Rato stebulė ESEN SKV 29SKV552
GamintojasNerastas
Kodas29SKV552
Kokybės klasėEkonominė
Turime sandėlyje.
Pristatymas: 1-3 d.d.
Nemokamas pristatymas nuo 20eur.
Daugiau techninės informacijos apie prekę
angos apskritimo skersmuo [mm]
98
angų skaičius
4
Išorinis skersmuo [mm]
35
montavimo vieta
priekinė ašis
Detali informacija:
FIAT 500 (312_) 1.0 Mild Hybrid (312.AYD1B) (51kW, 2020.01 > .)
FIAT 500 (312_) 1.2 (312AXA1A) (51kW, 2007.10 > .)
FIAT 500 (312_) 1.2 LPG (312AXA1A) (51kW, 2010.12 > .)
FIAT 500 C (312_) 1.0 Mild Hybrid (312.AYD1B) (51kW, 2020.01 > .)
FIAT BRAVA (182_) 1.2 16V 80 (59kW, 2000.10 > 2001.10)
FIAT BRAVA (182_) 1.2 16V 80 (60kW, 1998.12 > 2002.12)
FIAT BRAVA (182_) 1.4 (182.BG) (55kW, 1995.10 > 2001.10)
FIAT BRAVA (182_) 1.4 12 V (182.BA) (59kW, 1995.10 > 1998.08)
FIAT BRAVA (182_) 1.6 16V (182.BB) (76kW, 1996.02 > 2001.10)
FIAT BRAVA (182_) 1.6 16V (182.BH) (66kW, 1995.10 > 2001.10)
FIAT BRAVA (182_) 1.6 16V (182.BU) (76kW, 1999.01 > 2002.12)
FIAT BRAVA (182_) 1.9 D (48kW, 1995.10 > 2001.10)
FIAT BRAVO I (182_) 1.2 16V 80 (59kW, 2000.10 > 2001.10)
FIAT BRAVO I (182_) 1.2 16V 80 (60kW, 1998.12 > 2000.10)
FIAT BRAVO I (182_) 1.4 (182.AA) (59kW, 1995.10 > 2001.10)
FIAT BRAVO I (182_) 1.4 (182.AG) (55kW, 1995.10 > 2001.10)
FIAT BRAVO I (182_) 1.6 (76kW, 2000.09 > 2002.02)
FIAT BRAVO I (182_) 1.6 16V (182.AB) (76kW, 1996.03 > 2001.10)
FIAT BRAVO I (182_) 1.6 16V (182.AH) (66kW, 1995.10 > 2001.10)
FIAT BRAVO I (182_) 1.9 D (48kW, 1995.10 > 2001.10)
FIAT CINQUECENTO (170_) 0.7 (170AA) (23kW, 1991.12 > 1996.01)
FIAT CINQUECENTO (170_) 0.7 i (170AD) (22kW, 1994.07 > 1998.01)
FIAT CINQUECENTO (170_) 0.9 (170AB) (30kW, 1991.07 > 1993.12)
FIAT CINQUECENTO (170_) 0.9 i.e. (170AC) (30kW, 1991.07 > 1993.12)
FIAT CINQUECENTO (170_) 0.9 i.e. S (170AF, 170CF) (29kW, 1991.07 > 1999.07)
FIAT CINQUECENTO (170_) 1.1 Sporting (170AH) (40kW, 1994.10 > 1998.01)
FIAT CINQUECENTO VAN (170_) 0.9 iE (170CF) (29kW, 1991.07 > 1998.02)
FIAT CINQUECENTO VAN (170_) 1.1 iE (170AH) (40kW, 1994.10 > 1998.02)
FIAT IDEA (350_) 1.2 16V (59kW, 2004.01 > .)
FIAT IDEA (350_) 1.4 (57kW, 2005.10 > .)
FIAT IDEA (350_) 1.4 (66kW, 2003.12 > .)
FIAT IDEA (350_) 1.4 16V (70kW, 2004.01 > .)
FIAT IDEA (350_) 1.4 LPG (57kW, 2009.03 > .)