Filtras, salono oras DENCKERMANN M110929K
GamintojasNerastas
KodasM110929K
Kokybės klasėEkonominė
aukštis [mm]40
plotis [mm]226
ilgis [mm]
277
Detali informacija:
FORD GALAXY III (CK) 1.5 EcoBoost (118kW, 2015.01 > 2018.06)
FORD GALAXY III (CK) 1.5 EcoBoost (121kW, 2018.07 > .)
FORD GALAXY III (CK) 2.0 EcoBlue (88kW, 2018.07 > .)
FORD GALAXY III (CK) 2.0 EcoBlue (110kW, 2018.07 > .)
FORD GALAXY III (CK) 2.0 EcoBlue (140kW, 2018.07 > .)
FORD GALAXY III (CK) 2.0 EcoBlue 4x4 (110kW, 2018.07 > .)
FORD GALAXY III (CK) 2.0 EcoBlue 4x4 (140kW, 2018.07 > .)
FORD GALAXY III (CK) 2.0 EcoBlue Bi-Turbo (176kW, 2018.07 > .)
FORD GALAXY III (CK) 2.0 EcoBoost (176kW, 2015.01 > .)
FORD GALAXY III (CK) 2.0 TDCi (88kW, 2015.01 > 2018.06)
FORD GALAXY III (CK) 2.0 TDCi (110kW, 2015.01 > 2018.06)
FORD GALAXY III (CK) 2.0 TDCi (132kW, 2015.01 > 2018.06)
FORD GALAXY III (CK) 2.0 TDCi 4x4 (110kW, 2015.05 > 2018.06)
FORD GALAXY III (CK) 2.0 TDCi 4x4 (132kW, 2015.05 > 2018.06)
FORD GALAXY III (CK) 2.0 TDCi Bi-Turbo (154kW, 2015.01 > 2018.06)
FORD GALAXY MK III VAN (CK) 2.0 EcoBlue (110kW, 2019.03 > .)
FORD GALAXY MK III VAN (CK) 2.0 EcoBlue AWD (140kW, 2019.03 > .)
FORD MONDEO V Hečbekas (CE) 1.0 EcoBoost (92kW, 2015.02 > .)
FORD MONDEO V Hečbekas (CE) 1.5 EcoBoost (118kW, 2014.09 > .)
FORD MONDEO V Hečbekas (CE) 1.5 EcoBoost (121kW, 2018.05 > .)
FORD MONDEO V Hečbekas (CE) 1.5 TDCi (88kW, 2015.03 > .)
FORD MONDEO V Hečbekas (CE) 1.6 TDCi (85kW, 2014.09 > .)
FORD MONDEO V Hečbekas (CE) 2.0 EcoBlue (88kW, 2019.01 > .)
FORD MONDEO V Hečbekas (CE) 2.0 EcoBlue (110kW, 2019.01 > .)
FORD MONDEO V Hečbekas (CE) 2.0 EcoBlue (140kW, 2019.01 > .)
FORD MONDEO V Hečbekas (CE) 2.0 EcoBlue 4x4 (140kW, 2019.01 > .)
FORD MONDEO V Hečbekas (CE) 2.0 EcoBoost (149kW, 2014.09 > .)
FORD MONDEO V Hečbekas (CE) 2.0 EcoBoost (176kW, 2014.09 > .)
FORD MONDEO V Hečbekas (CE) 2.0 TDCi (110kW, 2014.09 > .)
FORD MONDEO V Hečbekas (CE) 2.0 TDCi (132kW, 2014.09 > .)
FORD MONDEO V Hečbekas (CE) 2.0 TDCi 4x4 (110kW, 2015.02 > .)
FORD MONDEO V Hečbekas (CE) 2.0 TDCi 4x4 (132kW, 2015.02 > .)
FORD MONDEO V Hečbekas (CE) 2.0 TDCi Bi-Turbo (154kW, 2015.03 > .)
FORD MONDEO V Sedanas (CD) 1.5 EcoBoost (118kW, 2014.09 > .)
FORD MONDEO V Sedanas (CD) 1.5 EcoBoost (121kW, 2019.01 > .)
FORD MONDEO V Sedanas (CD) 1.5 TDCi (88kW, 2015.03 > .)
FORD MONDEO V Sedanas (CD) 2.0 EcoBlue (88kW, 2019.01 > .)
FORD MONDEO V Sedanas (CD) 2.0 EcoBlue (110kW, 2019.01 > .)
FORD MONDEO V Sedanas (CD) 2.0 EcoBlue (140kW, 2019.01 > .)
FORD MONDEO V Sedanas (CD) 2.0 EcoBlue 4x4 (140kW, 2019.01 > .)
FORD MONDEO V Sedanas (CD) 2.0 EcoBoost (149kW, 2015.05 > .)
FORD MONDEO V Sedanas (CD) 2.0 Hybrid (130kW, 2014.09 > .)
FORD MONDEO V Sedanas (CD) 2.0 Hybrid (138kW, 2019.01 > .)
FORD MONDEO V Sedanas (CD) 2.0 Hybrid (140kW, 2014.09 > .)
FORD MONDEO V Sedanas (CD) 2.0 TDCi (110kW, 2014.09 > .)
FORD MONDEO V Sedanas (CD) 2.0 TDCi (132kW, 2015.05 > .)
FORD MONDEO V Sedanas (CD) 2.0 TDCi 4x4 (110kW, 2014.09 > .)
FORD MONDEO V Sedanas (CD) 2.0 TDCi 4x4 (132kW, 2015.05 > .)
FORD MONDEO V Sedanas (CD) 2.0 TDCi Bi-Turbo (154kW, 2015.05 > .)
FORD MONDEO V Turnier (CF) 1.0 EcoBoost (92kW, 2015.02 > .)
FORD MONDEO V Turnier (CF) 1.5 EcoBoost (118kW, 2014.09 > .)
FORD MONDEO V Turnier (CF) 1.5 EcoBoost (121kW, 2018.05 > .)
FORD MONDEO V Turnier (CF) 1.5 TDCi (88kW, 2015.03 > .)
FORD MONDEO V Turnier (CF) 1.6 TDCi (85kW, 2014.09 > .)
FORD MONDEO V Turnier (CF) 2.0 EcoBlue (88kW, 2019.01 > .)
FORD MONDEO V Turnier (CF) 2.0 EcoBlue (110kW, 2019.01 > .)
FORD MONDEO V Turnier (CF) 2.0 EcoBlue (140kW, 2019.01 > .)
FORD MONDEO V Turnier (CF) 2.0 EcoBlue 4x4 (140kW, 2019.01 > .)
FORD MONDEO V Turnier (CF) 2.0 EcoBoost (149kW, 2014.09 > .)
FORD MONDEO V Turnier (CF) 2.0 EcoBoost (176kW, 2014.09 > .)
FORD MONDEO V Turnier (CF) 2.0 Hybrid iVCT (138kW, 2019.01 > .)
FORD MONDEO V Turnier (CF) 2.0 TDCi (110kW, 2014.09 > .)
FORD MONDEO V Turnier (CF) 2.0 TDCi (132kW, 2014.09 > .)
FORD MONDEO V Turnier (CF) 2.0 TDCi 4x4 (110kW, 2015.02 > .)
FORD MONDEO V Turnier (CF) 2.0 TDCi 4x4 (132kW, 2015.02 > .)
FORD MONDEO V Turnier (CF) 2.0 TDCi Bi-Turbo (154kW, 2015.03 > .)
FORD S-MAX (CJ, WA6) 1.5 EcoBoost (118kW, 2015.01 > 2018.06)
FORD S-MAX (CJ, WA6) 1.5 EcoBoost (121kW, 2018.07 > .)
FORD S-MAX (CJ, WA6) 2.0 EcoBlue (88kW, 2018.07 > .)
FORD S-MAX (CJ, WA6) 2.0 EcoBlue (110kW, 2018.07 > .)
FORD S-MAX (CJ, WA6) 2.0 EcoBlue (140kW, 2018.07 > .)
FORD S-MAX (CJ, WA6) 2.0 EcoBlue 4x4 (110kW, 2018.07 > .)
FORD S-MAX (CJ, WA6) 2.0 EcoBlue 4x4 (140kW, 2018.07 > .)
FORD S-MAX (CJ, WA6) 2.0 EcoBlue BI-Turbo (176kW, 2018.07 > .)
FORD S-MAX (CJ, WA6) 2.0 EcoBoost (176kW, 2015.01 > .)
FORD S-MAX (CJ, WA6) 2.0 TDCi (88kW, 2015.01 > 2018.06)
FORD S-MAX (CJ, WA6) 2.0 TDCi (110kW, 2015.01 > 2018.06)
FORD S-MAX (CJ, WA6) 2.0 TDCi (132kW, 2015.01 > 2018.06)
FORD S-MAX (CJ, WA6) 2.0 TDCi 4x4 (110kW, 2015.01 > 2018.06)
FORD S-MAX (CJ, WA6) 2.0 TDCi 4x4 (132kW, 2015.01 > 2018.06)
FORD S-MAX (CJ, WA6) 2.0 TDCi BI-Turbo (154kW, 2015.01 > 2018.06)
FORD USA EDGE 2.0 EcoBlue (110kW, 2018.08 > .)
FORD USA EDGE 2.0 EcoBlue AWD (140kW, 2018.08 > .)
FORD USA EDGE 2.0 EcoBlue AWD (175kW, 2018.08 > .)
FORD USA EDGE 2.0 TDCi AWD (132kW, 2015.08 > 2018.07)
FORD USA EDGE 2.0 TDCi Bi-Turbo AWD (154kW, 2015.08 > 2018.07)