Pasukamasis kakliukas, rato pakaba ESEN SKV 47SKV441
GamintojasNerastas
Kodas47SKV441
Kokybės klasėEkonominė
Turime sandėlyje.
Pristatymas: 1-3 d.d.
Nemokamas pristatymas nuo 20eur.
Daugiau techninės informacijos apie prekę
atstumas nuo angos [mm]
82
kai rato guolio skersmuo [mm]
72
montavimo vieta
priekinė ašis, kairė
porinis gaminio numeris
47SKV442
Analogai kodai: 77004195478200207307
Tinka automobiliams: RENAULT CLIO I, CLIO I Hečbekas, CLIO II, CLIO II hečbekas
Detali informacija:
RENAULT CLIO I (B/C57_, 5/357_) 1.2 (5/357Y, 5/357K) (40kW, 1996.01 > 1998.09)
RENAULT CLIO I (B/C57_, 5/357_) 1.2 (5/357Y, 5/357K) (43kW, 1996.01 > 1998.09)
RENAULT CLIO I (B/C57_, 5/357_) 1.2 (B/C/S572) (44kW, 1990.05 > 1996.03)
RENAULT CLIO I (B/C57_, 5/357_) 1.2 (B/C/S577) (40kW, 1996.01 > 1996.12)
RENAULT CLIO I (B/C57_, 5/357_) 1.2 (B/C/S57A, B/C57S, 5/357F, 5/357J, 5/357L, 5/357R) (43kW, 1990.05 > 1998.09)
RENAULT CLIO I (B/C57_, 5/357_) 1.2 (B/C57R, B575, B57A) (40kW, 1991.01 > 1996.06)
RENAULT CLIO I (B/C57_, 5/357_) 1.4 (57kW, 1990.05 > 1998.02)
RENAULT CLIO I (B/C57_, 5/357_) 1.4 (59kW, 1991.01 > 1998.09)
RENAULT CLIO I (B/C57_, 5/357_) 1.4 (B/C57T, B/C57Y) (58kW, 1991.01 > 1998.09)
RENAULT CLIO I (B/C57_, 5/357_) 1.4 (B57J, C57J, B57P) (55kW, 1991.01 > 1998.09)
RENAULT CLIO I (B/C57_, 5/357_) 1.8 (B/C57C, B/C57U) (65kW, 1991.01 > 1998.09)
RENAULT CLIO I (B/C57_, 5/357_) 1.8 (B/C57C, C579, B/C57U) (66kW, 1994.08 > 1998.09)
RENAULT CLIO I (B/C57_, 5/357_) 1.8 16V (C57D) (99kW, 1991.01 > 1996.03)
RENAULT CLIO I (B/C57_, 5/357_) 1.8 Rsi (B/C579) (80kW, 1993.01 > 1995.08)
RENAULT CLIO I (B/C57_, 5/357_) 1.8 Rsi (B/C57H) (79kW, 1995.08 > 1998.09)
RENAULT CLIO I (B/C57_, 5/357_) 1.9 D (40kW, 1997.01 > 1998.09)
RENAULT CLIO I (B/C57_, 5/357_) 1.9 D (48kW, 1996.05 > 1998.02)
RENAULT CLIO I (B/C57_, 5/357_) 1.9 D (B/C/S576, B/C/S57L) (47kW, 1991.01 > 1998.09)
RENAULT CLIO I (B/C57_, 5/357_) Electric (21kW, 1996.05 > 1998.02)
RENAULT CLIO I (B/C57_, 5/357_) Williams (B/C57M) (108kW, 1994.01 > 1998.09)
RENAULT CLIO I Hečbekas (S57_) 1.2 (40kW, 1991.01 > 1998.09)
RENAULT CLIO II (BB_, CB_) 1.2 (BB0A, BB0F, BB10, BB1K, BB28, BB2D, BB2H, CB0A,... (43kW, 1998.09 > .)
RENAULT CLIO II (BB_, CB_) 1.2 16V (BB05, BB0W, BB11, BB27, BB2T, BB2U, BB2V, CB05,... (55kW, 2001.06 > .)
RENAULT CLIO II (BB_, CB_) 1.2 LPG (43kW, 1998.09 > 2009.06)
RENAULT CLIO II (BB_, CB_) 1.2 LPG (BB0A, CB0A) (44kW, 1999.03 > 2001.05)
RENAULT CLIO II (BB_, CB_) 1.4 (B/CB0C, B/CB0S) (55kW, 1998.09 > 2005.05)
RENAULT CLIO II (BB_, CB_) 1.4 16V (B/CB0L) (70kW, 1999.10 > 2004.09)
RENAULT CLIO II (BB_, CB_) 1.4 16V (B/CB0P, BB13) (72kW, 2000.08 > .)
RENAULT CLIO II (BB_, CB_) 1.5 dCi (42kW, 2001.06 > 2006.12)
RENAULT CLIO II (BB_, CB_) 1.5 dCi (74kW, 2004.01 > .)
RENAULT CLIO II (BB_, CB_) 1.5 dCi (B/C2J) (50kW, 2004.08 > .)
RENAULT CLIO II (BB_, CB_) 1.5 dCi (B/CB03) (59kW, 2001.06 > 2003.10)
RENAULT CLIO II (BB_, CB_) 1.5 dCi (B/CB07) (48kW, 2001.06 > .)
RENAULT CLIO II (BB_, CB_) 1.5 dCi (B/CB08) (60kW, 2001.06 > .)
RENAULT CLIO II (BB_, CB_) 1.5 dCi (B/CB3M) (47kW, 2005.06 > .)
RENAULT CLIO II (BB_, CB_) 1.5 dCi (BB3N, CB3N) (62kW, 2007.02 > .)
RENAULT CLIO II (BB_, CB_) 1.6 (B/CB0D, BB00) (66kW, 1998.09 > 2005.05)
RENAULT CLIO II (BB_, CB_) 1.6 16V (BB01, BB0H, BB0T, BB14, BB1D, BB1R, BB2KL, BB3G... (79kW, 1998.09 > .)
RENAULT CLIO II (BB_, CB_) 1.9 D (B/CB0E, BB0J) (47kW, 1998.09 > 2005.05)
RENAULT CLIO II (BB_, CB_) 1.9 D (B/CB0J) (48kW, 2000.02 > 2001.05)
RENAULT CLIO II (BB_, CB_) 1.9 dTi (B/CB0U) (59kW, 1999.12 > 2005.05)
RENAULT CLIO II (BB_, CB_) 2.0 16V Sport (132kW, 2004.01 > .)
RENAULT CLIO II (BB_, CB_) 2.0 16V Sport (CB0M) (124kW, 2000.02 > .)
RENAULT CLIO II (BB_, CB_) 3.0 V6 Sport (CB1A) (166kW, 2000.11 > 2002.12)
RENAULT CLIO II (BB_, CB_) 3.0 V6 Sport (CB1H, CB1U, CB2S) (187kW, 2002.12 > .)
RENAULT CLIO II hečbekas (SB0/1/2_) 1.2 (SB0A, SB0F, SB10) (44kW, 1999.03 > 2003.10)
RENAULT CLIO II hečbekas (SB0/1/2_) 1.2 (SB0A, SB0F, SB1K, SB2D) (43kW, 1998.09 > .)
RENAULT CLIO II hečbekas (SB0/1/2_) 1.5 dCi (50kW, 2004.04 > .)
RENAULT CLIO II hečbekas (SB0/1/2_) 1.5 dCi (59kW, 2001.06 > 2004.10)
RENAULT CLIO II hečbekas (SB0/1/2_) 1.5 dCi (60kW, 2003.11 > .)
RENAULT CLIO II hečbekas (SB0/1/2_) 1.5 dCi (SB07) (48kW, 2001.06 > .)
RENAULT CLIO II hečbekas (SB0/1/2_) 1.6 (SB0H) (79kW, 2003.11 > .)
RENAULT CLIO II hečbekas (SB0/1/2_) 1.9 D (SB0E) (47kW, 1998.09 > .)
RENAULT CLIO II hečbekas (SB0/1/2_) 1.9 D (SB0J) (48kW, 2000.02 > 2001.05)
RENAULT CLIO II hečbekas (SB0/1/2_) 1.9 DTi (SB0U) (59kW, 2000.02 > 2001.05)