                                                V25-85-0009, Nenurodytas gamintojas, V2
Durų užraktas Original VEMO Quality V25-85-0009
GamintojasNerastas
KodasV25-85-0009
Kokybės klasėEkonominė
Neturime sandėlyje.
Susisiekite dėl pristatymo
Neturime prekės, susisiekite dėl jos!
Daugiau techninės informacijos apie prekę
montavimo vieta
kairė priekis
porinis gaminio numeris
V25-85-0008
užrakinimo sistema
su centriniu užraktu
vairuotojo padėtis
vairas kairėje
Detali informacija:
FORD C-MAX (DM2) 1.6 (74kW, 2007.02 > 2010.09)
FORD C-MAX (DM2) 1.6 (85kW, 2007.04 > 2010.09)
FORD C-MAX (DM2) 1.6 TDCi (66kW, 2007.02 > 2010.09)
FORD C-MAX (DM2) 1.6 TDCi (74kW, 2007.02 > 2010.09)
FORD C-MAX (DM2) 1.6 TDCi (80kW, 2007.02 > 2010.09)
FORD C-MAX (DM2) 1.8 (90kW, 2007.02 > 2010.09)
FORD C-MAX (DM2) 1.8 (92kW, 2007.02 > 2010.09)
FORD C-MAX (DM2) 1.8 Flexifuel (92kW, 2007.02 > 2010.09)
FORD C-MAX (DM2) 1.8 TDCi (85kW, 2007.02 > 2010.09)
FORD C-MAX (DM2) 2.0 (107kW, 2007.02 > 2010.09)
FORD C-MAX (DM2) 2.0 CNG (107kW, 2009.04 > 2010.09)
FORD C-MAX (DM2) 2.0 LPG (107kW, 2008.06 > 2010.09)
FORD C-MAX (DM2) 2.0 TDCi (81kW, 2008.02 > 2010.09)
FORD C-MAX (DM2) 2.0 TDCi (98kW, 2007.02 > 2010.09)
FORD C-MAX (DM2) 2.0 TDCi (100kW, 2007.02 > 2010.09)
FORD FOCUS C-MAX (DM2) 1.6 (74kW, 2003.10 > 2007.03)
FORD FOCUS C-MAX (DM2) 1.6 TDCi (66kW, 2005.02 > 2007.03)
FORD FOCUS C-MAX (DM2) 1.6 TDCi (80kW, 2003.10 > 2007.03)
FORD FOCUS C-MAX (DM2) 1.6 Ti (85kW, 2004.08 > 2007.03)
FORD FOCUS C-MAX (DM2) 1.8 (88kW, 2003.10 > 2007.03)
FORD FOCUS C-MAX (DM2) 1.8 (90kW, 2005.09 > 2007.03)
FORD FOCUS C-MAX (DM2) 1.8 (92kW, 2004.04 > 2007.03)
FORD FOCUS C-MAX (DM2) 1.8 Flexifuel (92kW, 2006.01 > 2007.03)
FORD FOCUS C-MAX (DM2) 1.8 TDCi (85kW, 2005.01 > 2007.03)
FORD FOCUS C-MAX (DM2) 2.0 (107kW, 2004.03 > 2007.03)
FORD FOCUS C-MAX (DM2) 2.0 TDCi (98kW, 2003.10 > 2007.03)
FORD FOCUS C-MAX (DM2) 2.0 TDCi (100kW, 2003.10 > 2007.03)
FORD FOCUS II (DA_, HCP, DP) 1.4 (59kW, 2004.11 > .)
FORD FOCUS II (DA_, HCP, DP) 1.6 (74kW, 2004.11 > .)
FORD FOCUS II (DA_, HCP, DP) 1.6 LPG (85kW, 2009.10 > .)
FORD FOCUS II (DA_, HCP, DP) 1.6 TDCi (66kW, 2005.01 > .)
FORD FOCUS II (DA_, HCP, DP) 1.6 TDCi (74kW, 2004.11 > .)
FORD FOCUS II (DA_, HCP, DP) 1.6 TDCi (80kW, 2004.11 > .)
FORD FOCUS II (DA_, HCP, DP) 1.6 Ti (85kW, 2004.11 > .)
FORD FOCUS II (DA_, HCP, DP) 1.8 (92kW, 2006.03 > .)
FORD FOCUS II (DA_, HCP, DP) 1.8 Flexifuel (92kW, 2006.01 > .)
FORD FOCUS II (DA_, HCP, DP) 1.8 TDCi (85kW, 2005.01 > .)
FORD FOCUS II (DA_, HCP, DP) 2.0 (107kW, 2004.11 > .)
FORD FOCUS II (DA_, HCP, DP) 2.0 CNG (107kW, 2009.04 > .)
FORD FOCUS II (DA_, HCP, DP) 2.0 Flex (107kW, 2008.10 > 2010.03)
FORD FOCUS II (DA_, HCP, DP) 2.0 LPG (107kW, 2008.06 > .)
FORD FOCUS II (DA_, HCP, DP) 2.0 TDCi (81kW, 2008.02 > .)
FORD FOCUS II (DA_, HCP, DP) 2.0 TDCi (98kW, 2004.11 > .)
FORD FOCUS II (DA_, HCP, DP) 2.0 TDCi (100kW, 2004.11 > .)
FORD FOCUS II (DA_, HCP, DP) 2.5 RS (224kW, 2009.01 > .)
FORD FOCUS II (DA_, HCP, DP) 2.5 RS 500 (257kW, 2010.05 > .)
FORD FOCUS II (DA_, HCP, DP) 2.5 ST (166kW, 2005.10 > .)
FORD FOCUS II Dėžės kėbulas / universalas 1.6 (74kW, 2005.09 > 2011.07)
FORD FOCUS II Dėžės kėbulas / universalas 1.6 TDCi (66kW, 2005.09 > 2011.07)
FORD FOCUS II Dėžės kėbulas / universalas 1.6 TDCi (80kW, 2004.07 > 2011.07)
FORD FOCUS II Dėžės kėbulas / universalas 1.6 Ti-VCT (85kW, 2005.09 > 2011.07)
FORD FOCUS II Dėžės kėbulas / universalas 2.0 TDCi (100kW, 2005.09 > 2011.07)
FORD FOCUS II kabrioletas 1.6 (74kW, 2006.10 > .)
FORD FOCUS II kabrioletas 2.0 (107kW, 2006.10 > .)
FORD FOCUS II kabrioletas 2.0 TDCi (100kW, 2006.10 > .)
FORD FOCUS II sedanas (DB_, FCH, DH) 1.4 (59kW, 2005.04 > .)
FORD FOCUS II sedanas (DB_, FCH, DH) 1.6 (74kW, 2005.04 > .)
FORD FOCUS II sedanas (DB_, FCH, DH) 1.6 TDCi (66kW, 2005.04 > .)
FORD FOCUS II sedanas (DB_, FCH, DH) 1.6 TDCi (74kW, 2005.04 > .)
FORD FOCUS II sedanas (DB_, FCH, DH) 1.6 TDCi (80kW, 2005.04 > .)
FORD FOCUS II sedanas (DB_, FCH, DH) 1.6 Ti (85kW, 2005.04 > .)
FORD FOCUS II sedanas (DB_, FCH, DH) 1.8 (92kW, 2006.03 > .)
FORD FOCUS II sedanas (DB_, FCH, DH) 1.8 Flexifuel (92kW, 2006.06 > .)
FORD FOCUS II sedanas (DB_, FCH, DH) 1.8 TDCi (85kW, 2005.04 > .)
FORD FOCUS II sedanas (DB_, FCH, DH) 2.0 (107kW, 2005.04 > .)
FORD FOCUS II sedanas (DB_, FCH, DH) 2.0 TDCi (81kW, 2008.02 > .)
FORD FOCUS II sedanas (DB_, FCH, DH) 2.0 TDCi (100kW, 2005.04 > .)
FORD FOCUS II Turnier (DA_, FFS, DS) 1.4 (59kW, 2004.11 > .)
FORD FOCUS II Turnier (DA_, FFS, DS) 1.6 (74kW, 2004.11 > .)
FORD FOCUS II Turnier (DA_, FFS, DS) 1.6 LPG (85kW, 2009.10 > .)
FORD FOCUS II Turnier (DA_, FFS, DS) 1.6 TDCi (66kW, 2004.11 > .)
FORD FOCUS II Turnier (DA_, FFS, DS) 1.6 TDCi (74kW, 2004.11 > .)
FORD FOCUS II Turnier (DA_, FFS, DS) 1.6 TDCi (80kW, 2004.11 > .)
FORD FOCUS II Turnier (DA_, FFS, DS) 1.6 Ti (85kW, 2004.11 > .)
FORD FOCUS II Turnier (DA_, FFS, DS) 1.8 (92kW, 2006.03 > .)
FORD FOCUS II Turnier (DA_, FFS, DS) 1.8 Flexifuel (92kW, 2006.01 > .)
FORD FOCUS II Turnier (DA_, FFS, DS) 1.8 TDCi (85kW, 2004.11 > .)
FORD FOCUS II Turnier (DA_, FFS, DS) 2.0 (107kW, 2004.11 > .)
FORD FOCUS II Turnier (DA_, FFS, DS) 2.0 LPG (107kW, 2008.06 > .)
FORD FOCUS II Turnier (DA_, FFS, DS) 2.0 TDCi (81kW, 2008.02 > .)
FORD FOCUS II Turnier (DA_, FFS, DS) 2.0 TDCi (98kW, 2004.11 > .)
FORD FOCUS II Turnier (DA_, FFS, DS) 2.0 TDCi (100kW, 2004.11 > .)