Vairo kolonėlės jungiklis NTY-SPEC EPE-RE-016
GamintojasNTY-SPEC
KodasEPE-RE-016
Kokybės klasėVidutinė
Neturime sandėlyje.
Susisiekite dėl pristatymo
Neturime prekės, susisiekite dėl jos!
Daugiau techninės informacijos apie prekę
gamyklinis numeris
EPE-RE-016
jungiklio funkcija
be garso signalo
jungiklio funkcija
su galinių rūko žibintų funkcija
su indikatoriaus funkcija
su rūko žibintų funkcija
transporto priemonės įranga
transp. priemonėms su automatiniu artimųjų šviesų jungikliu
Analogai kodai: 8201167992EPE-RE-016
Detali informacija:
RENAULT CAPTUR I (J5_, H5_) 0.9 TCe 90 (66kW, 2013.06 > .)
RENAULT CAPTUR I (J5_, H5_) 1.2 TCe 120 (87kW, 2016.01 > .)
RENAULT CAPTUR I (J5_, H5_) 1.2 TCe 120 (88kW, 2013.06 > .)
RENAULT CAPTUR I (J5_, H5_) 1.5 dCi 110 (81kW, 2015.01 > .)
RENAULT CAPTUR I (J5_, H5_) 1.5 dCi 90 (J5N4, J5M5, J5MW, J5M6, J5AL, J5AJ) (66kW, 2013.06 > .)
RENAULT CLIO IV (BH_) 0.9 TCe 90 (BHNF, BHMA, BHMH, BHJK, BHJR) (66kW, 2012.11 > .)
RENAULT CLIO IV (BH_) 1.2 16V (54kW, 2012.11 > .)
RENAULT CLIO IV (BH_) 1.2 16V (BHA1, BHAK, BHMG, BHMK) (55kW, 2015.06 > .)
RENAULT CLIO IV (BH_) 1.2 TCe 120 (BHAU) (87kW, 2016.01 > .)
RENAULT CLIO IV (BH_) 1.2 TCe 120 (BHM0) (88kW, 2013.03 > .)
RENAULT CLIO IV (BH_) 1.5 dCi 110 (81kW, 2016.06 > .)
RENAULT CLIO IV (BH_) 1.5 dCi 75 (BHN3) (55kW, 2012.11 > .)
RENAULT CLIO IV (BH_) 1.5 dCi 90 (66kW, 2012.11 > .)
RENAULT CLIO IV (BH_) 1.6 RS (BHJ4, BHJ6, BHMM) (147kW, 2013.03 > .)
RENAULT CLIO IV (BH_) 1.6 RS Trophy (BHJ4, BHJ6) (162kW, 2015.03 > .)
RENAULT CLIO IV Grandtour (KH_) 0.9 TCe 90 (KHJR, KHMA, KHM1) (66kW, 2013.01 > .)
RENAULT CLIO IV Grandtour (KH_) 1.2 16V (54kW, 2013.01 > .)
RENAULT CLIO IV Grandtour (KH_) 1.2 TCe 120 (KHAU) (87kW, 2016.01 > .)
RENAULT CLIO IV Grandtour (KH_) 1.2 TCe 120 (KHM0) (88kW, 2013.03 > .)
RENAULT CLIO IV Grandtour (KH_) 1.5 dCi 110 (81kW, 2016.06 > .)
RENAULT CLIO IV Grandtour (KH_) 1.5 dCi 75 (55kW, 2013.01 > .)
RENAULT CLIO IV Grandtour (KH_) 1.5 dCi 90 (KHN3, KHN4) (66kW, 2013.01 > .)
RENAULT TRAFIC III Autobusas (JG_) 1.6 dCi 115 (JGMD) (85kW, 2014.05 > .)
RENAULT TRAFIC III Autobusas (JG_) 1.6 dCi 120 (JGMB) (88kW, 2014.05 > .)
RENAULT TRAFIC III Autobusas (JG_) 1.6 dCi 125 (JGMH) (92kW, 2015.07 > .)
RENAULT TRAFIC III Autobusas (JG_) 1.6 dCi 140 (JGMA) (103kW, 2014.05 > .)
RENAULT TRAFIC III Autobusas (JG_) 1.6 dCi 145 (JGMG) (107kW, 2015.07 > .)
RENAULT TRAFIC III Autobusas (JG_) 1.6 dCi 90 (JGME) (66kW, 2014.05 > .)
RENAULT TRAFIC III Autobusas (JG_) 1.6 dCi 95 (JGMR, JGMJ) (70kW, 2015.07 > .)
RENAULT TRAFIC III Komercinis (FG_) 1.6 dCi 115 (FGMD) (85kW, 2014.05 > .)
RENAULT TRAFIC III Komercinis (FG_) 1.6 dCi 120 (FGMB, FGMC) (88kW, 2014.05 > .)
RENAULT TRAFIC III Komercinis (FG_) 1.6 dCi 125 (FGMH) (92kW, 2015.07 > .)
RENAULT TRAFIC III Komercinis (FG_) 1.6 dCi 140 (FGMA, FGMC) (103kW, 2014.05 > .)
RENAULT TRAFIC III Komercinis (FG_) 1.6 dCi 145 (FGMG) (107kW, 2015.07 > .)
RENAULT TRAFIC III Komercinis (FG_) 1.6 dCi 90 (FGME) (66kW, 2014.05 > .)
RENAULT TRAFIC III Komercinis (FG_) 1.6 dCi 95 (FGMJ, FGMR) (70kW, 2015.07 > .)
RENAULT TRAFIC III Plokščiadugnis / važiuoklė (EG_) 1.6 dCi 120 (EGMB) (88kW, 2014.06 > .)
RENAULT TWINGO III (BCM_, BCA_) 0.9 TCe 110 (80kW, 2016.11 > .)
RENAULT TWINGO III (BCM_, BCA_) 0.9 TCe 90 (BCM9, BCM2) (66kW, 2014.09 > .)
RENAULT TWINGO III (BCM_, BCA_) 1.0 SCe 70 (52kW, 2014.09 > .)
RENAULT TWINGO III (BCM_, BCA_) 1.0 SCe 70 (BCMB) (51kW, 2015.09 > .)