Filtras, salono oras DENCKERMANN M110967K
GamintojasNerastas
KodasM110967K
Kokybės klasėEkonominė
aukštis [mm]37
plotis [mm]201
ilgis [mm]
196
Tinka automobiliams: MAZDA 2 hečbekas, 3 hečbekas, 3 sedanas, CX-3, CX-30
Detali informacija:
MAZDA 2 hečbekas (DL, DJ) 1.5 (55kW, 2014.08 > 2017.11)
MAZDA 2 hečbekas (DL, DJ) 1.5 D (DJ5FS) (77kW, 2014.08 > 2018.02)
MAZDA 2 hečbekas (DL, DJ) 1.5 SKYACTIV-G (66kW, 2014.08 > 2017.11)
MAZDA 2 hečbekas (DL, DJ) 1.5 SKYACTIV-G (DJLFS) (85kW, 2014.08 > .)
MAZDA 3 hečbekas (BP) 1.8 SKYACTIV-D (BP8P) (85kW, 2019.01 > .)
MAZDA 3 hečbekas (BP) 2.0 SKYACTIV-G M Hybrid (90kW, 2018.11 > .)
MAZDA 3 hečbekas (BP) SKYACTIV-X M Hybrid (BP2H) (132kW, 2019.06 > .)
MAZDA 3 hečbekas (BP) SKYACTIV-X M Hybrid AWD (BP2H) (132kW, 2019.06 > .)
MAZDA 3 sedanas (BP_) 1.8 SKYACTIV-D (BP8P) (85kW, 2019.01 > .)
MAZDA 3 sedanas (BP_) 2.0 SKYACTIV-G M Hybrid (90kW, 2018.11 > .)
MAZDA 3 sedanas (BP_) 2.0 SKYACTIV-X M Hybrid (BP2S) (132kW, 2019.06 > .)
MAZDA CX-3 (DK) 1.5 SKYACTIV-D (DK2WS, DK5FW) (77kW, 2015.05 > .)
MAZDA CX-3 (DK) 1.5 SKYACTIV-D AWD (DK4WS, DK5AW) (77kW, 2015.05 > .)
MAZDA CX-3 (DK) 1.8 SKYACTIV-D (DK4WS) (85kW, 2018.02 > .)
MAZDA CX-3 (DK) 1.8 SKYACTIV-D AWD (DK2WS) (85kW, 2018.02 > .)
MAZDA CX-3 (DK) 2.0 SKYACTIV-G (89kW, 2018.02 > .)
MAZDA CX-3 (DK) 2.0 SKYACTIV-G (DK5W, DK6W) (88kW, 2015.05 > 2018.01)
MAZDA CX-3 (DK) 2.0 SKYACTIV-G AWD (DK4W7, DKEAW) (110kW, 2015.05 > .)
MAZDA CX-30 (DM, DT, ED) 1.8 SKYACTIV-D (85kW, 2019.07 > .)
MAZDA CX-30 (DM, DT, ED) 1.8 SKYACTIV-D AWD (85kW, 2019.07 > .)
MAZDA CX-30 (DM, DT, ED) SKYACTIV-G M Hybrid (90kW, 2019.07 > .)
MAZDA CX-30 (DM, DT, ED) SKYACTIV-G M Hybrid (DM5W, DM6W) (110kW, 2020.01 > .)
MAZDA CX-30 (DM, DT, ED) SKYACTIV-G M Hybrid AWD (90kW, 2019.07 > .)
MAZDA CX-30 (DM, DT, ED) SKYACTIV-G M Hybrid AWD (DMEW, DMFW) (110kW, 2020.01 > .)
MAZDA CX-30 (DM, DT, ED) SKYACTIV-X M Hybrid (DMFP) (132kW, 2019.07 > .)
MAZDA CX-30 (DM, DT, ED) SKYACTIV-X M Hybrid AWD (DM4W7, DMFP) (132kW, 2019.07 > .)