Filtras, salono oras DENCKERMANN M110928A
GamintojasNerastas
KodasM110928A
Kokybės klasėEkonominė
aukštis [mm]30
plotis [mm]207
Turime sandėlyje.
Pristatymas: 1-3 d.d.
Nemokamas pristatymas nuo 20eur.
Daugiau techninės informacijos apie prekę
filtro tipas
aktyvios anglies filtras
filtro tipas
antibakterinio poveikio
dalelių oro filtras
su fungicidiniu poveikiu
su sidabru
ilgis [mm]
223
Analogai kodai: KD4561J6XKD4561J6X9A
Detali informacija:
MAZDA 3 (BM, BN) 1.5 (74kW, 2013.09 > .)
MAZDA 3 (BM, BN) 1.5 D (BMLFS, BM4, BN4) (77kW, 2016.02 > .)
MAZDA 3 (BM, BN) 1.6 (BM4, BN4) (77kW, 2013.09 > .)
MAZDA 3 (BM, BN) 2.0 (88kW, 2013.09 > .)
MAZDA 3 (BM, BN) 2.0 (121kW, 2013.09 > .)
MAZDA 3 (BM, BN) 2.2 D (110kW, 2013.09 > .)
MAZDA 3 hečbekas (BM) 2.0 (88kW, 2015.04 > 2016.05)
MAZDA 3 sedanas (BM_, BN_) 1.5 (74kW, 2014.10 > .)
MAZDA 3 sedanas (BM_, BN_) 1.5 D (BMLFP, BMLFS) (77kW, 2016.06 > .)
MAZDA 3 sedanas (BM_, BN_) 1.6 (BM6FJ) (77kW, 2013.09 > .)
MAZDA 3 sedanas (BM_, BN_) 2.0 (88kW, 2013.09 > .)
MAZDA 3 sedanas (BM_, BN_) 2.0 (110kW, 2013.11 > .)
MAZDA 3 sedanas (BM_, BN_) 2.0 (121kW, 2014.11 > .)
MAZDA 3 sedanas (BM_, BN_) 2.2 D (110kW, 2013.09 > .)
MAZDA 6 dėžės kėbulas / universalas (GJ) 2.0 (107kW, 2015.04 > 2016.05)
MAZDA 6 dėžės kėbulas / universalas (GJ) 2.0 (121kW, 2015.04 > 2016.05)
MAZDA 6 dėžės kėbulas / universalas (GJ) 2.2 D (110kW, 2015.04 > 2016.05)
MAZDA 6 dėžės kėbulas / universalas (GJ) 2.2 D AWD (110kW, 2013.01 > 2016.05)
MAZDA 6 sedanas (GJ, GL) 2.0 (GJ2, GL2, GL6) (107kW, 2013.01 > .)
MAZDA 6 sedanas (GJ, GL) 2.0 (GJEFP) (121kW, 2013.01 > .)
MAZDA 6 sedanas (GJ, GL) 2.2 D (135kW, 2018.03 > .)
MAZDA 6 sedanas (GJ, GL) 2.2 D (GJ2FP) (110kW, 2013.01 > .)
MAZDA 6 sedanas (GJ, GL) 2.2 D (GJ2FP, GJ1021, GJ1022, GL1021) (129kW, 2012.12 > .)
MAZDA 6 sedanas (GJ, GL) 2.5 (143kW, 2018.03 > .)
MAZDA 6 sedanas (GJ, GL) 2.5 (GJ5FP, GL1032, GL1033) (141kW, 2013.01 > .)
MAZDA 6 Universalas (GJ, GL) 2.0 (GJEFW) (107kW, 2013.01 > .)
MAZDA 6 Universalas (GJ, GL) 2.0 (GJEFW) (121kW, 2013.01 > .)
MAZDA 6 Universalas (GJ, GL) 2.2 D (110kW, 2012.12 > .)
MAZDA 6 Universalas (GJ, GL) 2.2 D (135kW, 2018.03 > .)
MAZDA 6 Universalas (GJ, GL) 2.2 D (GJ2FW, GJ692) (129kW, 2012.12 > .)
MAZDA 6 Universalas (GJ, GL) 2.2 D AWD (110kW, 2012.12 > .)
MAZDA 6 Universalas (GJ, GL) 2.2 D AWD (129kW, 2015.02 > .)
MAZDA 6 Universalas (GJ, GL) 2.2 D AWD (135kW, 2018.03 > .)
MAZDA 6 Universalas (GJ, GL) 2.5 (141kW, 2012.12 > .)
MAZDA 6 Universalas (GJ, GL) 2.5 (143kW, 2018.03 > .)
MAZDA CX-5 (KE, GH) 2.0 (110kW, 2012.02 > 2017.02)
MAZDA CX-5 (KE, GH) 2.0 (KE107, KEEFW) (114kW, 2012.07 > .)
MAZDA CX-5 (KE, GH) 2.0 (KEEFW) (121kW, 2011.11 > 2017.02)
MAZDA CX-5 (KE, GH) 2.0 AWD (KE107, KEEAW) (113kW, 2012.07 > .)
MAZDA CX-5 (KE, GH) 2.0 AWD (KEEAW) (118kW, 2011.11 > 2017.02)
MAZDA CX-5 (KE, GH) 2.2 D (KE2FW) (110kW, 2012.04 > 2017.02)
MAZDA CX-5 (KE, GH) 2.2 D AWD (KE102) (129kW, 2012.04 > 2017.02)
MAZDA CX-5 (KE, GH) 2.2 D AWD (KE2AW) (110kW, 2012.04 > 2017.02)
MAZDA CX-5 (KE, GH) 2.5 AWD (141kW, 2015.02 > 2017.02)
MAZDA CX-5 (KF) 2.0 (110kW, 2018.03 > .)
MAZDA CX-5 (KF) 2.0 (121kW, 2017.05 > .)
MAZDA CX-5 (KF) 2.0 AWD (110kW, 2018.03 > .)
MAZDA CX-5 (KF) 2.0 AWD (118kW, 2017.05 > .)
MAZDA CX-5 (KF) 2.0 AWD (121kW, 2018.06 > .)
MAZDA CX-5 (KF) 2.0 SKYACTIV-G (120kW, 2018.03 > .)
MAZDA CX-5 (KF) 2.0 SKYACTIV-G AWD (120kW, 2018.03 > .)
MAZDA CX-5 (KF) 2.2 D (KF6W) (110kW, 2017.05 > .)
MAZDA CX-5 (KF) 2.2 D AWD (135kW, 2018.06 > .)
MAZDA CX-5 (KF) 2.2 D AWD (KF4W2) (129kW, 2017.05 > .)
MAZDA CX-5 (KF) 2.2 D AWD (KFGW) (110kW, 2017.05 > .)
MAZDA CX-5 (KF) 2.5 (143kW, 2017.05 > .)
MAZDA CX-5 (KF) 2.5 AWD (143kW, 2017.05 > .)