Įspėjimo kontaktas, stabdžių trinkelių susidėvėjimas Original VEMO Quality V20-72-5151
GamintojasNerastas
KodasV20-72-5151
Kokybės klasėEkonominė
Neturime sandėlyje.
Susisiekite dėl pristatymo
Neturime prekės, susisiekite dėl jos!
Daugiau techninės informacijos apie prekę
įspėjimo kontakto ilgis [mm]
690
montavimo vieta
galinė ašis
stabdžių tipas
diskinis stabdys
stabdžių tipas
Stabdžių diskas/trinkelės
Analogai kodai: 34359804834
Tinka automobiliams: MINI MINI COUNTRYMAN, MINI PACEMAN
Detali informacija:
MINI MINI COUNTRYMAN (R60) Cooper (85kW, 2010.06 > .)
MINI MINI COUNTRYMAN (R60) Cooper (90kW, 2010.06 > 2016.10)
MINI MINI COUNTRYMAN (R60) Cooper ALL4 (90kW, 2012.11 > 2016.10)
MINI MINI COUNTRYMAN (R60) Cooper D (82kW, 2010.06 > .)
MINI MINI COUNTRYMAN (R60) Cooper D (82kW, 2011.02 > .)
MINI MINI COUNTRYMAN (R60) Cooper D ALL4 (82kW, 2010.06 > .)
MINI MINI COUNTRYMAN (R60) Cooper D ALL4 (82kW, 2011.02 > .)
MINI MINI COUNTRYMAN (R60) Cooper S (120kW, 2010.08 > 2016.10)
MINI MINI COUNTRYMAN (R60) Cooper S (135kW, 2010.06 > .)
MINI MINI COUNTRYMAN (R60) Cooper S (140kW, 2014.07 > 2016.10)
MINI MINI COUNTRYMAN (R60) Cooper S (147kW, 2012.02 > .)
MINI MINI COUNTRYMAN (R60) Cooper S ALL4 (120kW, 2010.06 > .)
MINI MINI COUNTRYMAN (R60) Cooper S ALL4 (135kW, 2010.06 > .)
MINI MINI COUNTRYMAN (R60) Cooper S ALL4 (140kW, 2014.07 > 2016.10)
MINI MINI COUNTRYMAN (R60) Cooper SD (105kW, 2011.02 > .)
MINI MINI COUNTRYMAN (R60) Cooper SD ALL4 (100kW, 2011.02 > .)
MINI MINI COUNTRYMAN (R60) Cooper SD ALL4 (105kW, 2010.01 > 2016.09)
MINI MINI COUNTRYMAN (R60) John Cooper Works ALL4 (160kW, 2012.09 > .)
MINI MINI COUNTRYMAN (R60) One (72kW, 2010.06 > .)
MINI MINI COUNTRYMAN (R60) One D (66kW, 2010.06 > .)
MINI MINI PACEMAN (R61) Cooper (90kW, 2012.04 > 2016.09)
MINI MINI PACEMAN (R61) Cooper ALL4 (90kW, 2012.11 > 2016.09)
MINI MINI PACEMAN (R61) Cooper ALL4 (90kW, 2014.07 > .)
MINI MINI PACEMAN (R61) Cooper D (82kW, 2012.04 > 2016.09)
MINI MINI PACEMAN (R61) Cooper D (82kW, 2012.07 > 2016.09)
MINI MINI PACEMAN (R61) Cooper D ALL4 (82kW, 2012.03 > 2016.09)
MINI MINI PACEMAN (R61) Cooper D ALL4 (82kW, 2012.04 > 2016.09)
MINI MINI PACEMAN (R61) Cooper S (135kW, 2012.04 > 2016.09)
MINI MINI PACEMAN (R61) Cooper S (140kW, 2014.07 > .)
MINI MINI PACEMAN (R61) Cooper S ALL4 (135kW, 2012.04 > .)
MINI MINI PACEMAN (R61) Cooper S ALL4 (140kW, 2014.07 > .)
MINI MINI PACEMAN (R61) Cooper SD (105kW, 2012.03 > 2016.09)
MINI MINI PACEMAN (R61) Cooper SD ALL4 (105kW, 2012.04 > 2016.09)
MINI MINI PACEMAN (R61) John Cooper Works ALL4 (160kW, 2012.09 > 2016.09)