Apsauginis skydas, stabdžių diskas OPTIMAL BSP-1011R
GamintojasNerastas
KodasBSP-1011R
Kokybės klasėVidutinė
Neturime sandėlyje.
Susisiekite dėl pristatymo
Neturime prekės, susisiekite dėl jos!
Daugiau techninės informacijos apie prekę
medžiaga
plienas
medžiaga
plieno lakštas
montavimo vieta
galinė ašis dešinėje
paviršius
padengtas KTL (katodinis dažymas)
porinis gaminio numeris
BSP-1011L
spalva
juoda
stabdžių disko skersmeniui [mm]
245
Analogai kodai: 8A0615612D8D0615612
Tinka automobiliams: AUDI 80 B4 Avant, 80 B4 Sedanas, A4 B5, A4 B5 Avant, CABRIOLET B3
Detali informacija:
AUDI 80 B4 Avant (8C5) 1.6 E (74kW, 1993.06 > 1996.01)
AUDI 80 B4 Avant (8C5) 1.9 TD (55kW, 1991.09 > 1994.12)
AUDI 80 B4 Avant (8C5) 1.9 TDI (66kW, 1992.07 > 1996.01)
AUDI 80 B4 Avant (8C5) 2.0 (66kW, 1992.07 > 1996.01)
AUDI 80 B4 Avant (8C5) 2.0 E (85kW, 1992.07 > 1996.01)
AUDI 80 B4 Avant (8C5) 2.0 E 16V (103kW, 1993.02 > 1996.01)
AUDI 80 B4 Avant (8C5) 2.3 E (98kW, 1992.07 > 1996.01)
AUDI 80 B4 Avant (8C5) 2.6 (110kW, 1992.07 > 1996.01)
AUDI 80 B4 Avant (8C5) 2.8 (128kW, 1991.09 > 1996.01)
AUDI 80 B4 Sedanas (8C2) 1.6 (52kW, 1991.09 > 1994.12)
AUDI 80 B4 Sedanas (8C2) 1.6 E (74kW, 1993.06 > 1994.12)
AUDI 80 B4 Sedanas (8C2) 1.9 TD (55kW, 1991.09 > 1994.12)
AUDI 80 B4 Sedanas (8C2) 1.9 TDI (66kW, 1991.09 > 1994.12)
AUDI 80 B4 Sedanas (8C2) 2.0 (66kW, 1991.09 > 1994.12)
AUDI 80 B4 Sedanas (8C2) 2.0 E (85kW, 1991.09 > 1994.12)
AUDI 80 B4 Sedanas (8C2) 2.0 E 16V (101kW, 1991.09 > 1992.07)
AUDI 80 B4 Sedanas (8C2) 2.0 E 16V (103kW, 1992.08 > 1994.12)
AUDI 80 B4 Sedanas (8C2) 2.3 E (98kW, 1991.09 > 1994.12)
AUDI 80 B4 Sedanas (8C2) 2.6 (110kW, 1992.07 > 1994.12)
AUDI 80 B4 Sedanas (8C2) 2.8 (128kW, 1991.09 > 1994.12)
AUDI A4 B5 (8D2) 1.6 (74kW, 1994.11 > 2000.10)
AUDI A4 B5 (8D2) 1.6 (75kW, 2000.07 > 2000.11)
AUDI A4 B5 (8D2) 1.8 (85kW, 1995.04 > 2000.11)
AUDI A4 B5 (8D2) 1.8 (92kW, 1994.11 > 2000.11)
AUDI A4 B5 (8D2) 1.8 T (110kW, 1995.01 > 2000.11)
AUDI A4 B5 (8D2) 1.8 T (132kW, 1997.12 > 2000.11)
AUDI A4 B5 (8D2) 1.9 TDI (55kW, 1995.12 > 2000.11)
AUDI A4 B5 (8D2) 1.9 TDI (66kW, 1995.01 > 2000.11)
AUDI A4 B5 (8D2) 1.9 TDI (81kW, 1995.10 > 2000.11)
AUDI A4 B5 (8D2) 1.9 TDI (85kW, 2000.03 > 2000.11)
AUDI A4 B5 (8D2) 2.4 (120kW, 1997.08 > 2000.11)
AUDI A4 B5 (8D2) 2.4 (121kW, 1997.03 > 2000.11)
AUDI A4 B5 (8D2) 2.5 TDI (110kW, 1997.09 > 2000.11)
AUDI A4 B5 (8D2) 2.6 (110kW, 1995.01 > 2000.11)
AUDI A4 B5 (8D2) 2.8 (128kW, 1995.09 > 1997.07)
AUDI A4 B5 (8D2) 2.8 (142kW, 1996.10 > 2000.11)
AUDI A4 B5 Avant (8D5) 1.6 (74kW, 1994.11 > 2001.09)
AUDI A4 B5 Avant (8D5) 1.6 (75kW, 2000.07 > 2001.09)
AUDI A4 B5 Avant (8D5) 1.8 (85kW, 1995.07 > 2001.09)
AUDI A4 B5 Avant (8D5) 1.8 (92kW, 1996.02 > 2001.09)
AUDI A4 B5 Avant (8D5) 1.8 T (110kW, 1996.03 > 2001.09)
AUDI A4 B5 Avant (8D5) 1.8 T (132kW, 1997.12 > 2001.09)
AUDI A4 B5 Avant (8D5) 1.9 Hybrid (66kW, 1998.03 > 2001.09)
AUDI A4 B5 Avant (8D5) 1.9 TDI (66kW, 1996.02 > 2001.09)
AUDI A4 B5 Avant (8D5) 1.9 TDI (81kW, 1996.02 > 2001.09)
AUDI A4 B5 Avant (8D5) 1.9 TDI (85kW, 2000.03 > 2001.09)
AUDI A4 B5 Avant (8D5) 2.4 (120kW, 1997.08 > 2001.09)
AUDI A4 B5 Avant (8D5) 2.4 (121kW, 1997.03 > 2001.09)
AUDI A4 B5 Avant (8D5) 2.5 TDI (110kW, 1997.09 > 2001.09)
AUDI A4 B5 Avant (8D5) 2.6 (110kW, 1996.02 > 2001.09)
AUDI A4 B5 Avant (8D5) 2.8 (142kW, 1996.10 > 2001.09)
AUDI CABRIOLET B3 (8G7) 1.8 (92kW, 1997.01 > 2000.08)
AUDI CABRIOLET B3 (8G7) 1.9 TDI (66kW, 1995.06 > 2000.08)
AUDI CABRIOLET B3 (8G7) 2.0 E (85kW, 1993.01 > 1998.07)
AUDI CABRIOLET B3 (8G7) 2.3 E (98kW, 1991.05 > 1994.07)
AUDI CABRIOLET B3 (8G7) 2.6 (110kW, 1993.06 > 2000.08)
AUDI CABRIOLET B3 (8G7) 2.8 (128kW, 1992.11 > 2000.08)