V formos diržas CONTINENTAL CTAM AVX13X1100
GamintojasCONTINENTAL CTAM
KodasAVX13X1100
Kokybės klasėAukščiausia
Turime sandėlyje.
Pristatymas: 1-3 d.d.
Nemokamas pristatymas nuo 20eur.
Daugiau techninės informacijos apie prekę
ilgis [mm]
1100
Detali informacija:
ALFA ROMEO 75 (162_) 1.6 (162.B2B, 162.B2C) (81kW, 1985.05 > 1989.09)
ALFA ROMEO 75 (162_) 1.6 Cat (162.B2B, 162.B2C) (81kW, 1989.05 > 1992.02)
ALFA ROMEO 75 (162_) 1.8 (162.B1A, 162.B1B) (85kW, 1985.09 > 1989.06)
ALFA ROMEO 75 (162_) 1.8 (162.B1H) (90kW, 1989.08 > 1992.02)
ALFA ROMEO 75 (162_) 1.8 (162.B1L, 162.B1F) (88kW, 1988.09 > 1992.02)
ALFA ROMEO 75 (162_) 1.8 Turbo (162.B1C, 162.B1D, 162.B1G) (110kW, 1986.09 > 1992.02)
ALFA ROMEO 75 (162_) 1.8 Turbo i.e. (162.B1E) (114kW, 1986.02 > 1990.01)
ALFA ROMEO 75 (162_) 2.0 (162.BA) (94kW, 1985.05 > 1988.10)
ALFA ROMEO 75 (162_) 2.0 T.S Cat (162.B4A) (109kW, 1985.05 > 1992.02)
ALFA ROMEO 75 (162_) 2.0 T.S. (162.4CB, 162.B4, 162.B4A) (107kW, 1987.01 > 1992.02)
FORD ECONOVAN (KBA, KCA) 2.0 D (41kW, 1986.03 > 1992.03)
MAZDA B-SERIE (UF) 2.5 D 4WD (UFY0) (57kW, 1998.09 > 1999.06)
MAZDA B-SERIE (UF) 2.5 D 4WD (UFY0) (63kW, 1996.02 > 1999.06)
MAZDA BT-50 pikapas (CD, UN) 2.5 MRZ-CD (UNY0W3) (105kW, 2006.08 > 2013.06)
MERCEDES-BENZ O 305 O 305 G (177kW, 1978.02 > 1987.05)
MERCEDES-BENZ O 305 O 305 G (206kW, 1979.02 > 1987.05)
MERCEDES-BENZ O 305 O 305 ST (132kW, 1973.04 > 1977.07)
MERCEDES-BENZ O 305 O 305 ST (147kW, 1976.11 > 1987.05)
MERCEDES-BENZ O 305 O 305 ST (155kW, 1973.04 > 1977.07)
MERCEDES-BENZ O 305 O 305 ST (177kW, 1976.11 > 1987.05)
MERCEDES-BENZ O 305 O 305 ST (206kW, 1979.02 > 1987.05)
MERCEDES-BENZ O 307 O 307 (132kW, 1973.04 > 1977.07)
MERCEDES-BENZ O 307 O 307 (147kW, 1976.11 > 1987.07)
MERCEDES-BENZ O 307 O 307 (155kW, 1973.04 > 1977.07)
MERCEDES-BENZ O 307 O 307 (177kW, 1973.04 > 1977.07)
NISSAN VANETTE CARGO autobusas (HC 23) 2.3 D (55kW, 1996.01 > .)
PORSCHE 911 2.0 T (81kW, 1968.08 > 1972.02)
PORSCHE 911 2.2 T (92kW, 1970.01 > 1972.12)
PORSCHE 911 2.3 E (121kW, 1971.08 > 1973.12)
PORSCHE 911 2.3 T (96kW, 1972.01 > 1973.12)
PORSCHE 911 2.3 T (103kW, 1971.08 > 1973.12)
PORSCHE 911 2.7 (110kW, 1973.09 > 1975.08)
PORSCHE 911 2.7 (121kW, 1975.09 > 1977.06)
PORSCHE 911 2.7 S Carrera (129kW, 1973.08 > 1976.01)
PORSCHE 911 2.7 SC Carrera RS (154kW, 1972.08 > 1979.01)
PORSCHE 911 3.0 SC (150kW, 1980.08 > 1983.07)
PORSCHE 911 3.0 SC Carrera (132kW, 1977.07 > 1980.06)
PORSCHE 911 3.0 SC Carrera (138kW, 1979.09 > 1980.06)
PORSCHE 911 3.0 SC Carrera (147kW, 1975.09 > 1977.06)
PORSCHE 911 3.0 SC Carrera (154kW, 1974.03 > 1983.10)
PORSCHE 911 kabrioletas 3.0 SC (150kW, 1982.08 > 1983.07)
PORSCHE 911 Targa 2.0 E (103kW, 1968.09 > 1972.02)
PORSCHE 911 Targa 2.0 S (118kW, 1966.07 > 1968.11)
PORSCHE 911 Targa 2.0 S (125kW, 1966.07 > 1972.02)
PORSCHE 911 Targa 2.0 T (81kW, 1967.06 > 1972.02)
PORSCHE 911 Targa 2.2 E (114kW, 1969.09 > 1972.02)
PORSCHE 911 Targa 2.2 S (132kW, 1969.09 > 1972.02)
PORSCHE 911 Targa 2.2 T (92kW, 1970.01 > 1972.12)
PORSCHE 911 Targa 2.3 E (121kW, 1971.08 > 1973.12)
PORSCHE 911 Targa 2.3 T (96kW, 1972.01 > 1973.12)
PORSCHE 911 Targa 2.7 (110kW, 1973.09 > 1975.08)
PORSCHE 911 Targa 2.7 (121kW, 1975.09 > 1977.06)
PORSCHE 911 Targa 2.7 S (129kW, 1973.08 > 1976.01)
PORSCHE 911 Targa 2.7 SC Carrera RS (154kW, 1972.08 > 1979.01)
PORSCHE 911 Targa 3.0 SC Carrera (132kW, 1977.07 > 1980.06)
PORSCHE 911 Targa 3.0 SC Carrera (138kW, 1979.09 > 1980.06)
PORSCHE 911 Targa 3.0 SC Carrera (147kW, 1975.09 > 1977.06)
RENAULT TRUCKS MAGNUM AE 390.18 (287kW, 1996.09 > .)
RENAULT TRUCKS MAGNUM AE 390.18T (287kW, 1996.09 > .)
RENAULT TRUCKS MAGNUM AE 390.19 (287kW, 1996.09 > .)
RENAULT TRUCKS MAGNUM AE 390.19T (287kW, 1996.09 > .)
RENAULT TRUCKS MAGNUM AE 390.26 (287kW, 1996.09 > .)
RENAULT TRUCKS MAGNUM AE 430.18 (316kW, 1996.09 > .)
RENAULT TRUCKS MAGNUM AE 430.18T (316kW, 1996.09 > .)
RENAULT TRUCKS MAGNUM AE 430.19 (316kW, 1996.09 > .)
RENAULT TRUCKS MAGNUM AE 430.19T (316kW, 1996.09 > .)
RENAULT TRUCKS MAGNUM AE 430.26 (316kW, 1996.09 > .)
RENAULT TRUCKS MAGNUM AE 430.26T (316kW, 1997.01 > .)
RENAULT TRUCKS MAGNUM AE 430.26T (316kW, 1998.01 > .)
RENAULT TRUCKS MAGNUM AE 470.18 (346kW, 1996.11 > .)
RENAULT TRUCKS MAGNUM AE 470.18T (346kW, 1996.11 > .)
RENAULT TRUCKS MAGNUM AE 470.19 (346kW, 1996.11 > .)
RENAULT TRUCKS MAGNUM AE 470.19T (346kW, 1996.11 > .)
RENAULT TRUCKS MAGNUM AE 470.26 (346kW, 1997.01 > .)
RENAULT TRUCKS MAGNUM AE 470.26T (346kW, 1998.01 > .)
SUBARU LEONE II Hatchback 1800 4WD (59kW, 1980.09 > 1984.10)
SUBARU LEONE II Hatchback 1800 Turismo 4WD (60kW, 1980.09 > 1984.10)
SUBARU LEONE II Sedanas (AB) 1800 4WD (60kW, 1980.09 > 1984.10)
SUBARU LEONE II universalas 1800 4WD (AM) (59kW, 1980.09 > 1984.10)
SUBARU LEONE II universalas 1800 Super 4WD (AM, AJ) (60kW, 1980.09 > 1984.10)
SUBARU LEONE III 1800 4WD (66kW, 1984.11 > 1990.12)
SUBARU LEONE III 1800 4WD (72kW, 1988.01 > 1990.12)
SUBARU LEONE III 1800 Turbo 4WD (96kW, 1989.03 > 1990.12)
SUBARU LEONE III 1800 Turbo 4WD (100kW, 1984.11 > 1990.12)
SUBARU LEONE III universalas 1800 4WD (66kW, 1984.11 > 1990.12)
SUBARU LEONE III universalas 1800 4WD (72kW, 1986.12 > 1991.07)
SUBARU LEONE III universalas 1800 Super 4WD (96kW, 1989.03 > 1990.12)
SUBARU LEONE III universalas 1800 Super Turbo 4WD (100kW, 1984.11 > 1990.12)
SUBARU XT kupė (XT) 1.8 Turbo 4WD (AX7) (96kW, 1987.01 > 1990.12)
SUBARU XT kupė (XT) 1.8 Turbo 4WD (AX7) (100kW, 1984.11 > 1990.12)