Indikatorius Depo ABAKUS 440-1503R-WE-Y
GamintojasNerastas
Kodas440-1503R-WE-Y
Kokybės klasėEkonominė
Turime sandėlyje.
Pristatymas: 1-3 d.d.
Nemokamas pristatymas nuo 20eur.
Daugiau techninės informacijos apie prekę
lemputės tipas
PY21W
lęšių spalva
geltona
Modelio metai iki
1993
Modelio metai nuo
1983
montavimo vieta
dešinė priekis
papildomas gaminys / papildoma informacija
be lemputės
su lemputės laikikliu
Papildomas straipsnis / informacija 2
su sriegine jungtimi
porinis gaminio numeris
440-1503L-WE-Y
registracijos tipas
E-type checked
registracijos tipas
Sertifikuota ECE
spalva
geltona
šviesą sklaidantis indikatorius
Tinka automobiliams: MERCEDES-BENZ 190
Detali informacija:
MERCEDES-BENZ 190 (W201) 2.0 (201.022) (66kW, 1982.10 > 1984.10)
MERCEDES-BENZ 190 (W201) 2.0 (201.023) (75kW, 1986.01 > 1990.05)
MERCEDES-BENZ 190 (W201) 2.0 (201.023) (77kW, 1984.09 > 1990.05)
MERCEDES-BENZ 190 (W201) D 2.0 (201.122) (53kW, 1983.08 > 1989.08)
MERCEDES-BENZ 190 (W201) D 2.0 (201.122) (55kW, 1989.08 > 1993.08)
MERCEDES-BENZ 190 (W201) D 2.5 (201.126) (66kW, 1985.04 > 1993.08)
MERCEDES-BENZ 190 (W201) D 2.5 (201.126) (69kW, 1989.08 > 1993.08)
MERCEDES-BENZ 190 (W201) E 1.8 (201.018) (80kW, 1990.04 > 1993.08)
MERCEDES-BENZ 190 (W201) E 2.0 (201.024) (83kW, 1985.02 > 1986.12)
MERCEDES-BENZ 190 (W201) E 2.0 (201.024) (85kW, 1985.02 > 1986.12)
MERCEDES-BENZ 190 (W201) E 2.0 (201.024) (87kW, 1985.01 > 1993.08)
MERCEDES-BENZ 190 (W201) E 2.0 (201.024) (90kW, 1982.10 > 1993.06)
MERCEDES-BENZ 190 (W201) E 2.3 (201.028) (97kW, 1986.09 > 1991.08)
MERCEDES-BENZ 190 (W201) E 2.3 (201.028) (100kW, 1986.10 > 1993.08)
MERCEDES-BENZ 190 (W201) E 2.3-16 (201.034) (125kW, 1985.09 > 1987.12)
MERCEDES-BENZ 190 (W201) E 2.3-16 (201.034) (130kW, 1985.09 > 1988.08)
MERCEDES-BENZ 190 (W201) E 2.3-16 (201.034) (136kW, 1984.04 > 1987.01)
MERCEDES-BENZ 190 (W201) E 2.5-16 (201.035) (150kW, 1988.09 > 1993.08)
MERCEDES-BENZ 190 (W201) E 2.5-16 Evolution (201.036) (143kW, 1989.03 > 1993.08)
MERCEDES-BENZ 190 (W201) E 2.6 (201.029) (118kW, 1986.09 > 1993.08)
MERCEDES-BENZ 190 (W201) E 2.6 (201.029) (122kW, 1986.09 > 1989.12)
MERCEDES-BENZ 190 (W201) Turbo-D 2.5 (201.128) (90kW, 1988.02 > 1993.08)
MERCEDES-BENZ 190 (W201) Turbo-D 2.5 (201.128) (93kW, 1988.02 > 1993.08)