AS ARM BUSHING NTY-SPEC ZTP-TY-016D
GamintojasNTY-SPEC
KodasZTP-TY-016D
Kokybės klasėVidutinė
Neturime sandėlyje.
Susisiekite dėl pristatymo
Neturime prekės, susisiekite dėl jos!
Daugiau techninės informacijos apie prekę
gamyklinis numeris
ZTP-TY-016D
montavimo vieta
galinis
Tinka automobiliams: TOYOTA COROLLA, COROLLA Compact, COROLLA Liftback, COROLLA universalas
Detali informacija:
TOYOTA COROLLA (_E10_) 1.3 12V (EE100_, EE100R) (53kW, 1992.07 > 1997.04)
TOYOTA COROLLA (_E10_) 1.3 XLI 16V (EE101) (65kW, 1992.07 > 1995.09)
TOYOTA COROLLA (_E10_) 1.6 (AE101_, AE101R) (78kW, 1994.09 > 1997.12)
TOYOTA COROLLA (_E10_) 2.0 D (CE100_, CE100R) (53kW, 1992.07 > 1997.04)
TOYOTA COROLLA Compact (_E10_) 1.3 12V (EE100_, EE100R) (53kW, 1992.07 > 1995.05)
TOYOTA COROLLA Compact (_E10_) 1.3 XLI 16V (EE101) (65kW, 1992.07 > 1995.09)
TOYOTA COROLLA Compact (_E10_) 1.6 i (AE101) (78kW, 1994.09 > 1999.11)
TOYOTA COROLLA Compact (_E10_) 1.6 Si (AE101_, AE101R) (84kW, 1992.07 > 1997.04)
TOYOTA COROLLA Compact (_E10_) 1.8 GT (AE102_, AE102R) (86kW, 1992.11 > 1995.05)
TOYOTA COROLLA Compact (_E10_) 2.0 D (CE100_, CE100R) (53kW, 1992.07 > 1997.04)
TOYOTA COROLLA Liftback (_E10_) 1.3 12V (EE100_, EE100R) (53kW, 1992.07 > 1995.05)
TOYOTA COROLLA Liftback (_E10_) 1.3 XLI (EE101_, EE101R) (65kW, 1992.07 > 1997.04)
TOYOTA COROLLA Liftback (_E10_) 1.6 GLI (AE101_, AE101R) (84kW, 1992.07 > 1997.04)
TOYOTA COROLLA Liftback (_E10_) 1.8 GT (AE102_, AE102R) (86kW, 1992.11 > 1995.05)
TOYOTA COROLLA Liftback (_E10_) 2.0 D (CE100_, CE100R) (53kW, 1992.07 > 1997.04)
TOYOTA COROLLA universalas (_E10_) 1.3 12V (EE100_, EE100R) (53kW, 1992.07 > 1995.05)
TOYOTA COROLLA universalas (_E10_) 1.3 XLI 16V (EE101_, EE101R) (65kW, 1992.07 > 1995.09)
TOYOTA COROLLA universalas (_E10_) 1.6 Si (AE101_, AE101R) (84kW, 1992.07 > 1997.04)
TOYOTA COROLLA universalas (_E10_) 2.0 D (CE100_, CE100R) (53kW, 1992.07 > 1997.04)