Kabelių remonto komplektas, uždegimo ritė ESEN SKV 53SKV111
GamintojasNerastas
Kodas53SKV111
Kokybės klasėEkonominė
Turime sandėlyje.
Pristatymas: 1-3 d.d.
Nemokamas pristatymas nuo 20eur.
Daugiau techninės informacijos apie prekę
Kištukinių kontaktų skaičius
7
Detali informacija:
CHEVROLET AVEO hečbekas (T300) 1.6 (85kW, 2011.03 > .)
CHEVROLET AVEO sedanas (T300) 1.6 (85kW, 2011.03 > .)
CHEVROLET CRUZE (J300) 1.6 (91kW, 2009.05 > .)
CHEVROLET CRUZE hečbekas (J305) 1.6 (86kW, 2012.12 > .)
CHEVROLET CRUZE hečbekas (J305) 1.6 (91kW, 2011.06 > .)
CHEVROLET CRUZE Station Wagon (J308) 1.6 (86kW, 2012.12 > .)
CHEVROLET CRUZE Station Wagon (J308) 1.6 (91kW, 2012.08 > .)
CHEVROLET TRAX 1.6 (85kW, 2012.12 > .)
OPEL ADAM (M13) 1.2 (51kW, 2012.10 > .)
OPEL ADAM (M13) 1.4 (64kW, 2012.10 > .)
OPEL ADAM (M13) 1.4 (74kW, 2012.10 > .)
OPEL ADAM (M13) 1.4 LPG (64kW, 2013.07 > .)
OPEL ADAM (M13) 1.4 S (110kW, 2014.11 > .)
OPEL AMPERA (R12) EV 150 (111kW, 2011.11 > .)
OPEL ASTRA J (P10) 1.4 (68) (64kW, 2009.12 > .)
OPEL ASTRA J (P10) 1.4 (68) (74kW, 2009.12 > .)
OPEL ASTRA J (P10) 1.4 LPG (68) (103kW, 2012.01 > .)
OPEL ASTRA J (P10) 1.4 Turbo (68) (88kW, 2010.10 > .)
OPEL ASTRA J (P10) 1.4 Turbo (68) (103kW, 2009.12 > .)
OPEL ASTRA J (P10) 1.6 (68) (85kW, 2009.12 > .)
OPEL ASTRA J (P10) 1.6 Turbo (68) (132kW, 2009.12 > .)
OPEL ASTRA J GTC 1.4 (08) (74kW, 2011.10 > .)
OPEL ASTRA J GTC 1.4 (08) (88kW, 2011.10 > .)
OPEL ASTRA J GTC 1.4 Turbo (08) (103kW, 2011.10 > .)
OPEL ASTRA J GTC 1.6 Turbo (08) (132kW, 2011.10 > .)
OPEL ASTRA J GTC 1.8 (08) (103kW, 2011.10 > .)
OPEL ASTRA J sedanas 1.4 (69) (74kW, 2012.06 > .)
OPEL ASTRA J sedanas 1.4 Turbo (69) (88kW, 2012.06 > .)
OPEL ASTRA J sedanas 1.4 Turbo (69) (103kW, 2012.06 > .)
OPEL ASTRA J sedanas 1.4 Turbo LPG (69) (103kW, 2014.07 > .)
OPEL ASTRA J sedanas 1.6 (69) (85kW, 2012.06 > .)
OPEL ASTRA J sedanas 1.6 Turbo (69) (132kW, 2012.06 > .)
OPEL ASTRA J Sports Tourer (P10) 1.4 (35) (64kW, 2010.10 > 2015.10)
OPEL ASTRA J Sports Tourer (P10) 1.4 (35) (74kW, 2010.10 > .)
OPEL ASTRA J Sports Tourer (P10) 1.4 LPG (35) (103kW, 2012.01 > .)
OPEL ASTRA J Sports Tourer (P10) 1.4 Turbo (35) (88kW, 2010.10 > .)
OPEL ASTRA J Sports Tourer (P10) 1.4 Turbo (35) (103kW, 2010.10 > .)
OPEL ASTRA J Sports Tourer (P10) 1.6 Turbo (35) (132kW, 2010.10 > .)
OPEL CASCADA (W13) 1.4 (67) (88kW, 2013.03 > .)
OPEL CASCADA (W13) 1.4 Turbo (67) (103kW, 2013.03 > .)
OPEL CORSA D (S07) 1.2 (L08, L68) (51kW, 2010.06 > .)
OPEL CORSA D (S07) 1.2 (L08, L68) (63kW, 2010.06 > .)
OPEL CORSA D (S07) 1.2 LPG (L08, L68) (61kW, 2011.06 > .)
OPEL CORSA D (S07) 1.2 LPG (L08, L68) (63kW, 2011.08 > .)
OPEL CORSA D (S07) 1.4 (L08, L68) (64kW, 2009.09 > .)
OPEL CORSA D (S07) 1.4 (L08, L68) (74kW, 2010.06 > .)
OPEL CORSA D (S07) 1.4 (L08, L68) (88kW, 2012.07 > .)
OPEL CORSA D (S07) 1.4 LPG (L08, L68) (64kW, 2009.09 > .)
OPEL CORSA D hečbekas (S07) 1.2 (L08) (51kW, 2010.06 > .)
OPEL CORSA D hečbekas (S07) 1.2 (L08) (63kW, 2010.06 > .)
OPEL CORSA E (X15) 1.2 (08, 68) (51kW, 2014.09 > .)
OPEL CORSA E (X15) 1.4 (08, 68) (55kW, 2014.09 > .)
OPEL CORSA E (X15) 1.4 (08, 68) (66kW, 2014.09 > .)
OPEL CORSA E (X15) 1.4 LPG (08, 68) (64kW, 2015.11 > .)
OPEL CORSA E (X15) 1.4 LPG (08, 68) (66kW, 2015.03 > .)
OPEL CORSA E (X15) 1.4 Turbo (08, 68) (74kW, 2014.09 > 2019.06)
OPEL CORSA E (X15) 1.4 Turbo (08, 68) (110kW, 2015.03 > .)
OPEL CORSA E (X15) 1.6 Turbo (08, 68) (152kW, 2015.03 > .)
OPEL CORSA E hečbekas (X15) 1.2 (08) (51kW, 2015.01 > .)
OPEL CORSA E hečbekas (X15) 1.4 (08) (55kW, 2014.09 > .)
OPEL CORSA E hečbekas (X15) 1.4 (08) (66kW, 2014.09 > .)
OPEL INSIGNIA A (G09) 1.4 (68) (103kW, 2011.04 > .)
OPEL INSIGNIA A (G09) 1.4 LPG (68) (103kW, 2012.07 > .)
OPEL INSIGNIA A (G09) 1.6 (68) (85kW, 2008.07 > .)
OPEL INSIGNIA A (G09) 1.8 (68) (103kW, 2008.07 > .)
OPEL INSIGNIA A sedanas (G09) 1.4 (69) (103kW, 2011.04 > .)
OPEL INSIGNIA A sedanas (G09) 1.4 LPG (69) (103kW, 2012.07 > .)
OPEL INSIGNIA A sedanas (G09) 1.6 (69) (85kW, 2008.07 > .)
OPEL INSIGNIA A sedanas (G09) 1.8 (69) (103kW, 2008.07 > .)
OPEL INSIGNIA A Sports Tourer (G09) 1.4 (35) (103kW, 2011.09 > .)
OPEL INSIGNIA A Sports Tourer (G09) 1.4 LPG (35) (103kW, 2012.07 > .)
OPEL INSIGNIA A Sports Tourer (G09) 1.6 (35) (85kW, 2008.07 > .)
OPEL INSIGNIA A Sports Tourer (G09) 1.8 (35) (103kW, 2008.07 > .)
OPEL MERIVA B autobusiukas (S10) 1.4 (75) (74kW, 2010.06 > 2017.03)
OPEL MERIVA B autobusiukas (S10) 1.4 (75) (88kW, 2010.06 > 2017.03)
OPEL MERIVA B autobusiukas (S10) 1.4 (75) (103kW, 2010.06 > 2017.03)
OPEL MERIVA B autobusiukas (S10) 1.4 LPG (75) (88kW, 2011.06 > 2017.03)
OPEL MOKKA / MOKKA X (J13) 1.4 (_76) (103kW, 2013.04 > .)
OPEL MOKKA / MOKKA X (J13) 1.4 4x4 (_76) (103kW, 2012.06 > .)
OPEL MOKKA / MOKKA X (J13) 1.4 LPG (_76) (103kW, 2013.04 > .)
OPEL MOKKA / MOKKA X (J13) 1.6 (_76) (85kW, 2012.06 > .)
OPEL ZAFIRA TOURER C (P12) 1.4 (75) (88kW, 2011.10 > .)
OPEL ZAFIRA TOURER C (P12) 1.4 (75) (103kW, 2011.10 > .)
OPEL ZAFIRA TOURER C (P12) 1.4 LPG (75) (103kW, 2011.10 > .)
OPEL ZAFIRA TOURER C (P12) 1.8 (75) (85kW, 2011.10 > .)
OPEL ZAFIRA TOURER C (P12) 1.8 (75) (103kW, 2011.10 > .)