Įspėjimo kontaktas, stabdžių trinkelių susidėvėjimas Original VEMO Quality V10-72-1023
GamintojasNerastas
KodasV10-72-1023
Kokybės klasėEkonominė
Neturime sandėlyje.
Susisiekite dėl pristatymo
Neturime prekės, susisiekite dėl jos!
Daugiau techninės informacijos apie prekę
ilgis [mm]
250
montavimo vieta
priekinė ašis
stabdžių tipas
diskinis stabdys
stabdžių tipas
Stabdžių diskas/trinkelės
Analogai kodai: 441919351A
Tinka automobiliams: AUDI 100 C4 Avant, 100 C4 sedanas, A6 C4, A6 C4 Avant, V8
Detali informacija:
AUDI 100 C4 Avant (4A5) 2.0 E (74kW, 1991.09 > 1994.07)
AUDI 100 C4 Avant (4A5) 2.0 E (85kW, 1991.09 > 1994.07)
AUDI 100 C4 Avant (4A5) 2.0 E 16V (103kW, 1992.07 > 1994.07)
AUDI 100 C4 Avant (4A5) 2.3 E (98kW, 1991.09 > 1994.07)
AUDI 100 C4 Avant (4A5) 2.4 D (60kW, 1990.12 > 1994.07)
AUDI 100 C4 Avant (4A5) 2.5 TDI (85kW, 1990.12 > 1994.07)
AUDI 100 C4 Avant (4A5) 2.6 (110kW, 1992.03 > 1994.07)
AUDI 100 C4 Avant (4A5) 2.6 E quattro (102kW, 1993.08 > 1994.07)
AUDI 100 C4 Avant (4A5) 2.8 E (128kW, 1991.09 > 1994.07)
AUDI 100 C4 Avant (4A5) S4 Turbo quattro (169kW, 1991.09 > 1994.07)
AUDI 100 C4 sedanas (4A2) 2.0 (74kW, 1990.12 > 1994.07)
AUDI 100 C4 sedanas (4A2) 2.0 E (85kW, 1990.12 > 1994.07)
AUDI 100 C4 sedanas (4A2) 2.0 E 16V (103kW, 1992.01 > 1994.07)
AUDI 100 C4 sedanas (4A2) 2.3 E (98kW, 1990.12 > 1994.07)
AUDI 100 C4 sedanas (4A2) 2.4 D (60kW, 1990.12 > 1994.07)
AUDI 100 C4 sedanas (4A2) 2.5 TDI (85kW, 1990.12 > 1994.07)
AUDI 100 C4 sedanas (4A2) 2.6 (102kW, 1993.07 > 1994.07)
AUDI 100 C4 sedanas (4A2) 2.6 (110kW, 1992.03 > 1994.07)
AUDI 100 C4 sedanas (4A2) 2.8 E (128kW, 1990.12 > 1994.07)
AUDI 100 C4 sedanas (4A2) S4 Turbo quattro (169kW, 1991.08 > 1994.07)
AUDI A6 C4 (4A2) 1.8 (92kW, 1995.12 > 1997.10)
AUDI A6 C4 (4A2) 1.9 TDI (66kW, 1994.06 > 1997.10)
AUDI A6 C4 (4A2) 2.0 (74kW, 1994.06 > 1997.10)
AUDI A6 C4 (4A2) 2.0 (85kW, 1994.06 > 1997.10)
AUDI A6 C4 (4A2) 2.0 16V (103kW, 1994.06 > 1997.10)
AUDI A6 C4 (4A2) 2.3 (98kW, 1994.06 > 1995.12)
AUDI A6 C4 (4A2) 2.4 (110kW, 1995.07 > 1996.06)
AUDI A6 C4 (4A2) 2.5 TDI (85kW, 1994.06 > 1997.10)
AUDI A6 C4 (4A2) 2.5 TDI (103kW, 1994.08 > 1997.10)
AUDI A6 C4 (4A2) 2.6 (102kW, 1994.06 > 1997.10)
AUDI A6 C4 (4A2) 2.6 (110kW, 1994.06 > 1997.10)
AUDI A6 C4 (4A2) 2.8 (120kW, 1995.08 > 1996.07)
AUDI A6 C4 (4A2) 2.8 (128kW, 1994.06 > 1997.10)
AUDI A6 C4 (4A2) 2.8 (142kW, 1995.12 > 1997.10)
AUDI A6 C4 Avant (4A5) 1.8 (92kW, 1995.12 > 1997.12)
AUDI A6 C4 Avant (4A5) 1.9 TDI (66kW, 1994.06 > 1997.12)
AUDI A6 C4 Avant (4A5) 2.0 (85kW, 1994.06 > 1997.12)
AUDI A6 C4 Avant (4A5) 2.0 16V (103kW, 1994.06 > 1997.12)
AUDI A6 C4 Avant (4A5) 2.3 (98kW, 1994.06 > 1995.12)
AUDI A6 C4 Avant (4A5) 2.5 TDI (85kW, 1994.06 > 1997.12)
AUDI A6 C4 Avant (4A5) 2.5 TDI (103kW, 1994.08 > 1997.12)
AUDI A6 C4 Avant (4A5) 2.6 (102kW, 1994.06 > 1997.02)
AUDI A6 C4 Avant (4A5) 2.6 (110kW, 1994.06 > 1997.12)
AUDI A6 C4 Avant (4A5) 2.8 (128kW, 1994.06 > 1997.12)
AUDI A6 C4 Avant (4A5) 2.8 (142kW, 1995.12 > 1997.12)
AUDI V8 (441, 442, 4C2, 4C8) 3.6 quattro (180kW, 1993.04 > 1994.02)
AUDI V8 (441, 442, 4C2, 4C8) 3.6 quattro (184kW, 1988.10 > 1994.02)
AUDI V8 (441, 442, 4C2, 4C8) 4.2 quattro (206kW, 1991.10 > 1994.02)