Radiatorius, variklio aušinimas DENSO DRM17056
GamintojasDENSO
KodasDRM17056
Kokybės klasėAukšta
Bruto svoris [g]
5880
tinklo gylis [mm]
27
tinklo ilgis [mm]
637
Analogai kodai: A2515000703
Tinka automobiliams: MERCEDES-BENZ GL-CLASS, M-CLASS, R-CLASS
Detali informacija:
MERCEDES-BENZ GL-CLASS (X164) GL 320 CDI / 350 BlueTEC 4-matic (164.824, 164.825) (155kW, 2009.12 > .)
MERCEDES-BENZ GL-CLASS (X164) GL 350 CDI 4-matic (164.823) (195kW, 2010.10 > .)
MERCEDES-BENZ GL-CLASS (X164) GL 450 4-matic (164.871) (250kW, 2006.09 > .)
MERCEDES-BENZ GL-CLASS (X164) GL 500 4-matic (164.886) (285kW, 2006.09 > .)
MERCEDES-BENZ M-CLASS (W164) ML 280 CDI 4-matic (164.120) (140kW, 2005.07 > 2009.07)
MERCEDES-BENZ M-CLASS (W164) ML 300 CDI 4-matic (164.120) (140kW, 2009.07 > 2011.12)
MERCEDES-BENZ M-CLASS (W164) ML 300 CDI 4-matic (164.121) (150kW, 2010.02 > 2011.12)
MERCEDES-BENZ M-CLASS (W164) ML 320 CDI 4-matic (164.122) (165kW, 2005.07 > 2009.07)
MERCEDES-BENZ M-CLASS (W164) ML 350 CDI 4-matic (164.122) (165kW, 2009.07 > 2011.12)
MERCEDES-BENZ M-CLASS (W164) ML 350 CDI 4-matic (164.125, 164.124) (155kW, 2009.09 > .)
MERCEDES-BENZ M-CLASS (W164) ML 350 CDI 4-matic (164.125, 164.124) (170kW, 2010.02 > 2011.12)
MERCEDES-BENZ M-CLASS (W164) ML 500 4-matic (164.172) (285kW, 2007.12 > 2011.12)
MERCEDES-BENZ M-CLASS (W164) ML 500 4-matic (164.175) (225kW, 2005.07 > 2011.12)
MERCEDES-BENZ R-CLASS (W251, V251) R 280 CDI 4-matic (251.020) (140kW, 2006.05 > .)
MERCEDES-BENZ R-CLASS (W251, V251) R 300 CDI (251.021, 251.121, 251.026, 251.126) (140kW, 2009.07 > .)
MERCEDES-BENZ R-CLASS (W251, V251) R 320 CDI 4-matic (251.022, 251.122) (165kW, 2006.01 > .)
MERCEDES-BENZ R-CLASS (W251, V251) R 350 4-matic (251.065, 251.165) (200kW, 2006.01 > .)
MERCEDES-BENZ R-CLASS (W251, V251) R 350 CDI 4-matic (251.022, 251.122) (165kW, 2009.07 > .)
MERCEDES-BENZ R-CLASS (W251, V251) R 350 CDI 4-matic (251.023, 251.123) (195kW, 2010.08 > .)
MERCEDES-BENZ R-CLASS (W251, V251) R 350 CDI 4-matic (251.124, 251.125) (155kW, 2006.01 > .)
MERCEDES-BENZ R-CLASS (W251, V251) R 500 4-matic (251.075, 251.175) (225kW, 2006.01 > .)