Vidinė skersinė vairo trauklė NTY-SPEC SDK-TY-100
GamintojasNTY-SPEC
KodasSDK-TY-100
Kokybės klasėVidutinė
Neturime sandėlyje.
Susisiekite dėl pristatymo
Neturime prekės, susisiekite dėl jos!
Daugiau techninės informacijos apie prekę
ašies jungties ilgis [mm]
263
gamyklinis numeris
SDK-TY-100
montavimo vieta
priekinė ašis
Tinka automobiliams: TOYOTA RAV 4 III
Detali informacija:
TOYOTA RAV 4 III (_A3_) 2.0 (ZSA35_, ZSA35R) (116kW, 2008.12 > .)
TOYOTA RAV 4 III (_A3_) 2.0 4WD (ACA30_, ACA30R) (112kW, 2006.03 > .)
TOYOTA RAV 4 III (_A3_) 2.0 4WD (ZSA30_, ZSA30R) (116kW, 2008.12 > .)
TOYOTA RAV 4 III (_A3_) 2.2 D (ALA35_) (110kW, 2008.12 > .)
TOYOTA RAV 4 III (_A3_) 2.2 D 4WD (ALA30) (98kW, 2005.11 > 2010.12)
TOYOTA RAV 4 III (_A3_) 2.2 D 4WD (ALA30_, ALA30R) (100kW, 2006.03 > .)
TOYOTA RAV 4 III (_A3_) 2.2 D 4WD (ALA30_, ALA30R) (110kW, 2008.12 > .)
TOYOTA RAV 4 III (_A3_) 2.2 D 4WD (ALA30_, ALA30R) (130kW, 2006.03 > .)
TOYOTA RAV 4 III (_A3_) 2.4 (ACA36, ACA38) (125kW, 2005.11 > .)
TOYOTA RAV 4 III (_A3_) 2.4 4WD (ACA31, ACA33) (125kW, 2005.11 > .)