Oro filtras CHAMPION CAF100535P
GamintojasCHAMPION
KodasCAF100535P
Kokybės klasėAukšta
aukštis [mm]58
plotis [mm]131
plotis [mm]132
Turime sandėlyje.
Pristatymas: 1-3 d.d.
Nemokamas pristatymas nuo 20eur.
Daugiau techninės informacijos apie prekę
filtro tipas
filtro įdėklas
ilgis [mm]
245
pakuotės aukštis [cm]
5,9
pakuotės ilgis [cm]
27,7
pakuotės plotis [cm]
13,7
pakuotės tipas
dėžutė
Detali informacija:
ALFA ROMEO 145 (930_) 1.9 TD (930.A4) (66kW, 1994.10 > 1999.02)
ALFA ROMEO 146 (930_) 1.9 TD (930.B4A) (66kW, 1994.12 > 1999.02)
ALFA ROMEO 155 (167_) 1.9 TD (167.A3B, 167.A3) (66kW, 1993.04 > 1997.12)
FIAT TEMPRA (159_) 1.4 i.e. (159.AC, 159.AX) (51kW, 1992.03 > 1996.08)
FIAT TEMPRA (159_) 1.6 (159.AD) (63kW, 1990.03 > 1993.04)
FIAT TEMPRA (159_) 1.6 i.e. (159.AJ) (66kW, 1994.06 > 1996.08)
FIAT TEMPRA (159_) 1.8 i.e. (159.AN) (77kW, 1992.03 > 1996.08)
FIAT TEMPRA (159_) 1.8 i.e. (159.AV) (76kW, 1993.09 > 1996.08)
FIAT TEMPRA (159_) 1.8 i.e. (159.AZ) (66kW, 1993.09 > 1996.08)
FIAT TEMPRA (159_) 1.8 i.e. (159.BY) (74kW, 1994.10 > 1996.08)
FIAT TEMPRA (159_) 1.9 TD (159.AQ) (59kW, 1992.07 > 1996.08)
FIAT TEMPRA (159_) 1.9 TD (159.CU, 159.AU, 159.AI, 159.BI) (66kW, 1990.05 > 1996.08)
FIAT TEMPRA (159_) 2.0 i.e. (159.AP) (83kW, 1990.10 > 1996.08)
FIAT TEMPRA S.W. (159_) 1.4 i.e. (159.AC, 159.AX) (51kW, 1992.10 > 1996.08)
FIAT TEMPRA S.W. (159_) 1.6 (63kW, 1990.12 > 1993.04)
FIAT TEMPRA S.W. (159_) 1.6 i.e. (159.AJ) (66kW, 1994.06 > 1996.08)
FIAT TEMPRA S.W. (159_) 1.8 i.e. (159.AN) (77kW, 1992.03 > 1993.12)
FIAT TEMPRA S.W. (159_) 1.8 i.e. (159.AV) (76kW, 1993.09 > 1996.08)
FIAT TEMPRA S.W. (159_) 1.8 i.e. (159.AZ) (66kW, 1993.09 > 1996.08)
FIAT TEMPRA S.W. (159_) 1.8 i.e. (159.BY) (74kW, 1994.10 > 1996.08)
FIAT TEMPRA S.W. (159_) 1.9 TD (159.AI, 159.BI, 159.CU, 159.AU) (66kW, 1991.07 > 1995.02)
FIAT TEMPRA S.W. (159_) 1.9 TD (159.AQ) (59kW, 1992.03 > 1993.06)
FIAT TEMPRA S.W. (159_) 2.0 i.e. (159.AP) (83kW, 1991.01 > 1995.03)
FIAT TEMPRA S.W. (159_) 2.0 i.e. 4x4 (159.AP) (83kW, 1992.03 > 1995.03)
FIAT TIPO (160_) 1.4 i.e. (57kW, 1989.05 > 1995.04)
FIAT TIPO (160_) 1.4 i.e. (160.AP, 160.AD, 160.EA) (51kW, 1989.05 > 1995.04)
FIAT TIPO (160_) 1.8 i.e (71kW, 1993.03 > 1995.04)
FIAT TIPO (160_) 1.8 i.e. (66kW, 1993.09 > 1995.04)
FIAT TIPO (160_) 1.8 i.e. (81kW, 1990.10 > 1993.06)
FIAT TIPO (160_) 1.8 i.e. (160.AY) (77kW, 1990.10 > 1993.06)
FIAT TIPO (160_) 1.8 i.e. (160.ED) (76kW, 1993.04 > 1995.04)
FIAT TIPO (160_) 1.8 i.e. (160.EQ, 160.AM) (74kW, 1994.10 > 1995.10)
FIAT TIPO (160_) 1.8 i.e.16V Sport (100kW, 1989.11 > 1992.06)
FIAT TIPO (160_) 1.9 TD (160.AW) (59kW, 1992.03 > 1993.06)
FIAT TIPO (160_) 1.9 TD (160.EL, 160.GL, 160.AQ, 160.EI, 160.AR) (66kW, 1990.09 > 1995.04)
FIAT TIPO (160_) 2.0 16V (160.AV) (107kW, 1991.07 > 1995.04)
FIAT TIPO (160_) 2.0 i.e. (160.AJ, 1607571) (80kW, 1990.06 > 1992.03)
FIAT TIPO (160_) 2.0 i.e. (160.AT, 160.AJ) (83kW, 1990.03 > 1995.04)
FIAT TIPO (160_) 2.0 i.e. 16V Sport (160.EF) (102kW, 1993.03 > 1995.04)
LANCIA DEDRA (835_) 1.6 LE Cat (835EB) (66kW, 1994.07 > 1999.07)
LANCIA DEDRA (835_) 1.8 i.e. (835AC, 835BC) (80kW, 1989.09 > 1994.06)
LANCIA DEDRA (835_) 1.8 i.e. (835AT) (66kW, 1993.08 > 1999.07)
LANCIA DEDRA (835_) 1.8 i.e. (835BD, 835AD) (77kW, 1989.09 > 1999.07)
LANCIA DEDRA (835_) 1.9 TDS (835EE, 835EF) (66kW, 1989.04 > 1999.07)
LANCIA DEDRA (835_) 2.0 HF Integrale (835AP) (124kW, 1990.11 > 1994.07)
LANCIA DEDRA (835_) 2.0 i.e. (835AI) (86kW, 1989.09 > 1992.07)
LANCIA DEDRA (835_) 2.0 i.e. (835AL) (83kW, 1989.09 > 1999.07)
LANCIA DEDRA (835_) 2.0 i.e. Turbo (835AR) (119kW, 1991.04 > 1999.07)
LANCIA DEDRA (835_) 2.0 i.e. Turbo Integrale (835AO) (121kW, 1990.05 > 1994.07)
LANCIA DEDRA (835_) 2.0 Turbo (835AQ) (130kW, 1990.11 > 1994.06)
LANCIA DEDRA SW (835_) 1.6 (835EB) (66kW, 1994.10 > 1999.07)
LANCIA DEDRA SW (835_) 1.9 TDS (835EE, 835EF) (66kW, 1994.07 > 1999.07)
LANCIA DELTA II (836_) 1.9 TD (836AM, 836AN) (66kW, 1994.10 > 1999.08)
VOLVO 164 (164) 2.9 E (96kW, 1968.08 > 1973.07)