Durų užraktas Green Mobility Parts VEMO V10-85-0052
GamintojasNerastas
KodasV10-85-0052
montavimo vieta
dešinysis galinis
porinis gaminio numeris
V10-85-0051
vairuotojo padėtis
Kairės / dešinės pusės eismui
vairuotojo padėtis
Transporto priemonėms su valdymu dešinėje pusėje
vairas kairėje
Tinka automobiliams: AUDI A3, A4 B5, A4 B5 Avant
Detali informacija:
AUDI A3 (8L1) 1.6 (74kW, 1996.09 > 2003.05)
AUDI A3 (8L1) 1.6 (75kW, 2000.08 > 2003.05)
AUDI A3 (8L1) 1.8 (92kW, 1996.09 > 2003.05)
AUDI A3 (8L1) 1.8 T (110kW, 1996.12 > 2003.05)
AUDI A3 (8L1) 1.8 T (132kW, 1998.12 > 2003.05)
AUDI A3 (8L1) 1.8 T quattro (110kW, 1996.12 > 2003.05)
AUDI A3 (8L1) 1.8 T quattro (132kW, 1998.10 > 2003.05)
AUDI A3 (8L1) 1.9 TDI (66kW, 1996.09 > 2001.07)
AUDI A3 (8L1) 1.9 TDI (74kW, 2000.10 > 2003.05)
AUDI A3 (8L1) 1.9 TDI (81kW, 1997.08 > 2001.07)
AUDI A3 (8L1) 1.9 TDI (96kW, 2000.08 > 2003.05)
AUDI A3 (8L1) 1.9 TDI quattro (96kW, 2000.08 > 2003.05)
AUDI A3 (8L1) S3 quattro (154kW, 1999.03 > 2002.04)
AUDI A3 (8L1) S3 quattro (165kW, 2001.10 > 2003.05)
AUDI A4 B5 (8D2) 1.6 (74kW, 1994.11 > 2000.10)
AUDI A4 B5 (8D2) 1.6 (75kW, 2000.07 > 2000.11)
AUDI A4 B5 (8D2) 1.8 (92kW, 1994.11 > 2000.11)
AUDI A4 B5 (8D2) 1.8 quattro (92kW, 1995.01 > 2000.11)
AUDI A4 B5 (8D2) 1.8 T (110kW, 1995.01 > 2000.11)
AUDI A4 B5 (8D2) 1.8 T (132kW, 1997.12 > 2000.11)
AUDI A4 B5 (8D2) 1.8 T quattro (110kW, 1995.01 > 2000.11)
AUDI A4 B5 (8D2) 1.8 T quattro (132kW, 1997.12 > 2000.11)
AUDI A4 B5 (8D2) 1.9 TDI (55kW, 1995.12 > 2000.11)
AUDI A4 B5 (8D2) 1.9 TDI (66kW, 1995.01 > 2000.11)
AUDI A4 B5 (8D2) 1.9 TDI (81kW, 1995.10 > 2000.11)
AUDI A4 B5 (8D2) 1.9 TDI (85kW, 2000.03 > 2000.11)
AUDI A4 B5 (8D2) 1.9 TDI quattro (81kW, 1996.09 > 2000.11)
AUDI A4 B5 (8D2) 1.9 TDI quattro (85kW, 2000.03 > 2000.11)
AUDI A4 B5 (8D2) 2.4 (120kW, 1997.08 > 2000.11)
AUDI A4 B5 (8D2) 2.4 (121kW, 1997.03 > 2000.11)
AUDI A4 B5 (8D2) 2.4 quattro (120kW, 1997.08 > 2000.11)
AUDI A4 B5 (8D2) 2.4 quattro (121kW, 1997.03 > 2000.11)
AUDI A4 B5 (8D2) 2.5 TDI (110kW, 1997.09 > 2000.11)
AUDI A4 B5 (8D2) 2.5 TDI quattro (110kW, 1997.09 > 2000.11)
AUDI A4 B5 (8D2) 2.6 (110kW, 1995.01 > 2000.11)
AUDI A4 B5 (8D2) 2.6 quattro (110kW, 1995.01 > 2000.11)
AUDI A4 B5 (8D2) 2.8 (128kW, 1995.09 > 1997.07)
AUDI A4 B5 (8D2) 2.8 (142kW, 1996.10 > 2000.11)
AUDI A4 B5 (8D2) 2.8 quattro (128kW, 1995.01 > 1997.07)
AUDI A4 B5 (8D2) 2.8 quattro (142kW, 1996.10 > 2001.08)
AUDI A4 B5 (8D2) S4 quattro (195kW, 1997.09 > 2001.09)
AUDI A4 B5 Avant (8D5) 1.6 (74kW, 1994.11 > 2001.09)
AUDI A4 B5 Avant (8D5) 1.6 (75kW, 2000.07 > 2001.09)
AUDI A4 B5 Avant (8D5) 1.8 (92kW, 1996.02 > 2001.09)
AUDI A4 B5 Avant (8D5) 1.8 quattro (92kW, 1996.01 > 2001.09)
AUDI A4 B5 Avant (8D5) 1.8 T (110kW, 1996.03 > 2001.09)
AUDI A4 B5 Avant (8D5) 1.8 T (132kW, 1997.12 > 2001.09)
AUDI A4 B5 Avant (8D5) 1.8 T quattro (110kW, 1996.01 > 2001.09)
AUDI A4 B5 Avant (8D5) 1.8 T quattro (132kW, 1997.12 > 2001.09)
AUDI A4 B5 Avant (8D5) 1.9 Hybrid (66kW, 1998.03 > 2001.09)
AUDI A4 B5 Avant (8D5) 1.9 TDI (55kW, 1996.03 > 2001.09)
AUDI A4 B5 Avant (8D5) 1.9 TDI (66kW, 1996.02 > 2001.09)
AUDI A4 B5 Avant (8D5) 1.9 TDI (81kW, 1996.02 > 2001.09)
AUDI A4 B5 Avant (8D5) 1.9 TDI (85kW, 2000.03 > 2001.09)
AUDI A4 B5 Avant (8D5) 1.9 TDI quattro (81kW, 1996.09 > 2001.09)
AUDI A4 B5 Avant (8D5) 1.9 TDI quattro (85kW, 2000.03 > 2001.09)
AUDI A4 B5 Avant (8D5) 2.4 (120kW, 1997.08 > 2001.09)
AUDI A4 B5 Avant (8D5) 2.4 (121kW, 1997.03 > 2001.09)
AUDI A4 B5 Avant (8D5) 2.4 quattro (120kW, 1997.08 > 2001.09)
AUDI A4 B5 Avant (8D5) 2.4 quattro (121kW, 1997.03 > 2001.09)
AUDI A4 B5 Avant (8D5) 2.5 TDI (110kW, 1997.09 > 2001.09)
AUDI A4 B5 Avant (8D5) 2.5 TDI quattro (110kW, 1997.09 > 2001.09)
AUDI A4 B5 Avant (8D5) 2.6 (110kW, 1996.02 > 2001.09)
AUDI A4 B5 Avant (8D5) 2.6 quattro (110kW, 1996.01 > 2001.09)
AUDI A4 B5 Avant (8D5) 2.8 (128kW, 1996.03 > 1996.09)
AUDI A4 B5 Avant (8D5) 2.8 (142kW, 1996.10 > 2001.09)
AUDI A4 B5 Avant (8D5) 2.8 quattro (128kW, 1996.01 > 1996.09)
AUDI A4 B5 Avant (8D5) 2.8 quattro (142kW, 1996.10 > 2001.09)
AUDI A4 B5 Avant (8D5) RS4 quattro (280kW, 2000.05 > 2001.09)
AUDI A4 B5 Avant (8D5) S4 quattro (195kW, 1997.09 > 2001.09)