                                                V40-71-0001, Nenurodytas gamintojas, V40-71-0001,
relė Original VEMO Quality V40-71-0001
GamintojasNerastas
KodasV40-71-0001
Kokybės klasėEkonominė
Neturime sandėlyje.
Susisiekite dėl pristatymo
Neturime prekės, susisiekite dėl jos!
Daugiau techninės informacijos apie prekę
įtampa [V]
12
Detali informacija:
FORD GRANADA II (GU) 2.5 D (51kW, 1982.08 > 1985.08)
FORD GRANADA Turnier (GNU) 2.5 D (51kW, 1982.08 > 1985.08)
FORD SCORPIO I (GAE, GGE) 2.5 D (51kW, 1985.12 > 1992.02)
FORD SCORPIO I (GAE, GGE) 2.5 TD (68kW, 1988.06 > 1993.07)
FORD SCORPIO I (GAE, GGE) 2.5 TD (85kW, 1993.08 > 1994.09)
FORD SCORPIO I Sedanas (GGE) 2.5 D (51kW, 1989.12 > 1994.12)
FORD SCORPIO I Sedanas (GGE) 2.5 TD (68kW, 1988.06 > 1993.07)
FORD SCORPIO I Sedanas (GGE) 2.5 TD (85kW, 1993.08 > 1994.09)
FORD SCORPIO I Turnier (GGE) 2.5 D (51kW, 1990.10 > 1992.08)
FORD SCORPIO I Turnier (GGE) 2.5 TD (68kW, 1991.09 > 1993.07)
FORD SCORPIO I Turnier (GGE) 2.5 TD (85kW, 1993.08 > 1994.09)
FORD SIERRA I Hečbekas (GBC) 2.3 D (49kW, 1982.08 > 1986.12)
FORD SIERRA II (GBG, GB4) 2.3 D (49kW, 1987.01 > 1989.09)
FORD SIERRA II Hečbekas (GBC, GBG) 2.3 D (49kW, 1987.01 > 1989.09)
FORD SIERRA II Turnier (BNG) 2.3 D (49kW, 1987.01 > 1993.02)
FORD SIERRA Turnier (BNC) 2.3 D (49kW, 1982.08 > 1986.12)
OPEL ASCONA C (J82) 1.6 D (F11, M11, F68, M68) (40kW, 1982.03 > 1988.08)
OPEL ASCONA C hečbekas (J82) 1.6 D (F68, M68) (40kW, 1982.03 > 1988.08)
OPEL ASTRA F dėžės kėbulas / universalas (T92) 1.7 D (F70) (42kW, 1991.12 > 1992.09)
OPEL ASTRA F dėžės kėbulas / universalas (T92) 1.7 D (F70) (44kW, 1992.07 > 1999.01)
OPEL ASTRA F hečbekas (T92) 1.7 D (F08, M08, F68, M68) (42kW, 1991.12 > 1992.09)
OPEL ASTRA F hečbekas (T92) 1.7 D (F08, M08, F68, M68) (44kW, 1992.07 > 1998.01)
OPEL ASTRA F sedanas (T92) 1.7 D (F19, M19) (42kW, 1992.03 > 1992.09)
OPEL ASTRA F sedanas (T92) 1.7 D (F19, M19) (44kW, 1992.07 > 1998.09)
OPEL ASTRA F universalas (T92) 1.7 D (F35, M35) (42kW, 1991.12 > 1992.09)
OPEL ASTRA F universalas (T92) 1.7 D (F35, M35) (44kW, 1992.07 > 1998.01)
OPEL KADETT D (31_-34_, 41_-44_) 1.6 D (40kW, 1982.03 > 1984.08)
OPEL KADETT D universalas (35_, 36_, 45_, 46_) 1.6 D (40kW, 1982.03 > 1984.08)
OPEL KADETT E (T85) 1.6 D (C19, D19) (40kW, 1984.09 > 1989.01)
OPEL KADETT E (T85) 1.7 D (C19, D19) (42kW, 1989.02 > 1991.08)
OPEL KADETT E Combo (T85) 1.6 D (C25, D25) (40kW, 1986.01 > 1989.12)
OPEL KADETT E Combo (T85) 1.7 D (C25, D25) (42kW, 1989.01 > 1994.07)
OPEL KADETT E Combo (T85) 1.7 D (C25, D25) (44kW, 1992.07 > 1994.07)
OPEL KADETT E dėžės kėbulas / universalas (T85) 1.6 D (C70, D70) (40kW, 1984.08 > 1988.08)
OPEL KADETT E dėžės kėbulas / universalas (T85) 1.7 D (C70, D70) (42kW, 1988.08 > 1992.09)
OPEL KADETT E hečbekas (T85) 1.6 D (C08, C48, D08, D48) (40kW, 1984.09 > 1989.01)
OPEL KADETT E hečbekas (T85) 1.7 D (C08, C48, D08, D48) (42kW, 1989.02 > 1991.08)
OPEL KADETT E universalas (T85) 1.6 D (C15, C35, D15, D35) (40kW, 1984.09 > 1989.01)
OPEL KADETT E universalas (T85) 1.7 D (C15, C35, D15, D35) (42kW, 1989.02 > 1991.08)
OPEL OMEGA A (V87) 2.3 D (F19, M19, N19) (54kW, 1986.10 > 1994.03)
OPEL OMEGA A (V87) 2.3 TD (F19, M19, N19) (66kW, 1986.10 > 1988.08)
OPEL OMEGA A (V87) 2.3 TD Interc. (F19, M19, N19) (74kW, 1988.08 > 1994.03)
OPEL OMEGA A universalas (V87) 2.3 D (F35, M35) (54kW, 1986.09 > 1994.03)
OPEL OMEGA A universalas (V87) 2.3 TD (F35, M35) (66kW, 1986.09 > 1988.08)
OPEL OMEGA A universalas (V87) 2.3 TD Interc. (F35, M35) (74kW, 1988.09 > 1994.03)
OPEL REKORD E (17_, 11_, 14_, 16_, 18_, 19_) 2.2 D (48kW, 1978.08 > 1983.08)
OPEL REKORD E (17_, 11_, 14_, 16_, 18_, 19_) 2.2 D (52kW, 1982.11 > 1986.08)
OPEL REKORD E (17_, 11_, 14_, 16_, 18_, 19_) 2.2 TD (63kW, 1984.06 > 1986.08)
OPEL REKORD E universalas (61_, 66_, 67_) 2.2 D (48kW, 1978.08 > 1983.08)
OPEL REKORD E universalas (61_, 66_, 67_) 2.2 TD (63kW, 1984.06 > 1986.08)
OPEL REKORD E universalas (61_, 66_, 67_) 2.3 D (52kW, 1982.11 > 1986.08)
OPEL SENATOR A (29_) 2.2 TD (63kW, 1984.11 > 1987.08)
OPEL VECTRA A (J89) 1.7 D (F19, M19) (42kW, 1988.10 > 1992.09)
OPEL VECTRA A (J89) 1.7 D (F19, M19) (44kW, 1992.07 > 1995.11)