ESEN SKV 55SKV732
GamintojasNerastas
Kodas55SKV732
atstumas nuo montavimo angų [mm]
95
Jungčių skaičius
1
medžiaga
ketus
montavimo vieta
priekinė ašis, dešinė
porinis gaminio numeris
55SKV731
stabdžių disko storiui [mm]
22
stabdžių sistema
ATE
Stūmoklio skersmuo [mm]
48
Analogai kodai: 410014529R410016069R
Detali informacija:
DACIA LOGAN II 1.2 (55kW, 2012.10 > .)
DACIA LOGAN II 1.2 LPG (55kW, 2012.10 > .)
DACIA LOGAN II 1.5 dCi (63kW, 2013.01 > .)
DACIA LOGAN II 1.5 dCi (66kW, 2012.10 > .)
DACIA LOGAN II 1.5 dCi / Blue dCi 75 (55kW, 2012.10 > .)
DACIA LOGAN II 1.6 16V (77kW, 2013.01 > .)
DACIA LOGAN II TCe 90 (L8MA, L8M1, L8AC) (66kW, 2012.10 > .)
DACIA LOGAN II TCe 90 LPG (66kW, 2015.09 > .)
DACIA LOGAN MCV II 1.2 (55kW, 2013.02 > .)
DACIA LOGAN MCV II 1.2 LPG (53kW, 2013.02 > .)
DACIA LOGAN MCV II 1.2 LPG (55kW, 2013.02 > .)
DACIA LOGAN MCV II 1.5 dCi (55kW, 2013.02 > .)
DACIA LOGAN MCV II 1.5 dCi (63kW, 2013.02 > .)
DACIA LOGAN MCV II 1.5 dCi (66kW, 2013.02 > .)
DACIA LOGAN MCV II 1.6 (62kW, 2013.06 > .)
DACIA LOGAN MCV II TCe 90 (K8M1, K8MA, K8AC) (66kW, 2013.02 > .)
DACIA SANDERO II (B8_) 1.2 (54kW, 2015.05 > .)
DACIA SANDERO II (B8_) 1.2 (55kW, 2012.10 > .)
DACIA SANDERO II (B8_) 1.2 LPG (55kW, 2012.10 > .)
DACIA SANDERO II (B8_) 1.5 dCi (63kW, 2013.01 > .)
DACIA SANDERO II (B8_) 1.5 dCi (66kW, 2012.10 > .)
DACIA SANDERO II (B8_) 1.5 dCi 75 / Blue dCi 75 (B8JW, B8M4, B8AH, B8M7, B8M6) (55kW, 2012.10 > .)
DACIA SANDERO II (B8_) TCe 90 (B8M1, B8MA, B8AC) (66kW, 2012.10 > .)
DACIA SANDERO II (B8_) TCe 90 LPG (B8M1) (66kW, 2015.09 > .)
RENAULT CLIO IV (BH_) 0.9 TCe 90 (BHNF, BHMA, BHMH, BHJK, BHJR) (66kW, 2012.11 > .)
RENAULT CLIO IV (BH_) 1.2 16V (54kW, 2012.11 > .)
RENAULT CLIO IV (BH_) 1.2 16V (BHA1, BHAK, BHMG, BHMK) (55kW, 2015.06 > .)
RENAULT CLIO IV (BH_) 1.5 dCi (BHMW) (63kW, 2012.11 > .)
RENAULT CLIO IV (BH_) 1.5 dCi 75 (BHN3) (55kW, 2012.11 > .)
RENAULT CLIO IV (BH_) 1.5 dCi 90 (66kW, 2012.11 > .)
RENAULT CLIO IV hečbekas (BH_) 0.9 TCe 90 (66kW, 2014.01 > .)
RENAULT CLIO IV hečbekas (BH_) 1.5 dCi 75 (55kW, 2014.01 > .)
RENAULT CLIO IV hečbekas (BH_) 1.5 dCi 90 (BHAJ) (66kW, 2014.01 > .)
RENAULT LOGAN I universalas (KS_) 1.5 dCi (KS04, KS1L) (66kW, 2011.06 > .)
RENAULT LOGAN II Universalas (K8_) 1.6 (K8A9) (78kW, 2013.12 > .)
RENAULT LOGAN/STEPWAY II (L8_) 1.6 (83kW, 2016.09 > .)
RENAULT TWINGO III (BCM_, BCA_) 0.9 TCe 110 (80kW, 2016.11 > .)
RENAULT TWINGO III (BCM_, BCA_) 0.9 TCe 90 (BCM9, BCM2) (66kW, 2014.09 > .)
RENAULT TWINGO III (BCM_, BCA_) 0.9 TCe 90 LPG (BCMD) (66kW, 2018.08 > .)
RENAULT TWINGO III (BCM_, BCA_) 0.9 TCe 95 (68kW, 2019.03 > .)
RENAULT TWINGO III (BCM_, BCA_) 1.0 SCe 65 (BCMJ) (48kW, 2019.03 > .)
RENAULT TWINGO III (BCM_, BCA_) 1.0 SCe 70 (52kW, 2014.09 > .)
RENAULT TWINGO III (BCM_, BCA_) 1.0 SCe 70 (BCMB) (51kW, 2015.09 > .)
RENAULT TWINGO III (BCM_, BCA_) 1.0 SCe 75 (54kW, 2019.03 > .)
RENAULT TWINGO III (BCM_, BCA_) Z.E: (BCA1) (60kW, 2020.05 > .)