                                                V46-70-0017, Nenurodytas gamintoj
Skirstytuvo dangtelis Original VEMO Quality V46-70-0017
GamintojasNerastas
KodasV46-70-0017
Kokybės klasėEkonominė
Neturime sandėlyje.
Susisiekite dėl pristatymo
Neturime prekės, susisiekite dėl jos!
Daugiau techninės informacijos apie prekę
gamintojo apribojimas
DUCELLIER
Detali informacija:
RENAULT 19 I (B/C53_) 1.7 (B/C53B) (54kW, 1988.09 > 1992.04)
RENAULT 19 I (B/C53_) 1.7 (B/C53C) (66kW, 1988.09 > 1992.04)
RENAULT 19 I Cabriolet (D53_) 1.7 (55kW, 1991.07 > 1992.04)
RENAULT 19 I Cabriolet (D53_) 1.7 (66kW, 1991.07 > 1992.04)
RENAULT 19 I Cabriolet (D53_) 1.7 (70kW, 1991.07 > 1992.04)
RENAULT 19 I Chamade (L53_) 1.7 (L533) (68kW, 1988.09 > 1992.12)
RENAULT 19 I Chamade (L53_) 1.7 (L53B) (54kW, 1989.10 > 1992.04)
RENAULT 19 I Chamade (L53_) 1.7 (L53C) (66kW, 1988.07 > 1992.04)
RENAULT 19 I Chamade (L53_) 1.7 (L53F) (79kW, 1988.08 > 1992.12)
RENAULT 19 II (B/C53_) 1.7 (B/C53B) (54kW, 1992.04 > 1995.12)
RENAULT 19 II (B/C53_) 1.7 (B/C53C) (66kW, 1992.04 > 1995.12)
RENAULT 19 II (B/C53_) 1.8 (5/353A) (66kW, 1992.04 > 1995.12)
RENAULT 19 II (B/C53_) 1.8 (5/353F, B/C538) (79kW, 1994.05 > 1995.12)
RENAULT 19 II (B/C53_) 1.8 (B/C538) (81kW, 1992.04 > 1994.05)
RENAULT 19 II (B/C53_) 1.8 (B/C53Y) (65kW, 1992.04 > 1995.12)
RENAULT 19 II Cabriolet (D53_, 853_) 1.7 (D53C) (66kW, 1992.04 > 1993.09)
RENAULT 19 II Cabriolet (D53_, 853_) 1.8 (853A) (66kW, 1993.09 > 1996.06)
RENAULT 19 II Cabriolet (D53_, 853_) 1.8 (D53V, 853F, D53C) (79kW, 1994.07 > 1996.06)
RENAULT 19 II Cabriolet (D53_, 853_) 1.8 (D53Y) (65kW, 1992.04 > 1996.06)
RENAULT 19 II Chamade (L53_) 1.7 (55kW, 1992.05 > 1995.11)
RENAULT 19 II Chamade (L53_) 1.7 (L533) (68kW, 1993.01 > 1995.08)
RENAULT 19 II Chamade (L53_) 1.7 (L53B) (54kW, 1992.04 > 1995.12)
RENAULT 19 II Chamade (L53_) 1.7 (L53C) (66kW, 1992.04 > 1995.12)
RENAULT 19 II Chamade (L53_) 1.8 (67kW, 1992.05 > 1994.09)
RENAULT 19 II Chamade (L53_) 1.8 (79kW, 1992.05 > 1995.11)
RENAULT 19 II Chamade (L53_) 1.8 (453A/F) (66kW, 1992.04 > 1995.12)
RENAULT 19 II Chamade (L53_) 1.8 (L538) (81kW, 1992.04 > 1994.05)
RENAULT 19 II Chamade (L53_) 1.8 (L53V, L538) (79kW, 1994.05 > 1995.12)
RENAULT 19 II Chamade (L53_) 1.8 (L53Y) (65kW, 1992.04 > 1995.12)
RENAULT 21 (B48_) 1.7 (55kW, 1989.07 > 1993.05)
RENAULT 21 (B48_) 1.7 (65kW, 1989.07 > 1993.05)
RENAULT 21 (B48_) 1.7 (B48E) (66kW, 1989.09 > 1994.06)
RENAULT 21 (B48_) 1.7 (B48F) (54kW, 1989.09 > 1992.10)
RENAULT 21 dėžės kėbulas / universalas (S48_) 1.7 (65kW, 1986.06 > 1995.04)
RENAULT 21 sedanas (L48_) 1.7 (L481) (55kW, 1986.03 > 1987.12)
RENAULT 21 sedanas (L48_) 1.7 (L482) (65kW, 1986.03 > 1993.03)
RENAULT 21 sedanas (L48_) 1.7 (L48E) (66kW, 1989.09 > 1994.02)
RENAULT 21 sedanas (L48_) 1.7 (L48E) (69kW, 1986.03 > 1994.02)
RENAULT 21 sedanas (L48_) 1.7 (L48M, L48F) (54kW, 1986.07 > 1994.02)
RENAULT 21 sedanas (L48_) 1.7 (L48N) (64kW, 1987.06 > 1989.04)
RENAULT 21 universalas (K48_) 1.7 (K/S481) (55kW, 1986.06 > 1993.03)
RENAULT 21 universalas (K48_) 1.7 (K/S482) (65kW, 1986.10 > 1988.12)
RENAULT 21 universalas (K48_) 1.7 (K48E) (66kW, 1989.10 > 1993.12)
RENAULT 21 universalas (K48_) 1.7 (K48E) (69kW, 1986.06 > 1989.12)
RENAULT 21 universalas (K48_) 1.7 (K48M) (54kW, 1986.06 > 1989.12)
RENAULT 21 universalas (K48_) 1.7 (K48N) (64kW, 1987.06 > 1989.04)
RENAULT 21 universalas (K48_) 1.7 Cat (K48F) (54kW, 1988.05 > 1993.06)
RENAULT CLIO I (B/C57_, 5/357_) 1.8 (B/C57C, B/C57U) (65kW, 1991.01 > 1998.09)
RENAULT CLIO I (B/C57_, 5/357_) 1.8 (B/C57C, C579, B/C57U) (66kW, 1994.08 > 1998.09)
RENAULT CLIO I (B/C57_, 5/357_) 1.8 Rsi (B/C579) (80kW, 1993.01 > 1995.08)
RENAULT CLIO I (B/C57_, 5/357_) 1.8 Rsi (B/C57H) (79kW, 1995.08 > 1998.09)
RENAULT SUPER 5 (B/C40_) 1.7 (B/C408) (54kW, 1986.10 > 1995.03)
RENAULT SUPER 5 (B/C40_) 1.7 (B/C40K, B/C40G) (64kW, 1987.06 > 1995.03)
RENAULT SUPER 5 (B/C40_) 1.7 i (C409) (69kW, 1986.10 > 1991.08)
RENAULT TRAFIC Autobusas (T_, P_, V_) 1.7 (50kW, 1992.08 > 1994.08)
RENAULT TRAFIC komercinis (T_, P_, V_) 1.7 (50kW, 1992.08 > 1994.08)
RENAULT TRAFIC plokščiadugnis / važiuoklė (T_, P_, V_) 1.7 (50kW, 1989.05 > 1994.08)
VOLVO 440 (445) 1.6 (61kW, 1988.09 > 1996.12)
VOLVO 440 (445) 1.7 (64kW, 1988.09 > 1996.12)
VOLVO 440 (445) 1.7 (70kW, 1988.08 > 1989.07)
VOLVO 440 (445) 1.7 (75kW, 1989.08 > 1996.12)
VOLVO 440 (445) 1.7 Turbo (88kW, 1988.08 > 1996.07)
VOLVO 440 (445) 1.7 Turbo (90kW, 1991.01 > 1996.12)
VOLVO 440 (445) 1.8 (66kW, 1991.08 > 1996.07)
VOLVO 440 (445) 1.8 (66kW, 1995.09 > 1996.12)
VOLVO 440 (445) 2.0 (80kW, 1993.08 > 1996.07)
VOLVO 440 (445) 2.0 (81kW, 1992.08 > 1995.07)
VOLVO 460 (464) 1.6 (61kW, 1992.07 > 1996.07)
VOLVO 460 (464) 1.7 (64kW, 1988.09 > 1996.07)
VOLVO 460 (464) 1.7 (75kW, 1989.08 > 1992.07)
VOLVO 460 (464) 1.7 Turbo (88kW, 1989.08 > 1996.07)
VOLVO 460 (464) 1.7 Turbo (90kW, 1991.01 > 1996.07)
VOLVO 460 (464) 1.8 (66kW, 1991.08 > 1996.07)
VOLVO 460 (464) 2.0 (80kW, 1993.08 > 1996.07)
VOLVO 460 (464) 2.0 (81kW, 1992.08 > 1995.07)
VOLVO 480 (482) 1.7 (70kW, 1987.08 > 1989.07)
VOLVO 480 (482) 1.7 (75kW, 1989.08 > 1996.07)
VOLVO 480 (482) 1.7 (78kW, 1986.04 > 1989.07)
VOLVO 480 (482) 1.7 (80kW, 1986.08 > 1988.07)
VOLVO 480 (482) 1.7 Turbo (88kW, 1987.08 > 1996.07)
VOLVO 480 (482) 1.7 Turbo (90kW, 1991.01 > 1996.07)
VOLVO 480 (482) 2.0 (81kW, 1992.08 > 1995.09)