jutiklis, skirstomojo veleno padėtis DELPHI SS12156-12B1
GamintojasNerastas
KodasSS12156-12B1
Kokybės klasėVidutinė
Turime sandėlyje.
Pristatymas: 1-3 d.d.
Nemokamas pristatymas nuo 20eur.
Daugiau techninės informacijos apie prekę
Kištukinių kontaktų skaičius
3
Detali informacija:
OPEL ADAM (M13) 1.0 (66kW, 2014.07 > .)
OPEL ADAM (M13) 1.0 (85kW, 2014.07 > .)
OPEL ASTRA K (B16) 1.0 Turbo (68) (66kW, 2018.06 > .)
OPEL ASTRA K (B16) 1.0 Turbo (68) (77kW, 2015.06 > .)
OPEL ASTRA K (B16) 1.4 (68) (74kW, 2015.06 > .)
OPEL ASTRA K (B16) 1.4 CNG (68) (81kW, 2017.10 > .)
OPEL ASTRA K (B16) 1.4 Turbo (68) (92kW, 2015.06 > .)
OPEL ASTRA K (B16) 1.4 Turbo (68) (110kW, 2015.06 > .)
OPEL ASTRA K dėžės kėbulas / universalas 1.0 (35) (77kW, 2018.05 > .)
OPEL ASTRA K dėžės kėbulas / universalas 1.4 (35) (110kW, 2018.06 > .)
OPEL ASTRA K Sports Tourer (B16) 1.0 Turbo (35) (66kW, 2018.06 > .)
OPEL ASTRA K Sports Tourer (B16) 1.0 Turbo (35) (77kW, 2015.11 > .)
OPEL ASTRA K Sports Tourer (B16) 1.4 (35) (74kW, 2015.11 > .)
OPEL ASTRA K Sports Tourer (B16) 1.4 CNG (35) (81kW, 2017.10 > .)
OPEL ASTRA K Sports Tourer (B16) 1.4 Turbo (35) (92kW, 2015.11 > .)
OPEL ASTRA K Sports Tourer (B16) 1.4 Turbo (35) (110kW, 2015.11 > .)
OPEL CORSA E (X15) 1.0 (08, 68) (66kW, 2014.09 > .)
OPEL CORSA E (X15) 1.0 (08, 68) (85kW, 2014.09 > .)
OPEL CORSA E (X15) 1.3 CDTI (08, 68) (55kW, 2014.09 > .)
OPEL CORSA E (X15) 1.3 CDTI (08, 68) (70kW, 2014.09 > .)
OPEL CORSA E hečbekas (X15) 1.3 CDTI (08) (55kW, 2015.01 > .)
OPEL CORSA E hečbekas (X15) 1.3 CDTI (08) (70kW, 2014.09 > .)
OPEL INSIGNIA B Country Tourer (Z18) 1.5 (47) (121kW, 2017.06 > .)
OPEL INSIGNIA B Grand Sport (Z18) 1.5 (68) (103kW, 2017.03 > .)
OPEL INSIGNIA B Grand Sport (Z18) 1.5 (68) (121kW, 2017.03 > .)
OPEL INSIGNIA B Sports Tourer (Z18) 1.5 (35) (103kW, 2017.03 > .)
OPEL INSIGNIA B Sports Tourer (Z18) 1.5 (35) (121kW, 2017.03 > .)
OPEL KARL (C16) 1.0 (54kW, 2018.01 > 2019.03)
OPEL KARL (C16) 1.0 (55kW, 2015.01 > .)
OPEL KARL (C16) 1.0 LPG (54kW, 2015.02 > .)
OPEL MOKKA / MOKKA X (J13) 1.4 4x4 (_76) (112kW, 2016.06 > .)