Remonto komplektas, stabdžių apkaba FEBEST 2175-TKEF
GamintojasNerastas
Kodas2175-TKEF
Kokybės klasėEkonominė
Neturime sandėlyje.
Susisiekite dėl pristatymo
Neturime prekės, susisiekite dėl jos!
Daugiau techninės informacijos apie prekę
montavimo vieta
priekinė ašis
pakuotės aukštis [cm]
2
pakuotės ilgis [cm]
10
pakuotės plotis [cm]
10
skersmuo [mm]
43,6
skersmuo [mm]
44
stabdžių apkabos tipas
stabdžių apkaba (2 stūmokliai)
Detali informacija:
CHRYSLER 300C (LX, LE) 2.7 (130kW, 2007.01 > 2012.11)
CHRYSLER 300C (LX, LE) 2.7 (142kW, 2004.09 > 2012.11)
CHRYSLER 300C (LX, LE) 3.0 CRD (160kW, 2005.09 > 2012.11)
CHRYSLER 300C (LX, LE) 3.5 (183kW, 2004.09 > 2012.11)
CHRYSLER 300C (LX, LE) 5.7 (250kW, 2004.09 > 2012.11)
CHRYSLER 300C (LX, LE) 6.1 SRT8 (317kW, 2005.06 > 2012.11)
CHRYSLER 300C Touring (LX, LE) 2.7 (130kW, 2007.01 > 2010.12)
CHRYSLER 300C Touring (LX, LE) 2.7 (142kW, 2004.09 > 2010.12)
CHRYSLER 300C Touring (LX, LE) 3.0 CRD (160kW, 2005.09 > 2010.12)
CHRYSLER 300C Touring (LX, LE) 3.5 (183kW, 2004.09 > 2010.12)
CHRYSLER 300C Touring (LX, LE) 3.5 AWD (183kW, 2004.09 > 2010.12)
CHRYSLER 300C Touring (LX, LE) 5.7 (250kW, 2004.09 > 2010.12)
CHRYSLER 300C Touring (LX, LE) 5.7 AWD (250kW, 2005.04 > 2010.12)
CHRYSLER 300C Touring (LX, LE) 6.1 SRT8 (317kW, 2005.06 > 2010.12)
DODGE CALIBER 1.8 (110kW, 2006.06 > 2009.12)
DODGE CALIBER 2.0 (115kW, 2006.06 > .)
DODGE CALIBER 2.0 CRD (88kW, 2006.06 > 2011.11)
DODGE CALIBER 2.0 CRD (100kW, 2006.06 > 2011.11)
DODGE CALIBER 2.0 CRD (103kW, 2006.06 > .)
DODGE CALIBER 2.4 (125kW, 2006.10 > .)
DODGE CALIBER 2.4 AWD (125kW, 2006.10 > .)
DODGE CALIBER 2.4 Turbo (217kW, 2007.12 > .)
DODGE CHALLENGER kupė 3.5 (186kW, 2008.09 > 2010.12)
DODGE CHALLENGER kupė 3.6 (227kW, 2011.01 > .)
DODGE CHALLENGER kupė 5.7 (277kW, 2008.09 > .)
DODGE CHALLENGER kupė 5.7 (280kW, 2010.01 > .)
DODGE CHALLENGER kupė 6.1 SRT8 (317kW, 2007.09 > .)
DODGE CHALLENGER kupė 6.4 SRT8 (346kW, 2011.08 > .)
DODGE CHALLENGER kupė 6.4 SRT8 (351kW, 2011.01 > .)
DODGE CHARGER 3.5 (186kW, 2005.06 > 2010.12)
DODGE CHARGER 3.5 AWD (186kW, 2006.09 > 2010.12)
DODGE CHARGER 3.6 (218kW, 2011.09 > 2014.12)
DODGE CHARGER 5.7 (250kW, 2005.06 > 2010.12)
DODGE CHARGER 5.7 R/T (250kW, 2005.06 > 2010.12)
DODGE CHARGER 5.7 R/T (276kW, 2011.09 > .)
DODGE CHARGER 5.7 R/T AWD (276kW, 2011.09 > .)
DODGE CHARGER 6.1 SRT8 (317kW, 2005.09 > 2010.12)
DODGE CHARGER 6.4 SRT8 (351kW, 2011.09 > .)
DODGE MAGNUM universalas 2.7 (142kW, 2005.09 > 2008.12)
DODGE MAGNUM universalas 3.5 (187kW, 2004.09 > 2008.12)
FORD RANGER (TKE) 2.0 EcoBlue 4x4 (96kW, 2019.03 > .)
FORD RANGER (TKE) 2.0 EcoBlue 4x4 (125kW, 2019.03 > .)
FORD RANGER (TKE) 2.0 EcoBlue 4x4 (157kW, 2018.09 > .)
FORD RANGER (TKE) 2.2 TDCi (88kW, 2011.04 > .)
FORD RANGER (TKE) 2.2 TDCi (92kW, 2011.04 > .)
FORD RANGER (TKE) 2.2 TDCi (96kW, 2015.05 > .)
FORD RANGER (TKE) 2.2 TDCi (110kW, 2011.11 > .)
FORD RANGER (TKE) 2.2 TDCi (118kW, 2015.05 > .)
FORD RANGER (TKE) 2.2 TDCi 4x4 (92kW, 2011.04 > .)
FORD RANGER (TKE) 2.2 TDCi 4x4 (96kW, 2015.05 > .)
FORD RANGER (TKE) 2.2 TDCi 4x4 (110kW, 2011.04 > .)
FORD RANGER (TKE) 2.2 TDCi 4x4 (118kW, 2015.05 > .)
FORD RANGER (TKE) 3.2 TDCi 4x4 (147kW, 2011.04 > .)