                                FA1                                                EC1100-910, FA1,
Tarpiklis, cilindro galva FA1 EC1100-910
GamintojasFA1
KodasEC1100-910
Turime sandėlyje.
Pristatymas: 1-3 d.d.
Nemokamas pristatymas nuo 20eur.
Daugiau techninės informacijos apie prekę
Analogai kodai: 048103383B
Detali informacija:
AUDI 100 C4 Avant (4A5) 2.0 E (74kW, 1991.09 > 1994.07)
AUDI 100 C4 Avant (4A5) 2.0 E (85kW, 1991.09 > 1994.07)
AUDI 100 C4 Avant (4A5) 2.0 E quattro (85kW, 1990.12 > 1992.07)
AUDI 100 C4 sedanas (4A2) 2.0 (74kW, 1990.12 > 1994.07)
AUDI 100 C4 sedanas (4A2) 2.0 E (85kW, 1990.12 > 1994.07)
AUDI 100 C4 sedanas (4A2) 2.0 E quattro (85kW, 1990.12 > 1992.07)
AUDI 80 B3 Sedanas (893, 894, 8A2) 1.8 (83kW, 1986.09 > 1988.07)
AUDI 80 B3 Sedanas (893, 894, 8A2) 1.8 quattro (83kW, 1986.09 > 1990.08)
AUDI 80 B3 Sedanas (893, 894, 8A2) 2.0 E (82kW, 1990.10 > 1991.08)
AUDI 80 B3 Sedanas (893, 894, 8A2) 2.0 E (83kW, 1988.08 > 1990.10)
AUDI 80 B3 Sedanas (893, 894, 8A2) 2.0 E 16V (101kW, 1990.03 > 1991.09)
AUDI 80 B3 Sedanas (893, 894, 8A2) 2.0 E 16V quattro (101kW, 1990.03 > 1991.08)
AUDI 80 B3 Sedanas (893, 894, 8A2) 2.0 E quattro (83kW, 1988.08 > 1990.09)
AUDI 80 B3 Sedanas (893, 894, 8A2) 2.0 quattro (85kW, 1990.10 > 1991.08)
AUDI 80 B4 Avant (8C5) 2.0 (66kW, 1992.07 > 1996.01)
AUDI 80 B4 Avant (8C5) 2.0 E (85kW, 1992.07 > 1996.01)
AUDI 80 B4 Sedanas (8C2) 2.0 (66kW, 1991.09 > 1994.12)
AUDI 80 B4 Sedanas (8C2) 2.0 E (85kW, 1991.09 > 1994.12)
AUDI 80 B4 Sedanas (8C2) 2.0 E 16V (101kW, 1991.09 > 1992.07)
AUDI 80 B4 Sedanas (8C2) 2.0 E quattro (85kW, 1991.09 > 1994.12)
AUDI CABRIOLET B3 (8G7) 2.0 E (85kW, 1993.01 > 1998.07)
AUDI COUPE B3 (89, 8B3) 2.0 (82kW, 1990.03 > 1990.07)
AUDI COUPE B3 (89, 8B3) 2.0 (83kW, 1989.05 > 1990.03)
AUDI COUPE B3 (89, 8B3) 2.0 (85kW, 1989.05 > 1996.12)
AUDI COUPE B3 (89, 8B3) 2.0 16 V (101kW, 1992.01 > 1992.07)
SEAT CORDOBA (6K1, 6K2) 2.0 i (85kW, 1993.02 > 1999.06)
SEAT CORDOBA (6K1, 6K2) 2.0 i 16V (110kW, 1996.08 > 1999.06)
SEAT IBIZA II (6K1) 2.0 i (85kW, 1993.03 > 1999.08)
SEAT IBIZA II (6K1) 2.0 i 16V (110kW, 1996.08 > 1999.08)
SEAT TOLEDO I (1L2) 2.0 i (85kW, 1991.05 > 1999.03)
SEAT TOLEDO I (1L2) 2.0 i 16V (110kW, 1993.11 > 1999.03)
VW CORRADO (53I) 2.0 i (85kW, 1993.04 > 1995.12)
VW CORRADO (53I) 2.0 i 16V (100kW, 1991.08 > 1995.12)
VW GOLF III (1H1) 2.0 (85kW, 1991.11 > 1997.08)
VW GOLF III (1H1) 2.0 GTI 16V (110kW, 1992.08 > 1997.08)
VW GOLF III Cabriolet (1E7) 2.0 (85kW, 1993.07 > 1998.05)
VW GOLF III Variant (1H5) 2.0 (85kW, 1993.07 > 1999.04)
VW PASSAT B3/B4 (3A2, 35I) 2.0 (85kW, 1990.02 > 1996.08)
VW PASSAT B3/B4 (3A2, 35I) 2.0 16V (100kW, 1988.08 > 1993.09)
VW PASSAT B3/B4 (3A2, 35I) 2.0 16V (110kW, 1994.01 > 1996.08)
VW PASSAT B3/B4 (3A2, 35I) 2.0 Syncro (85kW, 1990.10 > 1996.08)
VW PASSAT B3/B4 Variant (3A5, 35I) 2.0 (85kW, 1990.02 > 1997.05)
VW PASSAT B3/B4 Variant (3A5, 35I) 2.0 (85kW, 1993.10 > 1996.10)
VW PASSAT B3/B4 Variant (3A5, 35I) 2.0 16V (100kW, 1988.08 > 1993.09)
VW PASSAT B3/B4 Variant (3A5, 35I) 2.0 16V (110kW, 1994.01 > 1997.05)
VW PASSAT B3/B4 Variant (3A5, 35I) 2.0 Syncro (85kW, 1990.10 > 1997.05)
VW SHARAN (7M8, 7M9, 7M6) 2.0 16V (110kW, 1995.09 > 2000.02)
VW VENTO (1H2) 2.0 (85kW, 1991.11 > 1998.09)