Stabdžių apkaba NTY-SPEC HZP-TY-078
GamintojasNTY-SPEC
KodasHZP-TY-078
Kokybės klasėVidutinė
Neturime sandėlyje.
Susisiekite dėl pristatymo
Neturime prekės, susisiekite dėl jos!
Daugiau techninės informacijos apie prekę
gamyklinis numeris
HZP-TY-078
montavimo vieta
priekinė ašis, dešinė
porinis gaminio numeris
HZP-TY-077
Detali informacija:
TOYOTA COROLLA (_E10_) 1.3 XLI (EE101_, EE101R) (55kW, 1995.09 > 1997.04)
TOYOTA COROLLA (_E10_) 1.3 XLI 16V (EE101) (65kW, 1992.07 > 1995.09)
TOYOTA COROLLA (_E10_) 1.6 (AE101_, AE101R) (78kW, 1994.09 > 1997.12)
TOYOTA COROLLA (_E10_) 1.6 Si (AE101_, AE101R) (84kW, 1995.09 > 1997.04)
TOYOTA COROLLA (_E10_) 2.0 D (CE100_, CE100R) (53kW, 1992.07 > 1997.04)
TOYOTA COROLLA (_E11_) 1.4 (EE111_, EE111R) (63kW, 1997.04 > 2000.02)