Stabdžių žarnelė ESEN SKV 35SKV249
GamintojasNerastas
Kodas35SKV249
Kokybės klasėEkonominė
Turime sandėlyje.
Pristatymas: 1-3 d.d.
Nemokamas pristatymas nuo 20eur.
Daugiau techninės informacijos apie prekę
montavimo vieta
dešinė
montavimo vieta
kairė
kairė ir dešinė
priekinė ašis
Detali informacija:
CITROEN C25 autobusas (280_, 290_) 1.9 D (51kW, 1987.07 > 1994.02)
CITROEN C25 autobusas (280_, 290_) 2.5 D (54kW, 1985.10 > 1994.02)
CITROEN C25 autobusas (280_, 290_) 2.5 D (55kW, 1981.11 > 1994.01)
CITROEN C25 autobusas (280_, 290_) 2.5 D 4x4 (54kW, 1987.01 > 1994.02)
CITROEN C25 autobusas (280_, 290_) 2.5 D Turbo (70kW, 1987.08 > 1994.02)
CITROEN C25 autobusas (280_, 290_) 2.5 D Turbo 4x4 (70kW, 1987.08 > 1994.02)
CITROEN C25 komercinis (280_, 290_) 2.5 D (55kW, 1981.11 > 1994.01)
CITROEN C25 plokščiadugnis / važiuoklė (280_, 290_) 2.0 (62kW, 1987.01 > 1994.03)
CITROEN C25 plokščiadugnis / važiuoklė (280_, 290_) 2.5 DT (70kW, 1987.01 > 1994.01)
FIAT DUCATO komercinis (280_) 2.0 (62kW, 1989.03 > 1990.08)
FIAT DUCATO komercinis (280_) 2.5 D (55kW, 1982.01 > 1990.08)
FIAT DUCATO komercinis (280_) 2.5 D 4x4 (55kW, 1989.03 > 1990.08)
FIAT DUCATO Komercinis (290_) 1.9 TD (60kW, 1989.03 > 1994.03)
FIAT DUCATO Komercinis (290_) 2.5 D (55kW, 1990.06 > 1994.05)
FIAT DUCATO Komercinis (290_) 2.5 D 4x4 (55kW, 1990.07 > 1994.03)
FIAT DUCATO Komercinis (290_) 2.5 TD (70kW, 1990.07 > 1994.03)
FIAT DUCATO Komercinis (290_) 2.5 TD 4x4 (70kW, 1990.07 > 1994.03)
FIAT DUCATO Panorama (280_) 2.0 (62kW, 1988.09 > 1990.08)
FIAT DUCATO Panorama (280_) 2.5 D (55kW, 1986.01 > 1990.08)
FIAT DUCATO Panorama (280_) 2.5 D 4x4 (55kW, 1987.01 > 1990.08)
FIAT DUCATO Panorama (280_) 2.5 TD 4x4 (68kW, 1986.01 > 1990.08)
FIAT DUCATO Panorama (290_) 1.9 TD (60kW, 1990.07 > 1994.03)
FIAT DUCATO Panorama (290_) 2.5 D (55kW, 1990.07 > 1994.03)
FIAT DUCATO Panorama (290_) 2.5 D 4x4 (55kW, 1990.07 > 1994.03)
FIAT DUCATO Panorama (290_) 2.5 TD (70kW, 1990.08 > 1994.03)
FIAT DUCATO Panorama (290_) 2.5 TD 4x4 (70kW, 1990.06 > 1994.05)
FIAT DUCATO Panorama (290_) 2.5 TD 4x4 (70kW, 1991.01 > 1994.03)
FIAT DUCATO plokščiadugnis / važiuoklė (280_) 2.0 (62kW, 1988.08 > 1990.08)
FIAT DUCATO plokščiadugnis / važiuoklė (280_) 2.5 D (55kW, 1982.07 > 1990.08)
FIAT DUCATO plokščiadugnis / važiuoklė (280_) 2.5 D 4x4 (55kW, 1989.03 > 1990.08)
FIAT DUCATO plokščiadugnis / važiuoklė (290_) 1.9 TD (60kW, 1989.03 > 1994.03)
FIAT DUCATO plokščiadugnis / važiuoklė (290_) 2.5 D (55kW, 1990.07 > 1994.03)
FIAT DUCATO plokščiadugnis / važiuoklė (290_) 2.5 D 4x4 (55kW, 1990.07 > 1994.03)
FIAT DUCATO plokščiadugnis / važiuoklė (290_) 2.5 TD (70kW, 1990.07 > 1994.03)
FIAT DUCATO plokščiadugnis / važiuoklė (290_) 2.5 TD 4x4 (70kW, 1990.07 > 1994.03)
PEUGEOT J5 autobusas (280P) 2.5 D (54kW, 1981.09 > 1990.09)
PEUGEOT J5 autobusas (290P) 1.9 D (51kW, 1990.10 > 1994.02)
PEUGEOT J5 autobusas (290P) 2.5 D (54kW, 1990.10 > 1994.02)
PEUGEOT J5 autobusas (290P) 2.5 D 4x4 (54kW, 1990.10 > 1994.02)
PEUGEOT J5 autobusas (290P) 2.5 TD (70kW, 1990.10 > 1994.02)
PEUGEOT J5 autobusas (290P) 2.5 TD 4x4 (70kW, 1990.10 > 1994.02)
PEUGEOT J5 komercinis (290L) 1.9 D (51kW, 1990.10 > 1994.03)
PEUGEOT J5 komercinis (290L) 2.5 D 4x4 (54kW, 1990.10 > 1994.03)
PEUGEOT J5 komercinis (290L) 2.5 TD 4x4 (70kW, 1990.10 > 1994.03)
PEUGEOT J5 plokščiadugnis / važiuoklė (280L) 2.5 D (54kW, 1981.09 > 1990.09)
PEUGEOT J5 plokščiadugnis / važiuoklė (290L) 1.9 D (51kW, 1990.10 > 1994.02)
PEUGEOT J5 plokščiadugnis / važiuoklė (290L) 2.5 D (54kW, 1990.10 > 1994.02)
PEUGEOT J5 plokščiadugnis / važiuoklė (290L) 2.5 D 4x4 (54kW, 1990.10 > 1994.02)
PEUGEOT J5 plokščiadugnis / važiuoklė (290L) 2.5 TD (70kW, 1990.10 > 1994.02)
PEUGEOT J5 plokščiadugnis / važiuoklė (290L) 2.5 TD 4x4 (70kW, 1990.10 > 1994.02)
SMART FORTWO Cabrio (451) 0.8 CDi (451.400) (33kW, 2007.01 > .)
SMART FORTWO Cabrio (451) 0.8 CDi (451.401) (40kW, 2009.08 > .)
SMART FORTWO Cabrio (451) 1.0 (451.431, 451.480) (52kW, 2007.01 > .)
SMART FORTWO Cabrio (451) 1.0 Brabus (88kW, 2012.04 > .)
SMART FORTWO Cabrio (451) 1.0 Brabus (451.433) (72kW, 2008.01 > .)
SMART FORTWO Cabrio (451) 1.0 Turbo (451.432) (62kW, 2007.01 > .)
SMART FORTWO Cabrio (451) 1.0 Turbo Brabus (451.433) (75kW, 2010.07 > .)
SMART FORTWO Cabrio (451) electric drive (451.490) (35kW, 2011.12 > 2012.12)
SMART FORTWO Cabrio (451) electric drive (451.490, 451.491) (20kW, 2010.12 > 2012.12)
SMART FORTWO Cabrio (451) electric drive (451.490, 451.491) (55kW, 2013.01 > .)
SMART FORTWO Cabrio (451) electric drive (451.491) (30kW, 2009.11 > 2011.12)
SMART FORTWO Cabrio (451) electric drive Brabus (451.492) (60kW, 2013.01 > .)
SMART FORTWO kupė (451) 0.8 CDi (451.300) (33kW, 2007.01 > .)
SMART FORTWO kupė (451) 0.8 CDi (451.301) (40kW, 2009.08 > .)
SMART FORTWO kupė (451) 1.0 (451.330, 451.334) (45kW, 2007.01 > .)
SMART FORTWO kupė (451) 1.0 (451.331, 451.380) (52kW, 2007.01 > .)
SMART FORTWO kupė (451) 1.0 Brabus (451.333) (72kW, 2008.01 > .)
SMART FORTWO kupė (451) 1.0 Turbo (451.332) (62kW, 2007.01 > .)
SMART FORTWO kupė (451) 1.0 Turbo Brabus (451.333) (75kW, 2010.07 > .)
SMART FORTWO kupė (451) electric drive (451.390) (35kW, 2011.12 > 2012.12)
SMART FORTWO kupė (451) electric drive (451.390, 451.391) (55kW, 2013.01 > .)
SMART FORTWO kupė (451) electric drive (451.391) (30kW, 2009.11 > 2011.12)
SMART FORTWO kupė (451) electric drive (451.391, 451.390) (20kW, 2010.12 > 2012.12)
SMART FORTWO kupė (451) electric drive Brabus (451.392) (60kW, 2013.01 > .)