Stabdžių apkaba ESEN SKV 55SKV591
GamintojasNerastas
Kodas55SKV591
Kokybės klasėEkonominė
Turime sandėlyje.
Pristatymas: 1-3 d.d.
Nemokamas pristatymas nuo 20eur.
Daugiau techninės informacijos apie prekę
atstumas nuo montavimo angų [mm]
84
medžiaga
ketus
montavimo vieta
priekinė ašis, kairė
porinis gaminio numeris
55SKV592
stabdžių apkabos tipas
stabdžių apkaba (1 stūmoklis)
stabdžių disko storiui [mm]
12,6
Stūmoklio skersmuo [mm]
48
Analogai kodai: 542245349413490421744
Detali informacija:
OPEL ASTRA F CLASSIC Hečbekas (T92) 1.4 i (M08, M68, F08, F68) (44kW, 1998.01 > 2002.08)
OPEL ASTRA F CLASSIC Sedanas (T92) 1.4 i (F19, M19) (44kW, 1998.01 > 2002.08)
OPEL ASTRA F CLASSIC Universalas (T92) 1.4 i (F35, M35) (44kW, 1998.01 > 2005.01)
OPEL ASTRA F Dėžės kėbulas / universalas (T92) 1.4 i (F70) (44kW, 1991.10 > 1999.01)
OPEL ASTRA F Hečbekas (T92) 1.4 (F08, M08, F68, M68) (55kW, 1991.09 > 1993.09)
OPEL ASTRA F Hečbekas (T92) 1.4 (F08, M08, F68, M68) (60kW, 1992.09 > 1998.01)
OPEL ASTRA F Hečbekas (T92) 1.4 i (F08, M08, F68, M68) (44kW, 1992.03 > 1998.01)
OPEL ASTRA F Hečbekas (T92) 1.4 Si (F08, M08, F68, M68) (60kW, 1992.03 > 1998.01)
OPEL ASTRA F Hečbekas (T92) 1.6 i (F08, M08, F68, M68) (52kW, 1993.05 > 1996.07)
OPEL ASTRA F Hečbekas (T92) 1.6 i (F08, M08, F68, M68) (55kW, 1991.09 > 1998.01)
OPEL ASTRA F Sedanas (T92) 1.4 (F19, M19) (55kW, 1991.09 > 1993.09)
OPEL ASTRA F Sedanas (T92) 1.4 (F19, M19) (60kW, 1992.09 > 1998.09)
OPEL ASTRA F Sedanas (T92) 1.4 i (F19, M19) (44kW, 1991.09 > 1998.09)
OPEL ASTRA F Sedanas (T92) 1.4 Si (F19, M19) (60kW, 1992.03 > 1998.09)
OPEL ASTRA F Sedanas (T92) 1.6 i (F19, M19) (52kW, 1993.05 > 1996.07)
OPEL ASTRA F Sedanas (T92) 1.6 i (F19, M19) (55kW, 1992.03 > 1998.09)
OPEL ASTRA F Universalas (T92) 1.4 (F35, M35) (55kW, 1991.09 > 1993.09)
OPEL ASTRA F Universalas (T92) 1.4 (F35, M35) (60kW, 1992.09 > 1998.01)
OPEL ASTRA F Universalas (T92) 1.4 i (F35, M35) (44kW, 1991.09 > 1998.01)
OPEL ASTRA F Universalas (T92) 1.4 Si (F35, M35) (60kW, 1992.03 > 1998.01)
OPEL ASTRA F Universalas (T92) 1.6 i (F35, M35) (52kW, 1993.05 > 1996.07)
OPEL ASTRA F Universalas (T92) 1.6 i (F35, M35) (55kW, 1991.09 > 1998.01)
OPEL COMBO Furgonas / erdvus limuzinas (71_) 1.4 (44kW, 1994.07 > 2001.10)
OPEL COMBO Furgonas / erdvus limuzinas (71_) 1.4 (60kW, 1994.07 > 2001.10)
OPEL CORSA A Hečbekas (S83) 1.2 i (F08, M08, F68, M68) (33kW, 1989.09 > 1993.03)
OPEL CORSA A Hečbekas (S83) 1.4 i (F08, M08, F68, M68) (44kW, 1990.01 > 1993.03)
OPEL CORSA A Hečbekas (S83) 1.4 S (F08, M08, F68, M68) (53kW, 1990.01 > 1993.03)
OPEL CORSA A Hečbekas (S83) 1.5 D (F08, M08, F68, M68) (37kW, 1987.09 > 1993.03)
OPEL CORSA A Hečbekas (S83) 1.5 TD (F08, M08, F68, M68) (49kW, 1988.03 > 1993.03)
OPEL CORSA A TR (S83) 1.2 i (F11, M11, F19, M19) (33kW, 1989.09 > 1993.03)
OPEL CORSA A TR (S83) 1.4 i (F11, M11, F19, M19) (44kW, 1989.10 > 1993.03)
OPEL CORSA A TR (S83) 1.5 D (F11, M11, F19, M19) (37kW, 1987.10 > 1992.11)
OPEL CORSA A TR (S83) 1.5 TD (F11, M11, F19, M19) (49kW, 1987.10 > 1993.03)
OPEL CORSA B (S93) 1.0 i 12V (F08, F68, M68) (40kW, 1996.11 > 2000.09)
OPEL CORSA B (S93) 1.2 i (F08, F68, M68) (33kW, 1993.03 > 2000.09)
OPEL CORSA B (S93) 1.2 i 16V (F08, F68, M68) (48kW, 1998.03 > 2000.09)
OPEL CORSA B (S93) 1.4 i (F08, F68, M68) (40kW, 1993.03 > 2000.09)
OPEL CORSA B (S93) 1.4 i (F08, F68, M68) (44kW, 1993.03 > 2000.09)
OPEL CORSA B (S93) 1.4 i 16V (F08, F68, M68) (66kW, 1994.09 > 2000.09)
OPEL CORSA B (S93) 1.4 Si (F08, F68, M68) (60kW, 1993.03 > 2000.09)
OPEL CORSA B (S93) 1.5 D (F08, F68, M68) (37kW, 1993.03 > 2000.09)
OPEL CORSA B (S93) 1.5 TD (F08, F68, M68) (49kW, 1993.03 > 2000.09)
OPEL CORSA B (S93) 1.6 GSI 16V (F08, F68, M68) (80kW, 1993.03 > 2000.09)
OPEL CORSA B (S93) 1.6 i 16V (F08, F68, M68) (78kW, 1994.09 > 2000.09)
OPEL CORSA B (S93) 1.7 D (F08, F68, M68) (44kW, 1996.02 > 2000.09)
OPEL CORSA B Hečbekas (S93) 1.2 (F08, W5L) (33kW, 1994.08 > 2001.12)
OPEL CORSA B Hečbekas (S93) 1.4 i (F08, W5L) (44kW, 1999.08 > 2000.09)
OPEL CORSA B Hečbekas (S93) 1.5 D (F08, W5L) (37kW, 1994.09 > 1997.05)
OPEL CORSA B Hečbekas (S93) 1.7 D (F08, W5L) (44kW, 1999.08 > 2000.09)
OPEL CORSA B Universalas (S93) 1.4 i 16V (F35) (66kW, 1999.01 > .)
OPEL TIGRA (S93) 1.4 16V (F07) (66kW, 1994.07 > 2000.12)