Stabdžių žarnelė ESEN SKV 35SKV244
GamintojasNerastas
Kodas35SKV244
Kokybės klasėEkonominė
Turime sandėlyje.
Pristatymas: 1-3 d.d.
Nemokamas pristatymas nuo 20eur.
Daugiau techninės informacijos apie prekę
montavimo vieta
dešinė
montavimo vieta
galinė ašis
kairė
kairė ir dešinė
Detali informacija:
CITROEN C15 Furgonas / erdvus limuzinas (VD_) 1.0 (33kW, 1984.10 > 1997.12)
CITROEN C15 Furgonas / erdvus limuzinas (VD_) 1.1 (35kW, 1984.10 > 1996.12)
CITROEN C15 Furgonas / erdvus limuzinas (VD_) 1.1 (40kW, 1988.11 > 1996.07)
CITROEN C15 Furgonas / erdvus limuzinas (VD_) 1.1 i (44kW, 1988.07 > 1996.12)
CITROEN C15 Furgonas / erdvus limuzinas (VD_) 1.3 (47kW, 1987.07 > 1988.05)
CITROEN C15 Furgonas / erdvus limuzinas (VD_) 1.4 E (44kW, 1987.05 > 1996.12)
CITROEN C15 Furgonas / erdvus limuzinas (VD_) 1.4 i (55kW, 1991.05 > 1996.12)
CITROEN C15 Furgonas / erdvus limuzinas (VD_) 1.8 D (44kW, 1986.07 > 2000.12)
LANCIA DEDRA (835_) 1.6 16V (835EI) (76kW, 1996.01 > 1999.07)
LANCIA DEDRA SW (835_) 1.6 16V (835EI) (76kW, 1996.01 > 1999.07)
LANCIA DELTA II (836_) 2.0 16V Turbo (836AS) (142kW, 1996.07 > 1999.08)
PEUGEOT 205 I (741A/C) 1.6 GTI (76kW, 1984.12 > 1987.10)
PEUGEOT 205 I kabrioletas (741B, 20D) 1.4 CJ (44kW, 1988.03 > 1989.05)
PEUGEOT 205 I kabrioletas (741B, 20D) 1.4 CJ Cat (44kW, 1989.01 > 1993.09)
PEUGEOT 205 I kabrioletas (741B, 20D) 1.4 CT (58kW, 1986.04 > 1988.12)
PEUGEOT 205 II (20A/C) 1.4 (62kW, 1987.06 > 1989.12)
PEUGEOT 205 II (20A/C) 1.6 GTI (76kW, 1987.10 > 1989.12)
PEUGEOT 205 II (20A/C) 1.9 Diesel (47kW, 1987.10 > 1998.09)
PEUGEOT 205 II (20A/C) 1.9 GTI (88kW, 1987.10 > 1994.10)
PEUGEOT 607 (9D, 9U) 2.0 (100kW, 2000.02 > 2005.08)
PEUGEOT 607 (9D, 9U) 2.0 HDi (79kW, 2001.03 > 2004.07)
PEUGEOT 607 (9D, 9U) 2.0 HDI (80kW, 2000.05 > 2005.09)
PEUGEOT 607 (9D, 9U) 2.2 16V (116kW, 2000.02 > 2005.08)
PEUGEOT 607 (9D, 9U) 2.2 HDi (98kW, 2000.02 > 2006.02)
PEUGEOT 607 (9D, 9U) 2.7 HDi 24V (150kW, 2004.12 > 2011.07)
PEUGEOT 607 (9D, 9U) 3.0 V6 24V (152kW, 2000.02 > 2004.07)
PEUGEOT 607 (9D, 9U) 3.0 V6 24V (155kW, 2004.03 > 2011.07)