Pasukamasis kakliukas, rato pakaba OPTIMAL KN-100098-02-R
GamintojasNerastas
KodasKN-100098-02-R
Kokybės klasėVidutinė
Neturime sandėlyje.
Susisiekite dėl pristatymo
Neturime prekės, susisiekite dėl jos!
Daugiau techninės informacijos apie prekę
kai rato guolio skersmuo [mm]
82
medžiaga
ketus
montavimo vieta
priekinė ašis, dešinė
porinis gaminio numeris
KN-100098-02-L
rekomenduojamo priedo gaminio numeris
100098
Tinka automobiliams: SKODA SUPERB I; VW PASSAT B5.5, PASSAT B5.5 Variant
Detali informacija:
SKODA SUPERB I (3U4) 1.8 T (110kW, 2001.12 > 2008.03)
SKODA SUPERB I (3U4) 1.9 TDI (96kW, 2001.12 > 2008.03)
SKODA SUPERB I (3U4) 2.0 TDI (103kW, 2005.10 > 2008.03)
SKODA SUPERB I (3U4) 2.5 TDI (114kW, 2001.12 > 2003.08)
SKODA SUPERB I (3U4) 2.5 TDI (120kW, 2003.06 > 2008.03)
SKODA SUPERB I (3U4) 2.8 V6 (140kW, 2002.06 > 2008.03)
SKODA SUPERB I (3U4) 2.8 V6 (142kW, 2001.12 > 2008.03)
VW PASSAT B5.5 (3B3) 1.8 T (125kW, 2001.02 > 2005.05)
VW PASSAT B5.5 (3B3) 1.8 T 20V (110kW, 2000.11 > 2005.05)
VW PASSAT B5.5 (3B3) 1.8 T 4motion (125kW, 2001.03 > 2005.05)
VW PASSAT B5.5 (3B3) 1.9 TDI (74kW, 2000.11 > 2005.05)
VW PASSAT B5.5 (3B3) 1.9 TDI (96kW, 2000.11 > 2005.05)
VW PASSAT B5.5 (3B3) 1.9 TDI 4motion (96kW, 2000.11 > 2005.05)
VW PASSAT B5.5 (3B3) 2.0 TDI (100kW, 2003.12 > 2005.05)
VW PASSAT B5.5 (3B3) 2.3 V5 (125kW, 2000.11 > 2005.05)
VW PASSAT B5.5 (3B3) 2.3 V5 4motion (125kW, 2000.11 > 2005.05)
VW PASSAT B5.5 (3B3) 2.5 TDI (110kW, 2000.11 > 2005.05)
VW PASSAT B5.5 (3B3) 2.5 TDI (120kW, 2003.05 > 2005.05)
VW PASSAT B5.5 (3B3) 2.5 TDI 4motion (110kW, 2000.11 > 2005.05)
VW PASSAT B5.5 (3B3) 2.5 TDI 4motion (132kW, 2003.01 > 2005.05)
VW PASSAT B5.5 (3B3) 2.8 4motion (140kW, 2000.10 > 2005.05)
VW PASSAT B5.5 (3B3) 2.8 4motion (142kW, 2000.11 > 2005.05)
VW PASSAT B5.5 (3B3) 4.0 W8 4motion (202kW, 2001.09 > 2004.09)
VW PASSAT B5.5 Variant (3B6) 1.8 T (125kW, 2002.05 > 2005.08)
VW PASSAT B5.5 Variant (3B6) 1.8 T 20V (110kW, 2000.11 > 2005.05)
VW PASSAT B5.5 Variant (3B6) 1.9 TDI (74kW, 2000.11 > 2005.05)
VW PASSAT B5.5 Variant (3B6) 1.9 TDI (96kW, 2000.11 > 2005.05)
VW PASSAT B5.5 Variant (3B6) 1.9 TDI 4motion (96kW, 2000.11 > 2005.05)
VW PASSAT B5.5 Variant (3B6) 2.0 TDI (100kW, 2003.12 > 2005.05)
VW PASSAT B5.5 Variant (3B6) 2.3 VR5 (125kW, 2000.11 > 2005.05)
VW PASSAT B5.5 Variant (3B6) 2.3 VR5 4motion (125kW, 2000.11 > 2005.05)
VW PASSAT B5.5 Variant (3B6) 2.5 TDI (110kW, 2000.11 > 2005.05)
VW PASSAT B5.5 Variant (3B6) 2.5 TDI (120kW, 2003.05 > 2005.05)
VW PASSAT B5.5 Variant (3B6) 2.5 TDI 4motion (110kW, 2000.11 > 2005.05)
VW PASSAT B5.5 Variant (3B6) 2.5 TDI 4motion (132kW, 2003.01 > 2005.05)
VW PASSAT B5.5 Variant (3B6) 2.8 4motion (140kW, 2000.10 > 2005.05)
VW PASSAT B5.5 Variant (3B6) 2.8 4motion (142kW, 2000.11 > 2005.05)
VW PASSAT B5.5 Variant (3B6) 4.0 W8 4motion (202kW, 2001.09 > 2004.09)