                                                V10-85-2338, Nenurodytas gamin
Galinių durų užraktas Original VEMO Quality V10-85-2338
GamintojasNerastas
KodasV10-85-2338
montavimo vieta
transporto priemonės galinės durys
montavimo vieta
vidinis
vairuotojo padėtis
Kairės / dešinės pusės eismui
vairuotojo padėtis
Transporto priemonėms su valdymu dešinėje pusėje
vairas kairėje
Tinka automobiliams: SKODA OCTAVIA II, OCTAVIA II Combi
Detali informacija:
SKODA OCTAVIA II (1Z3) 1.2 TSI (77kW, 2010.02 > 2013.06)
SKODA OCTAVIA II (1Z3) 1.4 (55kW, 2004.05 > 2006.05)
SKODA OCTAVIA II (1Z3) 1.4 (59kW, 2004.06 > 2013.04)
SKODA OCTAVIA II (1Z3) 1.4 TSI (90kW, 2008.11 > 2013.06)
SKODA OCTAVIA II (1Z3) 1.6 (75kW, 2004.06 > 2013.06)
SKODA OCTAVIA II (1Z3) 1.6 FSI (85kW, 2004.02 > 2008.10)
SKODA OCTAVIA II (1Z3) 1.6 LPG (75kW, 2009.08 > 2012.11)
SKODA OCTAVIA II (1Z3) 1.6 MultiFuel (75kW, 2008.01 > 2013.06)
SKODA OCTAVIA II (1Z3) 1.6 TDI (77kW, 2009.06 > 2013.04)
SKODA OCTAVIA II (1Z3) 1.8 TSI (112kW, 2009.03 > .)
SKODA OCTAVIA II (1Z3) 1.8 TSI (118kW, 2007.06 > 2013.04)
SKODA OCTAVIA II (1Z3) 1.9 TDI (77kW, 2004.06 > 2010.12)
SKODA OCTAVIA II (1Z3) 2.0 FSI (110kW, 2004.11 > 2008.10)
SKODA OCTAVIA II (1Z3) 2.0 TDI (81kW, 2010.03 > 2013.06)
SKODA OCTAVIA II (1Z3) 2.0 TDI (100kW, 2004.02 > 2010.05)
SKODA OCTAVIA II (1Z3) 2.0 TDI (103kW, 2005.11 > 2010.05)
SKODA OCTAVIA II (1Z3) 2.0 TDI 16V (103kW, 2004.02 > 2013.04)
SKODA OCTAVIA II (1Z3) 2.0 TDI RS (125kW, 2006.04 > 2013.02)
SKODA OCTAVIA II (1Z3) 2.0 TFSI (147kW, 2005.10 > 2013.02)
SKODA OCTAVIA II Combi (1Z5) 1.2 TSI (77kW, 2010.02 > 2013.04)
SKODA OCTAVIA II Combi (1Z5) 1.4 (55kW, 2004.05 > 2006.05)
SKODA OCTAVIA II Combi (1Z5) 1.4 (59kW, 2006.05 > 2013.06)
SKODA OCTAVIA II Combi (1Z5) 1.4 TSI (90kW, 2008.11 > 2013.06)
SKODA OCTAVIA II Combi (1Z5) 1.6 (75kW, 2004.09 > 2013.06)
SKODA OCTAVIA II Combi (1Z5) 1.6 FSI (85kW, 2004.02 > 2008.10)
SKODA OCTAVIA II Combi (1Z5) 1.6 LPG (75kW, 2009.08 > 2012.11)
SKODA OCTAVIA II Combi (1Z5) 1.6 MultiFuel (75kW, 2008.01 > 2013.06)
SKODA OCTAVIA II Combi (1Z5) 1.6 TDI (77kW, 2009.06 > 2013.04)
SKODA OCTAVIA II Combi (1Z5) 1.6 TDI 4x4 (77kW, 2009.06 > 2013.02)
SKODA OCTAVIA II Combi (1Z5) 1.8 TSI (112kW, 2009.03 > .)
SKODA OCTAVIA II Combi (1Z5) 1.8 TSI (118kW, 2007.06 > 2013.04)
SKODA OCTAVIA II Combi (1Z5) 1.8 TSI 4x4 (112kW, 2009.03 > 2013.02)
SKODA OCTAVIA II Combi (1Z5) 1.8 TSI 4x4 (118kW, 2008.11 > 2013.02)
SKODA OCTAVIA II Combi (1Z5) 1.9 TDI (77kW, 2004.09 > 2010.12)
SKODA OCTAVIA II Combi (1Z5) 1.9 TDI 4x4 (77kW, 2004.11 > 2010.12)
SKODA OCTAVIA II Combi (1Z5) 2.0 FSI (110kW, 2004.11 > 2008.10)
SKODA OCTAVIA II Combi (1Z5) 2.0 FSI 4x4 (110kW, 2004.11 > 2008.10)
SKODA OCTAVIA II Combi (1Z5) 2.0 TDI (81kW, 2010.03 > 2013.06)
SKODA OCTAVIA II Combi (1Z5) 2.0 TDI (103kW, 2005.11 > 2010.05)
SKODA OCTAVIA II Combi (1Z5) 2.0 TDI 16V (100kW, 2004.02 > 2010.05)
SKODA OCTAVIA II Combi (1Z5) 2.0 TDI 16V (103kW, 2004.02 > 2013.05)
SKODA OCTAVIA II Combi (1Z5) 2.0 TDI 16V 4x4 (103kW, 2010.05 > 2013.02)
SKODA OCTAVIA II Combi (1Z5) 2.0 TDI 4x4 (81kW, 2011.05 > 2013.02)
SKODA OCTAVIA II Combi (1Z5) 2.0 TDI 4x4 (103kW, 2006.07 > 2010.05)
SKODA OCTAVIA II Combi (1Z5) 2.0 TDI RS (125kW, 2006.04 > 2013.02)
SKODA OCTAVIA II Combi (1Z5) 2.0 TFSI (147kW, 2005.10 > 2013.02)