Tarpiklis, alyvos karteris Dr.Motor Automotive DRM01958
GamintojasDr.Motor Automotive
KodasDRM01958
Analogai kodai: 06E103181M
Detali informacija:
AUDI A4 B7 (8EC) 3.2 FSI (188kW, 2005.01 > 2008.06)
AUDI A4 B7 (8EC) 3.2 FSI quattro (188kW, 2005.01 > 2008.06)
AUDI A4 B7 Avant (8ED) 3.2 FSI (188kW, 2005.01 > 2008.06)
AUDI A4 B7 Avant (8ED) 3.2 FSI quattro (188kW, 2005.01 > 2008.06)
AUDI A4 B7 kabrioletas (8HE) 3.2 FSI (188kW, 2006.01 > 2009.03)
AUDI A4 B7 kabrioletas (8HE) 3.2 FSI quattro (188kW, 2006.01 > 2009.03)
AUDI A4 B8 (8K2) 3.0 TFSI quattro (200kW, 2012.02 > 2015.12)
AUDI A4 B8 (8K2) 3.2 FSI (195kW, 2008.09 > 2012.03)
AUDI A4 B8 (8K2) 3.2 FSI quattro (195kW, 2007.11 > 2012.03)
AUDI A4 B8 (8K2) S4 quattro (245kW, 2008.11 > 2015.12)
AUDI A4 B8 Avant (8K5) 3.0 TFSI quattro (200kW, 2012.02 > 2015.12)
AUDI A4 B8 Avant (8K5) 3.2 FSI (195kW, 2008.09 > 2012.03)
AUDI A4 B8 Avant (8K5) 3.2 FSI quattro (195kW, 2008.04 > 2012.03)
AUDI A4 B8 Avant (8K5) S4 quattro (245kW, 2008.11 > 2015.12)
AUDI A5 (8T3) 3.0 TFSI quattro (200kW, 2011.12 > 2017.01)
AUDI A5 (8T3) 3.2 FSI (195kW, 2007.06 > 2012.03)
AUDI A5 (8T3) 3.2 FSI quattro (195kW, 2007.06 > 2012.03)
AUDI A5 (8T3) S5 quattro (245kW, 2011.10 > 2017.01)
AUDI A5 kabrioletas (8F7) 3.0 TFSI quattro (200kW, 2011.11 > .)
AUDI A5 kabrioletas (8F7) 3.2 FSI (195kW, 2009.03 > .)
AUDI A5 kabrioletas (8F7) 3.2 FSI quattro (195kW, 2009.03 > .)
AUDI A5 kabrioletas (8F7) S5 quattro (245kW, 2009.06 > .)
AUDI A5 Sportback (8TA) 3.0 TFSI quattro (200kW, 2011.12 > 2017.01)
AUDI A5 Sportback (8TA) 3.2 FSI quattro (195kW, 2009.09 > 2012.03)
AUDI A5 Sportback (8TA) S5 quattro (245kW, 2010.01 > 2017.01)
AUDI A6 Allroad C6 (4FH) 3.2 FSI quattro (188kW, 2006.05 > 2008.10)
AUDI A6 Allroad C7 (4GH, 4GJ) 3.0 TFSI quattro (245kW, 2014.09 > 2018.09)
AUDI A6 C6 (4F2) 2.4 (130kW, 2004.05 > 2008.10)
AUDI A6 C6 (4F2) 2.4 quattro (130kW, 2005.01 > 2008.10)
AUDI A6 C6 (4F2) 2.8 FSI (154kW, 2006.11 > 2008.10)
AUDI A6 C6 (4F2) 2.8 FSI quattro (154kW, 2007.06 > 2008.10)
AUDI A6 C6 (4F2) 3.2 FSI (188kW, 2004.05 > 2009.05)
AUDI A6 C6 (4F2) 3.2 FSI quattro (188kW, 2004.05 > 2008.10)
AUDI A6 C6 Avant (4F5) 2.4 (130kW, 2005.03 > 2008.10)
AUDI A6 C6 Avant (4F5) 2.4 quattro (130kW, 2005.03 > 2008.10)
AUDI A6 C6 Avant (4F5) 2.8 FSI (154kW, 2006.11 > 2008.10)
AUDI A6 C6 Avant (4F5) 2.8 FSI quattro (154kW, 2007.06 > 2008.10)
AUDI A6 C6 Avant (4F5) 3.2 FSI (188kW, 2005.03 > 2008.10)
AUDI A6 C6 Avant (4F5) 3.2 FSI quattro (188kW, 2005.03 > 2008.10)
AUDI A6 C7 (4G2, 4GC) 2.8 FSI quattro (162kW, 2014.09 > 2018.09)
AUDI A6 C7 (4G2, 4GC) 3.0 TFSI quattro (245kW, 2014.09 > 2018.09)
AUDI A6 C7 (4G2, 4GC) 3.0 TFSI quattro (250kW, 2016.09 > 2018.09)
AUDI A6 C7 Avant (4G5, 4GD) 2.8 FSI quattro (162kW, 2014.09 > 2018.09)
AUDI A6 C7 Avant (4G5, 4GD) 3.0 TFSI quattro (245kW, 2014.09 > 2018.09)
AUDI A7 Sportback (4GA, 4GF) 3.0 TFSI quattro (245kW, 2014.05 > .)
AUDI A7 Sportback (4GA, 4GF) 3.0 TFSI QUATTRO (250kW, 2016.05 > 2018.05)
AUDI A8 D3 (4E2, 4E8) 2.8 FSI (154kW, 2007.08 > 2010.07)
AUDI A8 D3 (4E2, 4E8) 3.2 FSI (191kW, 2005.06 > 2010.07)
AUDI A8 D3 (4E2, 4E8) 3.2 FSI quattro (191kW, 2005.06 > 2010.07)
AUDI Q7 (4LB) 3.0 TFSI quattro (200kW, 2010.05 > .)
AUDI Q7 (4LB) 3.0 TFSI quattro (206kW, 2011.05 > .)
AUDI Q7 (4LB) 3.0 TFSI quattro (245kW, 2010.05 > .)
AUDI Q7 Van (4LB) 3.0 TFSI quattro (245kW, 2010.05 > 2015.08)