas
Kodas3229S0077
Kokybės klasėEkonominė
Neturime sandėlyje.
Susisiekite dėl pristatymo
Neturime prekės, susisiekite dėl jos!
Daugiau techninės informacijos apie prekę
būtinas kiekis
2
ilgis [mm]
135
ilgis [mm]
146
Išorinis sriegis [mm]
M10x1.25
medžiaga
plienas
montavimo vieta
priekinė ašis
montavimo vieta
priekinė ašis, kairė ir dešinė
pakuotės tipas
dėžė
skersmuo 1 [mm]
13
skersmuo 2 [mm]
13
skersmuo 3 [mm]
sriegio matas 2
M10x1.25
strypas / statramstis
stabilizatoriaus traukė
Detali informacija:
MITSUBISHI CARISMA (DA_) 1.6 (DA1A) (66kW, 1995.07 > 2006.06)
MITSUBISHI CARISMA (DA_) 1.6 (DA1A) (70kW, 1998.12 > 2006.06)
MITSUBISHI CARISMA (DA_) 1.6 (DA1A) (73kW, 1997.05 > 2006.06)
MITSUBISHI CARISMA (DA_) 1.6 (DA1A) (76kW, 2000.09 > 2006.06)
MITSUBISHI CARISMA (DA_) 1.8 16V GDI (DA2A) (92kW, 1997.09 > 2006.06)
MITSUBISHI CARISMA (DA_) 1.9 DI-D (DA5A) (75kW, 2000.09 > 2006.06)
MITSUBISHI CARISMA (DA_) 1.9 DI-D (DA5A) (85kW, 2000.09 > 2006.06)
MITSUBISHI CARISMA (DA_) 1.9 TD (DA4A) (66kW, 1996.10 > 2000.09)
MITSUBISHI CARISMA sedanas (DA_) 1.6 (DA1A) (66kW, 1996.09 > 2006.06)
MITSUBISHI CARISMA sedanas (DA_) 1.6 (DA1A) (70kW, 1998.12 > 2006.06)
MITSUBISHI CARISMA sedanas (DA_) 1.6 (DA1A) (73kW, 1997.05 > 2006.06)
MITSUBISHI CARISMA sedanas (DA_) 1.6 (DA1A) (76kW, 2000.09 > 2006.06)
MITSUBISHI CARISMA sedanas (DA_) 1.8 16V GDI (DA2A) (92kW, 1997.09 > 2006.06)
MITSUBISHI CARISMA sedanas (DA_) 1.8 GDI (DA2A) (90kW, 2000.10 > 2006.06)
MITSUBISHI CARISMA sedanas (DA_) 1.9 DI-D (DA5A) (75kW, 2000.09 > 2006.06)
MITSUBISHI CARISMA sedanas (DA_) 1.9 DI-D (DA5A) (85kW, 2000.09 > 2006.06)
MITSUBISHI CARISMA sedanas (DA_) 1.9 TD (DA4A) (66kW, 1996.10 > 2000.09)
MITSUBISHI CARISMA sedanas (DA_) 2.0 16V GT EVO VI/VII (206kW, 1999.11 > 2006.06)
MITSUBISHI COLT I (A15_A) 1.2 GL (A151A) (40kW, 1978.12 > 1984.01)
MITSUBISHI COLT I (A15_A) 1.4 GLX, GT (A152A) (51kW, 1979.05 > 1984.01)
MITSUBISHI COLT I (A15_A) 1.4 Turbo (A152A) (77kW, 1981.09 > 1984.01)
MITSUBISHI COLT II (C1_A) 1.2 EL, GL (C15A) (40kW, 1984.02 > 1986.09)
MITSUBISHI COLT II (C1_A) 1.5 GLX (C12A) (51kW, 1985.09 > 1988.04)
MITSUBISHI COLT II (C1_A) 1.5 GLX (C12A) (55kW, 1984.09 > 1988.04)
MITSUBISHI COLT II (C1_A) 1.6 Turbo ECi (C13A) (92kW, 1984.02 > 1988.04)
MITSUBISHI LANCER III (C1_A, C6_A) 1.2 GL (C15AS) (40kW, 1984.01 > 1986.10)
MITSUBISHI LANCER III (C1_A, C6_A) 1.5 GLX (C12AS) (51kW, 1985.06 > 1988.04)
MITSUBISHI LANCER III (C1_A, C6_A) 1.5 GLX (C12AS) (55kW, 1983.11 > 1988.04)
MITSUBISHI LANCER V Station Wagon (CB_W, CD_W) 1.6 16V (CB4W) (83kW, 1992.12 > 2003.10)
MITSUBISHI LANCER V Station Wagon (CB_W, CD_W) 1.6 16V 4WD (CD4W) (83kW, 1992.12 > 2003.10)
MITSUBISHI LANCER V Station Wagon (CB_W, CD_W) 2.0 D (CB8W) (50kW, 1992.12 > 2003.10)
MITSUBISHI LANCER V Station Wagon (CB_W, CD_W) 2.0 D (CB8W) (65kW, 1995.03 > 2003.10)
MITSUBISHI SPACE STAR autobusiukas (DG_A) 1.3 16V (DG1A) (60kW, 2000.09 > 2004.12)
MITSUBISHI SPACE STAR autobusiukas (DG_A) 1.3 16V (DG1A) (61kW, 1998.12 > 2004.12)
MITSUBISHI SPACE STAR autobusiukas (DG_A) 1.3 16V (DG1A) (63kW, 1998.06 > 2004.12)
MITSUBISHI SPACE STAR autobusiukas (DG_A) 1.6 16V (DG3A) (72kW, 2001.01 > 2004.12)
MITSUBISHI SPACE STAR autobusiukas (DG_A) 1.8 GDI (DG5A) (87kW, 1998.06 > 2004.12)
MITSUBISHI SPACE STAR autobusiukas (DG_A) 1.8 GDI (DG5A) (90kW, 1998.06 > 2004.12)
MITSUBISHI SPACE STAR autobusiukas (DG_A) 1.8 MPI (DG5A) (82kW, 2002.10 > 2004.12)
MITSUBISHI SPACE STAR autobusiukas (DG_A) 1.9 DI-D (DG4A) (75kW, 2001.02 > 2004.12)
MITSUBISHI SPACE STAR autobusiukas (DG_A) 1.9 DI-D (DG4A) (85kW, 2002.10 > 2004.12)
TOYOTA CARINA IV (_T15_) 1.6 (AT151_, AT151R) (55kW, 1983.10 > 1987.11)
TOYOTA CARINA IV (_T15_) 1.6 (AT151_, AT151R) (63kW, 1986.10 > 1987.11)
TOYOTA CARINA IV (_T15_) 1.8 GLI (ST150) (74kW, 1983.10 > 1987.11)
TOYOTA CARINA IV (_T15_) 2.0 D (CT150) (51kW, 1985.12 > 1987.11)
TOYOTA CARINA IV (_T15_) 2.0 D (CT150_, CT150R) (50kW, 1984.02 > 1988.05)
TOYOTA CARINA IV sedanas (_T15_) 1.6 (AT151_, AT151R) (55kW, 1983.10 > 1987.11)
TOYOTA CARINA IV sedanas (_T15_) 1.6 (AT151_, AT151R) (62kW, 1983.10 > 1987.11)
TOYOTA CARINA IV sedanas (_T15_) 1.8 GLI (ST150) (74kW, 1983.10 > 1987.11)
TOYOTA CARINA IV sedanas (_T15_) 2.0 D (CT150_, CT150R) (50kW, 1984.02 > 1988.05)