Valdymo svirties/išilginių svirčių įvorė NTY-SPEC ZTP-NS-016B
GamintojasNTY-SPEC
KodasZTP-NS-016B
Kokybės klasėVidutinė
Neturime sandėlyje.
Susisiekite dėl pristatymo
Neturime prekės, susisiekite dėl jos!
Daugiau techninės informacijos apie prekę
gamyklinis numeris
ZTP-NS-016B
montavimo vieta
apatinė priekinė ašis
montavimo vieta
galinis
Tinka automobiliams: NISSAN MICRA II
Detali informacija:
NISSAN MICRA II (K11) 1.0 i 16V (K11) (40kW, 1992.08 > 2000.09)
NISSAN MICRA II (K11) 1.0 i 16V (K11) (44kW, 2000.09 > 2003.02)
NISSAN MICRA II (K11) 1.3 i 16V (HK11) (55kW, 1992.08 > 2000.09)
NISSAN MICRA II (K11) 1.4 i 16V (AK11) (60kW, 2000.09 > 2003.02)
NISSAN MICRA II (K11) 1.5 D (42kW, 1998.02 > 2003.02)