Valdymo vožtuvas, kompresorius EXPERT KITS + VEMO V20-77-1001
GamintojasNerastas
KodasV20-77-1001
gamintojo apribojimas
CALSONIC
kompresoriaus ID
CSE613
Tinka automobiliams: BMW 1, 1 Kabrioletas, 1 Kupė, 3, 3 kabrioletas, 3 Kupė, 3 Touring, X1
Detali informacija:
BMW 1 (E81) 116 i (85kW, 2007.04 > 2011.12)
BMW 1 (E81) 116 i (90kW, 2007.03 > 2011.11)
BMW 1 (E81) 116 i (90kW, 2008.11 > 2011.12)
BMW 1 (E81) 118 i (100kW, 2006.09 > 2012.09)
BMW 1 (E81) 118 i (105kW, 2006.09 > 2011.12)
BMW 1 (E81) 120 i (115kW, 2006.09 > 2011.10)
BMW 1 (E81) 120 i (120kW, 2006.09 > 2011.12)
BMW 1 (E81) 120 i (125kW, 2007.01 > 2012.09)
BMW 1 (E87) 116 i (85kW, 2003.11 > 2011.06)
BMW 1 (E87) 116 i (90kW, 2009.01 > 2011.06)
BMW 1 (E87) 118 i (95kW, 2004.07 > 2007.02)
BMW 1 (E87) 118 i (105kW, 2006.09 > 2011.06)
BMW 1 (E87) 120 i (110kW, 2003.11 > 2011.06)
BMW 1 (E87) 120 i (115kW, 2003.11 > 2011.06)
BMW 1 (E87) 120 i (120kW, 2006.09 > 2011.06)
BMW 1 (E87) 120 i (125kW, 2006.09 > 2011.06)
BMW 1 Kabrioletas (E88) 118 i (100kW, 2008.09 > .)
BMW 1 Kabrioletas (E88) 118 i (105kW, 2008.03 > .)
BMW 1 Kabrioletas (E88) 120 i (115kW, 2008.03 > .)
BMW 1 Kabrioletas (E88) 120 i (125kW, 2008.03 > .)
BMW 1 Kupė (E82) 120 i (125kW, 2007.10 > 2013.10)
BMW 3 (E90) 316 i (85kW, 2006.02 > 2011.12)
BMW 3 (E90) 316 i (90kW, 2007.09 > 2011.12)
BMW 3 (E90) 318 i (95kW, 2005.09 > 2007.03)
BMW 3 (E90) 318 i (100kW, 2007.06 > 2011.12)
BMW 3 (E90) 318 i (105kW, 2007.09 > 2011.12)
BMW 3 (E90) 320 i (110kW, 2005.01 > 2007.03)
BMW 3 (E90) 320 i (125kW, 2007.09 > 2011.12)
BMW 3 (E90) 320 si (127kW, 2006.05 > 2011.12)
BMW 3 kabrioletas (E93) 320 i (115kW, 2007.03 > .)
BMW 3 kabrioletas (E93) 320 i (120kW, 2007.01 > .)
BMW 3 kabrioletas (E93) 320 i (125kW, 2007.03 > .)
BMW 3 Kupė (E92) 320 i (125kW, 2007.03 > 2013.12)
BMW 3 Touring (E91) 316 i (90kW, 2008.05 > 2012.05)
BMW 3 Touring (E91) 318 i (95kW, 2006.01 > 2007.08)
BMW 3 Touring (E91) 318 i (100kW, 2007.09 > 2012.03)
BMW 3 Touring (E91) 318 i (105kW, 2007.09 > .)
BMW 3 Touring (E91) 320 i (110kW, 2005.09 > 2012.06)
BMW 3 Touring (E91) 320 i (125kW, 2007.09 > .)
BMW X1 (E84) sDrive 18 i (110kW, 2010.01 > 2015.06)