Jungčių komplektas, kardaninis velenas NTY-SPEC NPZ-TY-016
GamintojasNTY-SPEC
KodasNPZ-TY-016
Kokybės klasėVidutinė
Neturime sandėlyje.
Susisiekite dėl pristatymo
Neturime prekės, susisiekite dėl jos!
Daugiau techninės informacijos apie prekę
gamyklinis numeris
NPZ-TY-016
Išorinis dantr. rato pusėje
26
Išorinis skersmuo [mm]
89
krumplių skaičius, ABS žiedas
48
montavimo vieta
rato pusė
sandariklio skersmuo [mm]
56
vidinis krumplys, rato pusė
23
Detali informacija:
TOYOTA CARINA E VI (_T19_) 1.6 (AT190) (73kW, 1993.12 > 1997.09)
TOYOTA CARINA E VI (_T19_) 1.6 (AT190) (85kW, 1993.12 > 1997.09)
TOYOTA CARINA E VI (_T19_) 1.6 16V (AT190_, AT190R) (78kW, 1995.10 > 1997.09)
TOYOTA CARINA E VI (_T19_) 1.6 GLI (AT190) (79kW, 1992.04 > 1997.09)
TOYOTA CARINA E VI (_T19_) 1.8 (AT191) (79kW, 1995.01 > 1997.09)
TOYOTA CARINA E VI (_T19_) 2.0 TD (CT190) (61kW, 1996.01 > 1997.09)
TOYOTA CARINA E VI sedanas (_T19_) 1.6 (AT190) (73kW, 1995.01 > 1997.09)
TOYOTA CARINA E VI sedanas (_T19_) 1.6 (AT190) (78kW, 1995.10 > 1997.09)
TOYOTA CARINA E VI sedanas (_T19_) 1.6 (AT190) (79kW, 1993.01 > 1997.09)
TOYOTA CARINA E VI sedanas (_T19_) 1.6 16V (AT190_, AT190R) (85kW, 1994.12 > 1997.09)
TOYOTA CARINA E VI sedanas (_T19_) 1.8 i 16V (AT191) (79kW, 1995.01 > 1997.09)
TOYOTA CARINA E VI sedanas (_T19_) 2.0 D (CT190) (54kW, 1992.08 > 1996.01)
TOYOTA CARINA E VI sedanas (_T19_) 2.0 TD (CT190_, CT190R) (61kW, 1996.01 > 1997.09)
TOYOTA CARINA E VI Sportswagon (_T19_) 1.6 (AT190) (85kW, 1992.04 > 1997.09)
TOYOTA CARINA E VI Sportswagon (_T19_) 1.6 GLI (AT190_, AT190R) (79kW, 1993.01 > 1997.09)
TOYOTA CARINA E VI Sportswagon (_T19_) 1.6 i (AT190_, AT190R) (73kW, 1995.02 > 1997.09)
TOYOTA CARINA E VI Sportswagon (_T19_) 1.8 i (AT191_, AT191R) (79kW, 1995.02 > 1997.09)
TOYOTA CARINA E VI Sportswagon (_T19_) 2.0 D (CT190_, CT190R) (54kW, 1993.01 > 1996.01)
TOYOTA CARINA E VI Sportswagon (_T19_) 2.0 TD (CT190_, CT190R) (61kW, 1996.01 > 1997.09)
TOYOTA CARINA V (_T17_) 1.6 (AT171_) (72kW, 1987.12 > 1992.03)
TOYOTA CARINA V (_T17_) 1.6 (AT171_) (75kW, 1987.12 > 1992.03)
TOYOTA CELICA kupė (_A6_) 1.6 (AA63_, AA63R) (91kW, 1983.12 > 1985.12)
TOYOTA COROLLA (_E10_) 1.3 12V (EE100_, EE100R) (53kW, 1992.07 > 1997.04)
TOYOTA COROLLA (_E10_) 1.3 XLI (EE101_, EE101R) (55kW, 1995.09 > 1997.04)
TOYOTA COROLLA (_E10_) 1.3 XLI 16V (EE101) (65kW, 1992.07 > 1995.09)
TOYOTA COROLLA (_E10_) 1.6 (AE101_, AE101R) (78kW, 1994.09 > 1997.12)
TOYOTA COROLLA (_E10_) 1.6 Si (AE101_, AE101R) (84kW, 1995.09 > 1997.04)
TOYOTA COROLLA (_E10_) 2.0 D (CE100_, CE100R) (53kW, 1992.07 > 1997.04)
TOYOTA COROLLA (_E11_) 1.4 (EE111_, EE111R) (63kW, 1997.04 > 2000.02)
TOYOTA COROLLA (_E11_) 1.4 16V (ZZE111_, ZZE111R) (71kW, 2000.02 > 2001.11)
TOYOTA COROLLA (_E11_) 1.6 (AE111) (81kW, 1997.04 > 2000.02)
TOYOTA COROLLA (_E11_) 1.6 16V (ZZE112_, ZZE112R) (81kW, 2000.02 > 2001.11)
TOYOTA COROLLA (_E11_) 1.6 Aut. (AE111_, AE111R) (79kW, 1997.04 > 2000.02)
TOYOTA COROLLA (_E9_) 1.8 D (CE90_, CE90R) (47kW, 1987.07 > 1993.06)
TOYOTA COROLLA (_E9_) 1.8 D (CE90_, CE90R) (49kW, 1989.11 > 1993.06)
TOYOTA COROLLA Compact (_E10_) 1.3 XLI (EE101_, EE101R) (55kW, 1995.09 > 1997.04)
TOYOTA COROLLA Compact (_E10_) 1.3 XLI 16V (EE101) (65kW, 1992.07 > 1995.09)
TOYOTA COROLLA Compact (_E10_) 1.6 Si (AE101_, AE101R) (84kW, 1992.07 > 1997.04)
TOYOTA COROLLA Compact (_E10_) 2.0 D (CE100_, CE100R) (53kW, 1992.07 > 1997.04)
TOYOTA COROLLA Compact (_E11_) 1.4 (EE111_, EE111R) (63kW, 1997.04 > 2000.02)
TOYOTA COROLLA Compact (_E11_) 1.6 (AE111_) (81kW, 1997.04 > 2000.02)
TOYOTA COROLLA Compact (_E11_) 1.6 (ZZE112_, ZZE112R) (81kW, 2000.02 > 2002.01)
TOYOTA COROLLA Compact (_E11_) 1.6 Aut. (AE111_, AE111R) (79kW, 1997.04 > 2000.02)
TOYOTA COROLLA Compact (_E9_) 1.8 D (CE90) (47kW, 1987.08 > 1992.04)
TOYOTA COROLLA Compact (_E9_) 1.8 D (CE90) (49kW, 1989.08 > 1992.04)
TOYOTA COROLLA Liftback (_E10_) 1.3 12V (EE100_, EE100R) (53kW, 1992.07 > 1995.05)
TOYOTA COROLLA Liftback (_E10_) 1.3 XLI (EE101_, EE101R) (65kW, 1992.07 > 1997.04)
TOYOTA COROLLA Liftback (_E10_) 1.6 GLI (AE101_, AE101R) (84kW, 1992.07 > 1997.04)
TOYOTA COROLLA Liftback (_E10_) 2.0 D (CE100_, CE100R) (53kW, 1992.07 > 1997.04)
TOYOTA COROLLA Liftback (_E11_) 1.4 (EE111_, EE111R) (63kW, 1997.04 > 2000.02)
TOYOTA COROLLA Liftback (_E11_) 1.6 (AE111_, AE111R) (81kW, 1997.04 > 2000.02)
TOYOTA COROLLA Liftback (_E11_) 1.6 (ZZE112_, ZZE112R) (81kW, 2000.02 > 2002.01)
TOYOTA COROLLA Liftback (_E11_) 1.6 Aut. (AE111_) (79kW, 1997.04 > 2000.02)
TOYOTA COROLLA Liftback (_E9_) 1.8 D (CE90) (47kW, 1987.08 > 1992.04)
TOYOTA COROLLA Liftback (_E9_) 1.8 D (CE90) (49kW, 1989.08 > 1992.04)
TOYOTA COROLLA Station Wagon (_E9_) 1.8 D (CE90) (47kW, 1987.12 > 1992.06)
TOYOTA COROLLA Station Wagon (_E9_) 1.8 D (CE90) (49kW, 1989.08 > 1992.06)
TOYOTA COROLLA universalas (_E10_) 1.3 12V (EE100_, EE100R) (53kW, 1992.07 > 1995.05)
TOYOTA COROLLA universalas (_E10_) 1.3 XLI (EE101_, EE101R) (55kW, 1995.09 > 1997.04)
TOYOTA COROLLA universalas (_E10_) 1.3 XLI 16V (EE101_, EE101R) (65kW, 1992.07 > 1995.09)
TOYOTA COROLLA universalas (_E10_) 1.6 Si (AE101_, AE101R) (84kW, 1992.07 > 1997.04)
TOYOTA COROLLA universalas (_E10_) 2.0 D (CE100_, CE100R) (53kW, 1992.07 > 1997.04)
TOYOTA COROLLA universalas (_E11_) 1.4 (EE111_, EE111R) (63kW, 1997.04 > 2000.02)
TOYOTA COROLLA universalas (_E11_) 1.6 (AE111_, AE111R) (81kW, 1997.04 > 2000.02)
TOYOTA COROLLA universalas (_E11_) 1.6 16V (ZZE112_, ZZE112R) (81kW, 2000.02 > 2001.10)
TOYOTA COROLLA universalas (_E11_) 1.6 Aut. (AE111_, AE111R) (79kW, 1997.04 > 2000.02)
TOYOTA COROLLA universalas (_E12_) 1.3 (NZE120) (65kW, 2002.09 > 2007.08)
TOYOTA PICNIC (_XM1_) 2.0 16V (SXM10_, SXM10G) (94kW, 1996.05 > 2001.12)