Vandens siurblys, variklio aušinimas NTY-SPEC CPW-FR-024
GamintojasNTY-SPEC
KodasCPW-FR-024
Kokybės klasėVidutinė
Neturime sandėlyje.
Susisiekite dėl pristatymo
Neturime prekės, susisiekite dėl jos!
Daugiau techninės informacijos apie prekę
gamyklinis numeris
CPW-FR-024
vandens siurblio versija
Diržinei pavarai
Detali informacija:
FORD SCORPIO I (GAE, GGE) 2.4 i (92kW, 1988.10 > 1992.02)
FORD SCORPIO I (GAE, GGE) 2.4 i (96kW, 1986.09 > 1988.09)
FORD SCORPIO I (GAE, GGE) 2.4 i Cat (92kW, 1988.10 > 1994.09)
FORD SCORPIO I (GAE, GGE) 2.9 i (107kW, 1986.09 > 1994.09)
FORD SCORPIO I (GAE, GGE) 2.9 i (110kW, 1986.09 > 1994.09)
FORD SCORPIO I (GAE, GGE) 2.9 i 24V (143kW, 1991.04 > 1994.09)
FORD SCORPIO I (GAE, GGE) 2.9 i 4x4 (107kW, 1988.05 > 1993.02)
FORD SCORPIO I (GAE, GGE) 2.9 i 4x4 (110kW, 1986.09 > 1994.09)
FORD SCORPIO I (GAE, GGE) 2.9 i Cat (107kW, 1987.10 > 1994.09)
FORD SCORPIO I Sedanas (GGE) 2.4 i (92kW, 1988.10 > 1994.10)
FORD SCORPIO I Sedanas (GGE) 2.9 i (107kW, 1986.09 > 1994.12)
FORD SCORPIO I Sedanas (GGE) 2.9 i 24V (143kW, 1991.04 > 1994.09)
FORD SCORPIO I Sedanas (GGE) 2.9 i 4x4 (107kW, 1989.12 > 1994.10)
FORD SCORPIO I Turnier (GGE) 2.4 i (92kW, 1991.09 > 1994.09)
FORD SCORPIO I Turnier (GGE) 2.9 24V (143kW, 1993.08 > 1994.09)
FORD SCORPIO I Turnier (GGE) 2.9 i (107kW, 1991.09 > 1994.09)
FORD SCORPIO I Turnier (GGE) 2.9 i 4x4 (107kW, 1988.05 > 1993.02)
FORD SCORPIO II (GFR, GGR) 2.9 i (110kW, 1995.02 > 1998.08)
FORD SCORPIO II (GFR, GGR) 2.9 i 24V (152kW, 1994.10 > 1998.08)
FORD SCORPIO II Turnier (GNR, GGR) 2.9 i (110kW, 1995.02 > 1998.08)
FORD SCORPIO II Turnier (GNR, GGR) 2.9 i 24V (152kW, 1994.10 > 1998.08)
FORD SIERRA II (GBG, GB4) 2.9 4x4 (107kW, 1988.08 > 1993.02)
FORD SIERRA II (GBG, GB4) 2.9 4x4 (110kW, 1988.08 > 1993.02)
FORD SIERRA II (GBG, GB4) 2.9 i (107kW, 1988.08 > 1993.02)
FORD SIERRA II (GBG, GB4) 2.9 i (110kW, 1988.08 > 1993.02)
FORD SIERRA II Hečbekas (GBC, GBG) 2.9 i (107kW, 1988.08 > 1993.02)
FORD SIERRA II Hečbekas (GBC, GBG) 2.9 i XR 4x4 (107kW, 1988.08 > 1993.02)
FORD SIERRA II Hečbekas (GBC, GBG) 2.9 i XR 4x4 (110kW, 1988.08 > 1993.02)
FORD SIERRA II Turnier (BNG) 2.9 (107kW, 1988.08 > 1993.02)
FORD SIERRA II Turnier (BNG) 2.9 4x4 (107kW, 1988.08 > 1993.02)
FORD SIERRA II Turnier (BNG) 2.9 4x4 (110kW, 1988.08 > 1993.02)
FORD SIERRA II Turnier (BNG) 2.9 i (110kW, 1988.08 > 1993.02)
FORD TRANSIT Autobusas (E_ _) 2.9 i (107kW, 1991.01 > 1994.09)