Stabdžių apkaba ESEN SKV 55SKV721
GamintojasNerastas
Kodas55SKV721
atstumas nuo montavimo angų [mm]
159
Jungčių skaičius
1
montavimo vieta
priekinė ašis, kairė
porinis gaminio numeris
55SKV722
stabdžių disko storiui [mm]
24
stabdžių sistema
TRW
Stūmoklio skersmuo [mm]
54
Analogai kodai: 45442005014605A065
Tinka automobiliams: MITSUBISHI COLT CZC VI kabrioletas, COLT VI; SMART FORFOUR
Detali informacija:
MITSUBISHI COLT CZC VI kabrioletas (RG) 1.5 (Z36A) (80kW, 2006.05 > 2009.07)
MITSUBISHI COLT VI (Z3_A, Z2_A) 1.1 (Z31A, Z32A) (55kW, 2004.10 > 2012.06)
MITSUBISHI COLT VI (Z3_A, Z2_A) 1.3 (Z21A) (70kW, 2004.06 > 2012.06)
MITSUBISHI COLT VI (Z3_A, Z2_A) 1.3 Flexfuel (Z35A) (70kW, 2008.10 > 2012.06)
MITSUBISHI COLT VI (Z3_A, Z2_A) 1.3 LPG (Z33A) (70kW, 2004.06 > 2012.06)
MITSUBISHI COLT VI (Z3_A, Z2_A) 1.5 (Z23A) (80kW, 2004.06 > 2012.06)
MITSUBISHI COLT VI (Z3_A, Z2_A) 1.5 DI-D (Z38A) (50kW, 2004.08 > 2012.06)
MITSUBISHI COLT VI (Z3_A, Z2_A) 1.5 DI-D (Z39A) (70kW, 2004.08 > 2012.06)
SMART FORFOUR (454) 1.1 (454.030) (55kW, 2004.01 > 2006.06)
SMART FORFOUR (454) 1.1 (454.033) (47kW, 2005.02 > 2006.06)
SMART FORFOUR (454) 1.3 (454.031) (70kW, 2004.01 > 2006.06)
SMART FORFOUR (454) 1.5 (454.032) (80kW, 2004.01 > 2006.06)
SMART FORFOUR (454) 1.5 (454.032) (90kW, 2004.01 > 2006.06)
SMART FORFOUR (454) 1.5 CDI (454.000) (50kW, 2004.09 > 2006.06)
SMART FORFOUR (454) 1.5 CDI (454.001) (70kW, 2004.09 > 2006.06)