Stabdžių apkaba ESEN SKV 56SKV001
GamintojasNerastas
Kodas56SKV001
Kokybės klasėEkonominė
Turime sandėlyje.
Pristatymas: 1-3 d.d.
Nemokamas pristatymas nuo 20eur.
Daugiau techninės informacijos apie prekę
atstumas nuo montavimo angų [mm]
160
Jungčių skaičius
1
medžiaga
ketus
montavimo vieta
priekinė ašis, kairė
porinis gaminio numeris
56SKV002
stabdžių apkabos tipas
stabdžių apkaba (1 stūmoklis)
stabdžių disko storiui [mm]
12
stabdžių sistema
BOSCH
Stūmoklio skersmuo [mm]
48
Analogai kodai: 47019295510283E009195321
Tinka automobiliams: OPEL AGILA A; SUZUKI WAGON R+
Detali informacija:
OPEL AGILA A (H00) 1.0 12V (F68) (43kW, 2000.09 > 2007.12)
OPEL AGILA A (H00) 1.2 16V (F68) (55kW, 2000.09 > 2007.12)
SUZUKI WAGON R+ (MA) 1.3 (RB413) (56kW, 2000.05 > 2004.12)
SUZUKI WAGON R+ (MA) 1.3 4WD (RB413) (56kW, 2001.10 > .)