Vikšro valdymo svirtis NTY-SPEC ZWD-MZ-080
GamintojasNTY-SPEC
KodasZWD-MZ-080
Kokybės klasėVidutinė
Neturime sandėlyje.
Susisiekite dėl pristatymo
Neturime prekės, susisiekite dėl jos!
Daugiau techninės informacijos apie prekę
gamyklinis numeris
ZWD-MZ-080
montavimo vieta
apatinis
montavimo vieta
dešinė
išor.
priekinė ašis
priekinė ašis, dešinė
porinis gaminio numeris
ZWD-MZ-081
vairavimo mechanizmo tipas
valdymo svirtis
Tinka automobiliams: MAZDA 3, 3 sedanas, 5
Detali informacija:
MAZDA 3 (BK) 1.3 (BK14) (62kW, 2003.10 > 2009.06)
MAZDA 3 (BK) 1.6 (BK14) (77kW, 2003.10 > 2009.06)
MAZDA 3 (BK) 1.6 DI Turbo (80kW, 2004.06 > 2009.06)
MAZDA 3 (BK) 1.6 MZ-CD (66kW, 2006.06 > 2009.12)
MAZDA 3 (BK) 2.0 (BKEP) (110kW, 2003.10 > 2009.06)
MAZDA 3 (BK) 2.0 MZR-CD (BK14) (105kW, 2006.12 > 2009.06)
MAZDA 3 sedanas (BK) 1.6 (BK12) (77kW, 2004.02 > 2009.06)
MAZDA 3 sedanas (BK) 1.6 DI Turbo (BK12Y) (80kW, 2004.06 > 2009.06)
MAZDA 3 sedanas (BK) 2.0 (BKEP) (110kW, 2004.02 > .)
MAZDA 3 sedanas (BK) 2.0 MZR-CD (BK12) (105kW, 2006.12 > 2009.06)
MAZDA 5 (CR) 1.8 (CR19) (85kW, 2005.03 > .)
MAZDA 5 (CR) 2.0 (CREW, CR19) (107kW, 2005.03 > .)
MAZDA 5 (CR) 2.0 CD (CR19) (81kW, 2005.03 > .)
MAZDA 5 (CR) 2.0 CD (CR19) (105kW, 2005.06 > .)
MAZDA 5 (CW) 1.6 CD (85kW, 2010.09 > .)
MAZDA 5 (CW) 1.8 MZR (85kW, 2012.01 > .)
MAZDA 5 (CW) 2.0 (CWEFW) (106kW, 2011.01 > .)
MAZDA 5 (CW) 2.0 (CWEFW) (110kW, 2010.09 > .)