Stabdžių apkaba ESEN SKV 50SKV352
GamintojasNerastas
Kodas50SKV352
Kokybės klasėEkonominė
Turime sandėlyje.
Pristatymas: 1-3 d.d.
Nemokamas pristatymas nuo 20eur.
Daugiau techninės informacijos apie prekę
atstumas nuo montavimo angų [mm]
86
montavimo vieta
priekinė ašis, dešinė
porinis gaminio numeris
50SKV351
stabdžių apkabos stūmoklio skersmuo [mm]
48
stabdžių apkabos tipas
stabdžių apkaba (1 stūmoklis)
stabdžių sistema
ATE
Analogai kodai: 1H0615124C
Detali informacija:
SEAT CORDOBA (6K1, 6K2) 1.0 i (37kW, 1996.09 > 1999.06)
SEAT CORDOBA (6K1, 6K2) 1.4 (40kW, 1997.12 > 1999.04)
SEAT CORDOBA (6K1, 6K2) 1.4 i (44kW, 1994.06 > 1999.06)
SEAT CORDOBA (6K1, 6K2) 1.6 i (55kW, 1993.02 > 1999.06)
SEAT CORDOBA (6K1, 6K2) 1.6 i (55kW, 1994.05 > 1999.06)
SEAT CORDOBA (6K1, 6K2) 1.6 i (74kW, 1996.07 > 1999.10)
SEAT CORDOBA (6K1, 6K2) 1.8 i (66kW, 1993.02 > 1999.06)
SEAT CORDOBA (6K1, 6K2) 1.9 SDI (47kW, 1996.08 > 1999.06)
SEAT CORDOBA (6K1, 6K2) 1.9 SDI (50kW, 1999.06 > 2002.10)
SEAT CORDOBA (6K1, 6K2) 1.9 TD (55kW, 1993.02 > 1996.08)
SEAT CORDOBA Vario (6K5) 1.4 i (44kW, 1996.09 > 1999.06)
SEAT CORDOBA Vario (6K5) 1.6 i (55kW, 1996.09 > 1999.06)
SEAT CORDOBA Vario (6K5) 1.6 i (55kW, 1997.05 > 1999.06)
SEAT CORDOBA Vario (6K5) 1.6 i (74kW, 1996.09 > 1999.06)
SEAT CORDOBA Vario (6K5) 1.9 SDI (47kW, 1996.09 > 1999.06)
SEAT CORDOBA Vario (6K5) 1.9 SDI (50kW, 1999.06 > 2002.12)
SEAT IBIZA II (6K1) 1.0 16V (51kW, 1999.10 > 2002.02)
SEAT IBIZA II (6K1) 1.0 i (37kW, 1996.09 > 1999.08)
SEAT IBIZA II (6K1) 1.4 16V (55kW, 2000.05 > 2002.02)
SEAT IBIZA II (6K1) 1.4 i (44kW, 1993.09 > 1999.08)
SEAT IBIZA II (6K1) 1.4 i 16V (74kW, 1997.06 > 1999.08)
SEAT IBIZA II (6K1) 1.6 i (55kW, 1993.03 > 1999.08)
SEAT IBIZA II (6K1) 1.6 i (55kW, 1994.09 > 1999.06)
SEAT IBIZA II (6K1) 1.6 i (74kW, 1996.04 > 1999.08)
SEAT IBIZA II (6K1) 1.8 i (66kW, 1993.03 > 1999.08)
SEAT IBIZA II (6K1) 1.8 T 20V Cupra (115kW, 2000.07 > 2002.02)
SEAT IBIZA II (6K1) 1.9 SDI (47kW, 1996.08 > 1999.08)
SEAT IBIZA II (6K1) 1.9 SDI (50kW, 1999.08 > 2002.02)
SEAT IBIZA II (6K1) 1.9 TD (55kW, 1993.03 > 1996.08)
SEAT IBIZA II (6K1) 1.9 TDI (66kW, 1996.08 > 1999.08)
SEAT IBIZA II (6K1) 1.9 TDI (81kW, 1997.02 > 1999.08)
SEAT TOLEDO I (1L2) 1.6 i (52kW, 1991.05 > 1993.12)
VW GOLF III (1H1) 1.4 (44kW, 1991.10 > 1997.08)
VW GOLF III (1H1) 1.6 (55kW, 1992.09 > 1997.08)
VW GOLF III (1H1) 1.9 D (48kW, 1991.11 > 1997.08)
VW GOLF III (1H1) 1.9 TD, GTD (55kW, 1991.11 > 1997.08)
VW GOLF III Variant (1H5) 1.8 (55kW, 1993.07 > 1999.04)
VW GOLF III Variant (1H5) 1.9 D (48kW, 1993.07 > 1999.04)
VW GOLF III Variant (1H5) 1.9 SDI (47kW, 1995.07 > 1999.04)
VW POLO dėžės kėbulas / universalas (6V5) 1.4 (55kW, 2000.06 > 2001.09)
VW POLO dėžės kėbulas / universalas (6V5) 1.6 (55kW, 1997.09 > 1998.12)
VW POLO dėžės kėbulas / universalas (6V5) 1.9 SDI (50kW, 1999.10 > 2001.09)
VW POLO III CLASSIC (6V2) 110 1.9 TDI (81kW, 1998.06 > 2002.01)
VW POLO III CLASSIC (6V2) 54 1.4 (40kW, 1998.01 > 1999.08)
VW POLO III CLASSIC (6V2) 57 1.7 SDI (42kW, 1997.07 > 2001.09)
VW POLO III CLASSIC (6V2) 60 1.4 (44kW, 1995.12 > 2001.09)
VW POLO III CLASSIC (6V2) 64 1.9 SDI (47kW, 1995.12 > 1999.08)
VW POLO III CLASSIC (6V2) 68 1.9 SDI (50kW, 1999.08 > 2002.01)
VW POLO III CLASSIC (6V2) 75 1.4 16V (55kW, 1999.10 > 2001.09)
VW POLO III CLASSIC (6V2) 75 1.6 (55kW, 1995.11 > 2001.09)
VW POLO III CLASSIC (6V2) 75 1.6 (55kW, 1995.11 > 1997.09)
VW POLO III CLASSIC (6V2) 90 1.9 TDI (66kW, 1996.09 > 2001.09)
VW POLO Variant (6V5) 1.4 (40kW, 1998.12 > 2001.09)
VW POLO Variant (6V5) 1.4 (44kW, 1997.05 > 2001.09)
VW POLO Variant (6V5) 1.4 16V (55kW, 1999.10 > 2001.09)
VW POLO Variant (6V5) 1.6 (55kW, 1997.05 > 2001.09)
VW POLO Variant (6V5) 1.7 SDI (42kW, 1997.08 > 2001.09)
VW POLO Variant (6V5) 1.9 SDI (47kW, 1997.06 > 2001.09)
VW POLO Variant (6V5) 1.9 SDI (50kW, 1999.08 > 2001.09)
VW POLO Variant (6V5) 1.9 TDI (66kW, 1997.05 > 2001.09)
VW POLO Variant (6V5) 1.9 TDI (81kW, 1998.06 > 2001.09)
VW VENTO (1H2) 1.8 (66kW, 1991.11 > 1998.09)
VW VENTO (1H2) 1.9 D (48kW, 1991.11 > 1998.09)
VW VENTO (1H2) 1.9 SDI (47kW, 1997.04 > 1998.09)