Lambda jutiklis NTY-SPEC ESL-HD-016
GamintojasNTY-SPEC
KodasESL-HD-016
Kokybės klasėVidutinė
Neturime sandėlyje.
Susisiekite dėl pristatymo
Neturime prekės, susisiekite dėl jos!
Daugiau techninės informacijos apie prekę
gamyklinis numeris
ESL-HD-016
ilgis [mm]
595
lambda jutiklis
iš anksto suteptas sriegis
Tinka automobiliams: HONDA CIVIC VII Hatchback, CIVIC VII kupė, CIVIC VII sedanas, FR-V, STREAM
Detali informacija:
HONDA CIVIC VII Hatchback (EU, EP, EV) 1.4 i (EP1, EU7) (55kW, 2001.02 > 2005.09)
HONDA CIVIC VII Hatchback (EU, EP, EV) 1.4 iS (EP1, EU5, EU7) (66kW, 2001.02 > 2005.09)
HONDA CIVIC VII Hatchback (EU, EP, EV) 1.6 i (EP2, EU8, EU6) (81kW, 2001.02 > 2005.09)
HONDA CIVIC VII kupė (EM2) 1.7 i (EM2) (88kW, 2001.05 > 2005.12)
HONDA CIVIC VII kupė (EM2) 1.7 i VTEC (EM2) (92kW, 2001.05 > 2005.12)
HONDA CIVIC VII sedanas (ES, ET) 1.4 (ES4) (66kW, 2000.12 > 2005.09)
HONDA CIVIC VII sedanas (ES, ET) 1.6 (ES5) (81kW, 2001.02 > 2005.09)
HONDA FR-V (BE) 1.7 (BE1) (92kW, 2004.08 > .)
HONDA STREAM (RN) 1.7 16V (RN1) (92kW, 2001.05 > .)