                                DENSO                                                T16VR-U10, DENS
Uždegimo žvakė Nickel DENSO T16VR-U10
GamintojasDENSO
KodasT16VR-U10
Kokybės klasėAukšta
Turime sandėlyje.
Pristatymas: 1-3 d.d.
Nemokamas pristatymas nuo 20eur.
Daugiau techninės informacijos apie prekę
alternatyvi prekė
TV16TT
Bruto svoris [g]
48
OE numeriui
Prijungimo mechanizmai
Solid SAE
skersmuo [mm]
14
sriegio dydis
M14x1.25
sriegio ilgis [mm]
25
tarpas tarp elektrodų [mm]
1
uždegimo žvakė
1 æ įžemintas elektrodas
uždegimo žvakė
Nikelio įžeminimo elektrodas
nikelio vidurinysis elektrodas
užveržimo sukimo momentas [Nm]
22
veržliarakčio dydis
16
veržliarakčio dydis
16 mm
Detali informacija:
FORD B-MAX (JK) 1.4 (66kW, 2012.10 > .)
FORD B-MAX (JK) 1.6 Ti (77kW, 2012.10 > .)
FORD B-MAX Van (JK) 1.6 Ti (77kW, 2012.10 > .)
FORD C-MAX (DM2) 1.6 (74kW, 2007.02 > 2010.09)
FORD C-MAX (DM2) 1.6 (85kW, 2007.04 > 2010.09)
FORD C-MAX II (DXA/CB7, DXA/CEU) 1.6 Ti (63kW, 2010.12 > .)
FORD C-MAX II (DXA/CB7, DXA/CEU) 1.6 Ti (77kW, 2010.12 > .)
FORD COUGAR (EC_) 2.0 16V (96kW, 1998.08 > 2001.12)
FORD ECOSPORT 1.5 Ti (82kW, 2013.10 > .)
FORD ECOSPORT 1.5 Ti-VCT (81kW, 2013.10 > .)
FORD FIESTA V (JH_, JD_) 1.25 16V (51kW, 2003.03 > 2008.06)
FORD FIESTA V (JH_, JD_) 1.25 16V (55kW, 2002.05 > 2008.06)
FORD FIESTA V (JH_, JD_) 1.3 (44kW, 2001.11 > 2008.06)
FORD FIESTA V (JH_, JD_) 1.3 (51kW, 2001.11 > 2008.06)
FORD FIESTA V (JH_, JD_) 1.4 16V (59kW, 2001.11 > 2008.06)
FORD FIESTA V (JH_, JD_) 1.6 16V (74kW, 2001.11 > 2008.06)
FORD FIESTA V Van 1.3 (51kW, 2003.10 > 2005.07)
FORD FIESTA VI (CB1, CCN) 1.25 (44kW, 2008.06 > .)
FORD FIESTA VI (CB1, CCN) 1.25 (60kW, 2008.06 > .)
FORD FIESTA VI (CB1, CCN) 1.4 LPG (71kW, 2009.01 > .)
FORD FIESTA VI (CB1, CCN) 1.6 (62kW, 2015.03 > .)
FORD FIESTA VI (CB1, CCN) 1.6 Ti (77kW, 2012.09 > .)
FORD FIESTA VI Van 1.25 (60kW, 2009.01 > .)
FORD FOCUS C-MAX (DM2) 1.6 (74kW, 2003.10 > 2007.03)
FORD FOCUS C-MAX (DM2) 1.6 Ti (85kW, 2004.08 > 2007.03)
FORD FOCUS I (DAW, DBW) 1.4 16V (55kW, 1998.10 > 2004.11)
FORD FOCUS I (DAW, DBW) 1.6 16V (74kW, 1998.10 > 2004.11)
FORD FOCUS I (DAW, DBW) 1.6 16V Flexifuel (75kW, 2002.01 > 2004.11)
FORD FOCUS I (DAW, DBW) 1.8 16V (85kW, 1998.10 > 2004.11)
FORD FOCUS I (DAW, DBW) 2.0 16V (96kW, 1998.10 > 2004.11)
FORD FOCUS I sedanas (DFW) 1.4 16V (55kW, 1999.02 > 2004.11)
FORD FOCUS I sedanas (DFW) 1.6 16V (74kW, 1999.02 > 2004.11)
FORD FOCUS I sedanas (DFW) 1.8 16V (85kW, 1999.02 > 2004.11)
FORD FOCUS I sedanas (DFW) 2.0 16V (96kW, 1999.02 > 2004.11)
FORD FOCUS I Turnier (DNW) 1.4 16V (55kW, 1999.02 > 2004.11)
FORD FOCUS I Turnier (DNW) 1.6 16V (74kW, 1999.02 > 2004.11)
FORD FOCUS I Turnier (DNW) 1.8 16V (85kW, 1999.02 > 2004.11)
FORD FOCUS I Turnier (DNW) 1.8 BiFuel (82kW, 2003.02 > 2005.01)
FORD FOCUS I Turnier (DNW) 2.0 16V (96kW, 1999.02 > 2004.11)
FORD FOCUS II (DA_, HCP, DP) 1.4 (59kW, 2004.11 > .)
FORD FOCUS II (DA_, HCP, DP) 1.6 (74kW, 2004.11 > .)
FORD FOCUS II (DA_, HCP, DP) 1.6 Ti (85kW, 2004.11 > .)
FORD FOCUS II kabrioletas 1.6 (74kW, 2006.10 > .)
FORD FOCUS II sedanas (DB_, FCH, DH) 1.4 (59kW, 2005.04 > .)
FORD FOCUS II sedanas (DB_, FCH, DH) 1.6 (74kW, 2005.04 > .)
FORD FOCUS II sedanas (DB_, FCH, DH) 1.6 Ti (85kW, 2005.04 > .)
FORD FOCUS II Turnier (DA_, FFS, DS) 1.4 (59kW, 2004.11 > .)
FORD FOCUS II Turnier (DA_, FFS, DS) 1.6 (74kW, 2004.11 > .)
FORD FOCUS II Turnier (DA_, FFS, DS) 1.6 Ti (85kW, 2004.11 > .)
FORD FOCUS III 1.6 Ti (63kW, 2011.08 > .)
FORD FOCUS III 1.6 Ti (77kW, 2010.07 > .)
FORD FOCUS III Sedanas 1.6 Ti (63kW, 2011.08 > .)
FORD FOCUS III Sedanas 1.6 Ti (77kW, 2010.07 > .)
FORD FOCUS III Turnier 1.6 Ti (63kW, 2011.08 > .)
FORD FOCUS III Turnier 1.6 Ti (77kW, 2010.07 > .)
FORD FUSION (JU_) 1.25 (55kW, 2004.08 > 2012.12)
FORD FUSION (JU_) 1.4 (59kW, 2002.08 > 2012.12)
FORD FUSION (JU_) 1.6 (74kW, 2002.08 > 2008.11)
FORD GRAND C-MAX (DXA/CB7, DXA/CEU) 1.6 Ti (77kW, 2010.12 > .)
FORD KA (RB_) 1.3 i (44kW, 1996.09 > 2008.11)
FORD KA (RB_) 1.3 i ROCAM (51kW, 2002.08 > 2008.11)
FORD KA+ III (UK, FK) 1.2 (51kW, 2016.06 > .)
FORD KA+ III (UK, FK) 1.2 Ti-VCT (63kW, 2016.06 > .)
FORD KA+ III Sedanas (TK, FK) 1.2 (TK) (63kW, 2016.06 > .)
FORD MAVERICK 2.0 16V FWD (91kW, 2001.02 > .)
FORD P 100 II 2.0 (57kW, 1987.10 > 1992.12)
FORD PUMA (EC_) 1.4 16V (66kW, 1997.11 > 2000.10)
FORD PUMA (EC_) 1.6 16V (76kW, 2000.08 > 2002.06)
FORD TOURNEO CONNECT 1.8 16V (85kW, 2002.06 > 2013.12)
FORD TRANSIT CONNECT (P65_, P70_, P80_) 1.8 16V (85kW, 2002.06 > 2013.12)
MAZDA 2 (DY) 1.4 (59kW, 2003.04 > 2007.06)
MAZDA 6 Hatchback (GG) 2.3 (GG3S) (122kW, 2002.08 > 2007.08)
MAZDA 6 Hatchback (GH) 2.0 MZR (GHEFS) (108kW, 2007.08 > 2013.07)
MAZDA 6 Hatchback (GH) 2.0 MZR (GHEFS) (114kW, 2010.01 > 2012.12)
MAZDA 6 Hatchback (GH) 2.5 MZR (GH5FS) (125kW, 2007.08 > 2013.03)
MAZDA 6 sedanas (GG) 2.3 (120kW, 2005.03 > 2007.07)
MAZDA 6 sedanas (GG) 2.3 (GG3P) (122kW, 2002.06 > 2007.08)
MAZDA 6 sedanas (GH) 2.0 MZR (GHEFP) (114kW, 2010.01 > .)
MAZDA 6 sedanas (GH) 2.0 MZR (GHEFP, GH10F) (108kW, 2007.08 > .)
MAZDA 6 sedanas (GH) 2.5 MZR (GH5FS, GH5FP) (125kW, 2007.08 > .)
MAZDA 6 Station Wagon (GY) 2.3 (GY3W, GY10) (122kW, 2002.08 > 2007.08)
MAZDA 6 Station Wagon (GY) 2.3 AWD (GY3W) (119kW, 2002.11 > 2007.08)
MAZDA 6 universalas (GH) 2.0 MZR (GHEFW) (114kW, 2010.01 > 2013.07)
MAZDA 6 universalas (GH) 2.0 MZR (GHEFW, GH10F) (108kW, 2008.02 > .)
MAZDA 6 universalas (GH) 2.5 MZR (GH5FW) (125kW, 2008.02 > 2013.07)