Stabdžių trinkelių rinkinys, diskinis stabdys BLUE PRINT ADV184261
GamintojasBLUE PRINT
KodasADV184261
Kokybės klasėVidutinė
plotis [mm]95
Turime sandėlyje.
Pristatymas: 1-3 d.d.
Nemokamas pristatymas nuo 20eur.
Daugiau techninės informacijos apie prekę
ilgis [mm]
210
montavimo vieta
priekinė ašis
Patikros žymė
ECE R90 Approved
Sertifikacija
ECE R90 Approved
storis 1 [mm]
16,5
storis 1 [mm]
17
susidėvėjimo įspėjimo kontaktas
parengta susidėvėjimo indikatoriui
parengtam susidėvėjimo indikatoriui
Tinka automobiliams: PORSCHE CAYENNE, MACAN, PANAMERA; VW TOUAREG
Detali informacija:
PORSCHE CAYENNE (92A) 3.0 Diesel (155kW, 2010.06 > .)
PORSCHE CAYENNE (92A) 3.0 Diesel (176kW, 2010.06 > .)
PORSCHE CAYENNE (92A) 3.0 Diesel (180kW, 2011.06 > .)
PORSCHE CAYENNE (92A) 3.0 Diesel (184kW, 2014.08 > .)
PORSCHE CAYENNE (92A) 3.0 Diesel (193kW, 2014.10 > .)
PORSCHE CAYENNE (92A) 3.0 S E-Hybrid (245kW, 2010.06 > .)
PORSCHE CAYENNE (92A) 3.6 (220kW, 2010.06 > .)
PORSCHE CAYENNE (92A) 3.6 GTS (324kW, 2015.02 > .)
PORSCHE CAYENNE (92A) 3.6 S (309kW, 2014.10 > .)
PORSCHE CAYENNE (92A) 4.2 S Diesel (281kW, 2012.10 > .)
PORSCHE CAYENNE (92A) 4.2 S Diesel (283kW, 2014.10 > .)
PORSCHE CAYENNE (92A) 4.8 GTS (309kW, 2012.06 > .)
PORSCHE CAYENNE (92A) 4.8 S (294kW, 2010.06 > .)
PORSCHE CAYENNE (92A) 4.8 Turbo (368kW, 2010.06 > .)
PORSCHE CAYENNE (92A) 4.8 Turbo (382kW, 2014.10 > .)
PORSCHE CAYENNE (92A) 4.8 Turbo (397kW, 2010.06 > .)
PORSCHE CAYENNE (92A) 4.8 Turbo S (405kW, 2012.10 > .)
PORSCHE CAYENNE (92A) 4.8 Turbo S (419kW, 2015.01 > .)
PORSCHE MACAN (95B) 2.0 (180kW, 2018.05 > .)
PORSCHE MACAN (95B) 2.0 (185kW, 2015.10 > .)
PORSCHE MACAN (95B) 3.0 GTS (265kW, 2015.10 > .)
PORSCHE MACAN (95B) 3.0 S (250kW, 2014.02 > .)
PORSCHE MACAN (95B) 3.0 S (260kW, 2018.05 > .)
PORSCHE MACAN (95B) 3.0 S Diesel (155kW, 2014.02 > .)
PORSCHE MACAN (95B) 3.0 S Diesel (184kW, 2014.02 > .)
PORSCHE MACAN (95B) 3.0 S Diesel (190kW, 2014.02 > .)
PORSCHE MACAN (95B) 3.6 Turbo (294kW, 2014.02 > .)
PORSCHE MACAN (95B) 3.6 Turbo (324kW, 2016.09 > .)
PORSCHE PANAMERA (970) 3.0 4S (309kW, 2013.07 > .)
PORSCHE PANAMERA (970) 3.0 D (155kW, 2011.08 > .)
PORSCHE PANAMERA (970) 3.0 D (184kW, 2011.08 > .)
PORSCHE PANAMERA (970) 3.0 D (221kW, 2014.01 > .)
PORSCHE PANAMERA (970) 3.0 S (309kW, 2013.07 > .)
PORSCHE PANAMERA (970) 3.0 S E-Hybrid (279kW, 2011.03 > .)
PORSCHE PANAMERA (970) 3.6 (220kW, 2010.05 > .)
PORSCHE PANAMERA (970) 3.6 (228kW, 2013.07 > .)
PORSCHE PANAMERA (970) 3.6 4 (220kW, 2010.05 > .)
PORSCHE PANAMERA (970) 3.6 4 (228kW, 2013.07 > .)
PORSCHE PANAMERA (970) 4.8 4S (294kW, 2009.09 > .)
PORSCHE PANAMERA (970) 4.8 GTS (316kW, 2012.01 > .)
PORSCHE PANAMERA (970) 4.8 GTS (324kW, 2013.07 > .)
PORSCHE PANAMERA (970) 4.8 S (294kW, 2009.09 > .)
PORSCHE PANAMERA (970) 4.8 Turbo (368kW, 2009.09 > .)
PORSCHE PANAMERA (970) 4.8 Turbo (382kW, 2013.07 > .)
PORSCHE PANAMERA (970) 4.8 Turbo (397kW, 2010.08 > .)
PORSCHE PANAMERA (970) 4.8 Turbo S (404kW, 2011.05 > .)
PORSCHE PANAMERA (970) 4.8 Turbo S (419kW, 2014.01 > .)
VW TOUAREG (7LA, 7L6, 7L7) 5.0 R50 TDI (257kW, 2007.08 > 2010.05)
VW TOUAREG (7LA, 7L6, 7L7) 6.0 W12 (331kW, 2004.08 > 2010.05)
VW TOUAREG (7P5, 7P6) 3.0 V6 TSI Hybrid (245kW, 2010.04 > .)
VW TOUAREG (7P5, 7P6) 4.2 V8 FSI (265kW, 2011.01 > .)
VW TOUAREG (7P5, 7P6) 4.2 V8 TDI (250kW, 2010.01 > .)