Stabdžių trinkelių rinkinys, diskinis stabdys RIDEX 402B0084
GamintojasNerastas
Kodas402B0084
Kokybės klasėEkonominė
Neturime sandėlyje.
Susisiekite dėl pristatymo
Neturime prekės, susisiekite dėl jos!
Daugiau techninės informacijos apie prekę
atitinka ECE normą
ECE-R90
aukštis 1 [mm]
53,1
montavimo vieta
priekinė ašis
Nusidėvėjimo indikatorių skaičius [ašiai]
stabdžių sistema
AKEBONO
storis 1 [mm]
17,5
susidėvėjimo indikatorių skaičius [ašiai]
susidėvėjimo įspėjimo kontaktas
su akustiniu nusidėvėjimo įspėjimu
Detali informacija:
TOYOTA CAMRY (_V1_) 2.2 (SXV10_, SXV10R) (100kW, 1991.06 > 1996.08)
TOYOTA CAMRY (_V2_) 2.2 (SXV20) (93kW, 2000.11 > 2001.11)
TOYOTA CAMRY (_V2_) 2.2 (SXV20_, SXV20) (96kW, 1996.08 > 2001.11)
TOYOTA CAMRY universalas (_V1_) 2.2 (SXV10_, SXV10R) (100kW, 1992.03 > 1996.07)
TOYOTA CARINA E VI (_T19_) 1.6 (AT190) (73kW, 1993.12 > 1997.09)
TOYOTA CARINA E VI (_T19_) 1.6 (AT190) (85kW, 1993.12 > 1997.09)
TOYOTA CARINA E VI (_T19_) 1.6 16V (AT190_, AT190R) (78kW, 1995.10 > 1997.09)
TOYOTA CARINA E VI (_T19_) 1.6 GLI (AT190) (79kW, 1992.04 > 1997.09)
TOYOTA CARINA E VI (_T19_) 1.8 (AT191) (79kW, 1995.01 > 1997.09)
TOYOTA CARINA E VI (_T19_) 2.0 D (CT190) (54kW, 1992.04 > 1996.01)
TOYOTA CARINA E VI (_T19_) 2.0 GLI (ST191) (98kW, 1992.04 > 1997.09)
TOYOTA CARINA E VI (_T19_) 2.0 GTi (ST191) (116kW, 1992.04 > 1994.02)
TOYOTA CARINA E VI (_T19_) 2.0 GTi 16V (ST191_, ST191R) (129kW, 1994.03 > 1997.09)
TOYOTA CARINA E VI (_T19_) 2.0 i (ST191) (93kW, 1993.12 > 1997.09)
TOYOTA CARINA E VI (_T19_) 2.0 TD (CT190) (61kW, 1996.01 > 1997.09)
TOYOTA CARINA E VI Sedanas (_T19_) 1.6 (AT190) (73kW, 1995.01 > 1997.09)
TOYOTA CARINA E VI Sedanas (_T19_) 1.6 (AT190) (78kW, 1995.10 > 1997.09)
TOYOTA CARINA E VI Sedanas (_T19_) 1.6 (AT190) (79kW, 1993.01 > 1997.09)
TOYOTA CARINA E VI Sedanas (_T19_) 1.6 16V (AT190_, AT190R) (85kW, 1994.12 > 1997.09)
TOYOTA CARINA E VI Sedanas (_T19_) 1.8 i 16V (AT191) (79kW, 1995.01 > 1997.09)
TOYOTA CARINA E VI Sedanas (_T19_) 2.0 (ST191) (98kW, 1993.01 > 1997.09)
TOYOTA CARINA E VI Sedanas (_T19_) 2.0 D (CT190) (54kW, 1992.08 > 1996.01)
TOYOTA CARINA E VI Sedanas (_T19_) 2.0 GTi (ST191_, ST191R) (116kW, 1992.04 > 1994.02)
TOYOTA CARINA E VI Sedanas (_T19_) 2.0 GTi 16V (ST191_, ST191R) (129kW, 1994.03 > 1997.09)
TOYOTA CARINA E VI Sedanas (_T19_) 2.0 i (ST191) (93kW, 1992.12 > 1997.09)
TOYOTA CARINA E VI Sedanas (_T19_) 2.0 TD (CT190_, CT190R) (61kW, 1996.01 > 1997.09)
TOYOTA CARINA E VI Sportswagon (_T19_) 1.6 (AT190) (85kW, 1992.04 > 1997.09)
TOYOTA CARINA E VI Sportswagon (_T19_) 1.6 GLI (AT190_, AT190R) (79kW, 1993.01 > 1997.09)
TOYOTA CARINA E VI Sportswagon (_T19_) 1.6 i (AT190_, AT190R) (73kW, 1995.02 > 1997.09)
TOYOTA CARINA E VI Sportswagon (_T19_) 1.8 i (AT191_, AT191R) (79kW, 1995.02 > 1997.09)
TOYOTA CARINA E VI Sportswagon (_T19_) 2.0 D (CT190_, CT190R) (54kW, 1993.01 > 1996.01)
TOYOTA CARINA E VI Sportswagon (_T19_) 2.0 GLI (ST191_, ST191R) (98kW, 1993.01 > 1997.09)
TOYOTA CARINA E VI Sportswagon (_T19_) 2.0 i (ST191_, ST191R) (93kW, 1995.05 > 1997.09)
TOYOTA CARINA E VI Sportswagon (_T19_) 2.0 TD (CT190_, CT190R) (61kW, 1996.01 > 1997.09)
TOYOTA CELICA kupė (_T20_) 1.8 i 16V (AT200) (85kW, 1993.11 > 1999.11)
TOYOTA CELICA kupė (_T20_) 2.0 i 16V (ST202_, ST203_, ST202, ST203) (103kW, 1993.09 > 1997.12)
TOYOTA COROLLA (_E10_) 1.3 12V (EE100_, EE100R) (53kW, 1992.07 > 1997.04)
TOYOTA COROLLA (_E10_) 1.3 XLI (EE101_, EE101R) (55kW, 1995.09 > 1997.04)
TOYOTA COROLLA (_E10_) 1.3 XLI 16V (EE101) (65kW, 1992.07 > 1995.09)
TOYOTA COROLLA (_E10_) 1.6 (AE101_, AE101R) (78kW, 1994.09 > 1997.12)
TOYOTA COROLLA (_E10_) 1.6 Si (AE101_, AE101R) (84kW, 1995.09 > 1997.04)
TOYOTA COROLLA (_E10_) 2.0 D (CE100_, CE100R) (53kW, 1992.07 > 1997.04)
TOYOTA COROLLA (_E11_) 1.3 (EE110) (55kW, 1997.05 > 2001.10)
TOYOTA COROLLA (_E11_) 1.3 (EE111_) (63kW, 1997.05 > 1999.09)
TOYOTA COROLLA (_E11_) 1.4 (EE111_, EE111R) (63kW, 1997.04 > 2000.02)