Tarpinis suslėgto oro aušintuvas, kompresorius DENSO DIT02001
GamintojasDENSO
KodasDIT02001
Kokybės klasėAukšta
Turime sandėlyje.
Pristatymas: 1-3 d.d.
Nemokamas pristatymas nuo 20eur.
Daugiau techninės informacijos apie prekę
alternatyvi prekė
Bruto svoris [g]
2179
Bruto svoris [g]
2200
medžiaga
aliuminis
OE numeriui
058145805A; 05814580
šerdies matmenys
240x175x62
tinklo gylis [mm]
62
tinklo ilgis [mm]
240
Detali informacija:
AUDI A4 B5 (8D2) 1.8 quattro (92kW, 1995.01 > 2000.11)
AUDI A4 B5 (8D2) 1.8 T (110kW, 1995.01 > 2000.11)
AUDI A4 B5 (8D2) 1.8 T (132kW, 1997.12 > 2000.11)
AUDI A4 B5 (8D2) 1.8 T quattro (110kW, 1995.01 > 2000.11)
AUDI A4 B5 (8D2) 1.8 T quattro (132kW, 1997.12 > 2000.11)
AUDI A4 B5 (8D2) 1.9 TDI (55kW, 1995.12 > 2000.11)
AUDI A4 B5 (8D2) 1.9 TDI (66kW, 1995.01 > 2000.11)
AUDI A4 B5 (8D2) 1.9 TDI (81kW, 1995.10 > 2000.11)
AUDI A4 B5 (8D2) 1.9 TDI (85kW, 2000.03 > 2000.11)
AUDI A4 B5 (8D2) 1.9 TDI quattro (81kW, 1996.09 > 2000.11)
AUDI A4 B5 Avant (8D5) 1.8 T (110kW, 1996.03 > 2001.09)
AUDI A4 B5 Avant (8D5) 1.8 T (132kW, 1997.12 > 2001.09)
AUDI A4 B5 Avant (8D5) 1.8 T quattro (110kW, 1996.01 > 2001.09)
AUDI A4 B5 Avant (8D5) 1.8 T quattro (132kW, 1997.12 > 2001.09)
AUDI A4 B5 Avant (8D5) 1.9 Hybrid (66kW, 1998.03 > 2001.09)
AUDI A4 B5 Avant (8D5) 1.9 TDI (55kW, 1996.03 > 2001.09)
AUDI A4 B5 Avant (8D5) 1.9 TDI (66kW, 1996.02 > 2001.09)
AUDI A4 B5 Avant (8D5) 1.9 TDI (81kW, 1996.02 > 2001.09)
AUDI A4 B5 Avant (8D5) 1.9 TDI (85kW, 2000.03 > 2001.09)
AUDI A4 B5 Avant (8D5) 1.9 TDI quattro (81kW, 1996.09 > 2001.09)
AUDI A6 C5 (4B2, 4B4) 1.8 T (110kW, 1997.01 > 2005.01)
AUDI A6 C5 (4B2, 4B4) 1.8 T (132kW, 1997.12 > 2005.01)
AUDI A6 C5 (4B2, 4B4) 1.8 T quattro (110kW, 1997.02 > 2005.01)
AUDI A6 C5 (4B2, 4B4) 1.8 T quattro (132kW, 1997.12 > 2005.01)
AUDI A6 C5 (4B2, 4B4) 1.9 TDI (81kW, 1997.04 > 2000.10)
AUDI A6 C5 (4B2, 4B4) 1.9 TDI (85kW, 2000.07 > 2005.01)
AUDI A6 C5 Avant (4B5, 4B6) 1.8 T (110kW, 1997.12 > 2005.01)
AUDI A6 C5 Avant (4B5, 4B6) 1.8 T (132kW, 1999.04 > 2005.01)
AUDI A6 C5 Avant (4B5, 4B6) 1.8 T quattro (110kW, 1997.12 > 2005.01)
AUDI A6 C5 Avant (4B5, 4B6) 1.8 T quattro (132kW, 1997.12 > 2005.01)
AUDI A6 C5 Avant (4B5, 4B6) 1.9 TDI (81kW, 1998.02 > 2001.04)
AUDI A6 C5 Avant (4B5, 4B6) 1.9 TDI (85kW, 2000.07 > 2005.01)
VW PASSAT B5 (3B2) 1.8 T (110kW, 1996.10 > 2000.11)
VW PASSAT B5 (3B2) 1.9 TDI (66kW, 1996.10 > 2000.11)
VW PASSAT B5 (3B2) 1.9 TDI (81kW, 1996.10 > 2000.11)
VW PASSAT B5 (3B2) 1.9 TDI (85kW, 1998.08 > 2000.11)
VW PASSAT B5 (3B2) 1.9 TDI Syncro/4motion (81kW, 1996.10 > 2000.11)
VW PASSAT B5 Variant (3B5) 1.8 T (110kW, 1997.06 > 2000.11)
VW PASSAT B5 Variant (3B5) 1.9 TDI (66kW, 1997.06 > 2000.11)
VW PASSAT B5 Variant (3B5) 1.9 TDI (81kW, 1997.06 > 2000.11)
VW PASSAT B5 Variant (3B5) 1.9 TDI (85kW, 1998.08 > 2000.11)
VW PASSAT B5 Variant (3B5) 1.9 TDI Syncro/4motion (81kW, 1997.06 > 2000.11)
VW PASSAT B5.5 Variant (3B6) 1.8 T 20V (110kW, 2000.11 > 2005.05)