                                                V20-76-0054, Nenurodytas gamintojas, V2
Lambda jutiklis Original VEMO Quality V20-76-0054
GamintojasNerastas
KodasV20-76-0054
Kokybės klasėEkonominė
Turime sandėlyje.
Pristatymas: 1-3 d.d.
Nemokamas pristatymas nuo 20eur.
Daugiau techninės informacijos apie prekę
bendras ilgis [mm]
570
jungties korpuso forma
apskritas
kabelių izoliacijos tipas
su silikonu padengta pluošto tinklelio izoliacija
Kištukinių kontaktų skaičius
4
laidininko numeris
4
lambda jutiklis
iš anksto suteptas sriegis
polių skaičius
rekomenduojamas pakeitimo intervalas [km]
sriegio dydis
M18x1.5
Detali informacija:
ALFA ROMEO 146 (930_) 1.6 i.e. (930.B2) (76kW, 1994.12 > 1996.12)
BMW 3 (E30) 320 i (95kW, 1985.12 > 1991.06)
BMW 3 (E30) 325 i (125kW, 1986.12 > 1991.06)
BMW 3 (E30) 325 i (126kW, 1983.09 > 1989.11)
BMW 3 (E30) 325 i X (125kW, 1986.12 > 1991.08)
BMW 3 (E30) 325 i X (126kW, 1986.03 > 1987.12)
BMW 3 (E36) 316 i (73kW, 1990.09 > 1993.09)
BMW 3 (E36) 316 i (75kW, 1993.07 > 1998.02)
BMW 3 (E36) 318 i (83kW, 1990.12 > 1993.10)
BMW 3 (E36) 318 i (85kW, 1993.10 > 1998.02)
BMW 3 (E36) 318 is (103kW, 1993.03 > 1998.02)
BMW 3 (E36) 320 i (110kW, 1990.09 > 1998.02)
BMW 3 (E36) 325 i (141kW, 1990.09 > 1995.09)
BMW 3 (E36) M3 3.0 (210kW, 1994.08 > 1995.09)
BMW 3 kabrioletas (E30) 320 i (93kW, 1986.04 > 1993.10)
BMW 3 kabrioletas (E30) 320 i (95kW, 1986.04 > 1993.10)
BMW 3 kabrioletas (E30) 325 i (125kW, 1987.09 > 1993.10)
BMW 3 kabrioletas (E30) 325 i (126kW, 1985.12 > 1987.12)
BMW 3 kabrioletas (E36) 318 i (85kW, 1994.01 > 1999.04)
BMW 3 kabrioletas (E36) M3 3.0 (210kW, 1994.01 > 1995.10)
BMW 3 kupė (E36) 316 i (75kW, 1993.09 > 1999.04)
BMW 3 kupė (E36) 318 is (103kW, 1992.03 > 1995.10)
BMW 3 kupė (E36) 320 i (110kW, 1992.03 > 1999.04)
BMW 3 kupė (E36) 325 i (141kW, 1992.03 > 1999.04)
BMW 3 kupė (E36) M3 3.0 (210kW, 1992.10 > 1995.01)
BMW 3 kupė (E36) M3 3.0 (217kW, 1995.01 > 1995.10)
BMW 3 Touring (E30) 320 i (95kW, 1988.01 > 1991.12)
BMW 3 Touring (E30) 325 i (125kW, 1987.07 > 1993.03)
BMW 3 Touring (E30) 325 i X (125kW, 1988.06 > 1993.10)
BMW 3 Touring (E36) 318 i (85kW, 1995.07 > 1999.10)
BMW 5 (E34) 530 i V8 (160kW, 1992.09 > 1995.09)
BMW 5 (E34) 540 i V8 (210kW, 1992.09 > 1995.09)
BMW 5 Touring (E34) 530 i (160kW, 1992.09 > 1997.01)
BMW 5 Touring (E34) 540 i (210kW, 1993.09 > 1997.01)
BMW 7 (E32) 730 i, iL V8 (160kW, 1992.04 > 1994.09)
BMW 7 (E32) 740 i, iL V8 (210kW, 1992.04 > 1994.09)
BMW 7 (E32) 750 i, iL V12 (220kW, 1987.09 > 1994.09)
BMW 8 (E31) 840 i (210kW, 1993.02 > 1996.02)
BMW 8 (E31) 850 i, Ci (220kW, 1990.04 > 1994.10)
BMW Z1 Roadster 2.5 (125kW, 1988.06 > 1991.06)
FIAT TEMPRA (159_) 1.6 (159.AD) (63kW, 1990.03 > 1993.04)
FIAT TEMPRA (159_) 1.6 i.e. (159.AJ) (66kW, 1994.06 > 1996.08)
FIAT TEMPRA S.W. (159_) 1.6 i.e. (159.AJ) (66kW, 1994.06 > 1996.08)
LANCIA DEDRA (835_) 1.6 i.e. (835AA) (66kW, 1989.08 > 1994.06)
LANCIA DEDRA (835_) 1.6 LE Cat (835EB) (66kW, 1994.07 > 1999.07)
LANCIA DEDRA SW (835_) 1.6 (835EB) (66kW, 1994.10 > 1999.07)
MERCEDES-BENZ C-CLASS (W202) C 180 (202.018) (90kW, 1993.03 > 2000.05)
MERCEDES-BENZ C-CLASS (W202) C 200 (202.020) (100kW, 1994.01 > 2000.05)
MERCEDES-BENZ C-CLASS (W202) C 220 (202.022) (110kW, 1993.03 > 2000.05)
MERCEDES-BENZ C-CLASS T-Model (S202) C 180 T (202.078) (90kW, 1996.06 > 2000.09)
MERCEDES-BENZ C-CLASS T-Model (S202) C 200 T (202.080) (100kW, 1996.06 > 2001.03)