Vandens siurblio ir paskirstymo diržo komplektas AIRTEX WPK-160002
GamintojasAIRTEX
KodasWPK-160002
Kokybės klasėVidutinė
Neturime sandėlyje.
Susisiekite dėl pristatymo
Neturime prekės, susisiekite dėl jos!
Daugiau techninės informacijos apie prekę
diržų skaičius
1
krumplių skaičius 1
134
Detali informacija:
CITROEN BERLINGO / BERLINGO FIRST autobusiukas (MF_, GJK_, GFK_) 1.6 16V (MFNFU) (80kW, 2000.10 > .)
CITROEN BERLINGO / BERLINGO FIRST Furgonas / erdvus limuzinas (M_) 1.6 16V (MBNFU) (80kW, 2000.10 > .)
CITROEN C3 I (FC_, FN_) 1.6 16V (80kW, 2002.02 > .)
CITROEN XSARA (N1) 1.6 16V (80kW, 2000.09 > 2005.03)
CITROEN XSARA Break (N2) 1.6 16V (80kW, 2000.09 > 2005.08)
CITROEN XSARA kupė (N0) 1.6 16V (80kW, 2000.09 > 2005.03)
PEUGEOT 206 CC (2D) 1.6 16V (2DNFUF, 2DNFUR) (80kW, 2000.09 > .)
PEUGEOT 206 hečbekas (2A/C) 1.6 16V (80kW, 2000.12 > .)
PEUGEOT 206 SW (2E/K) 1.6 16V (80kW, 2002.07 > .)
PEUGEOT 307 Break (3E) 1.6 16V (80kW, 2002.03 > 2008.04)
PEUGEOT 307 SW (3H) 1.6 16V (80kW, 2002.03 > 2008.04)
PEUGEOT PARTNER autobusiukas (5_, G_) 1.6 16V (80kW, 2001.07 > 2008.03)